Αστυφυλάκων - διορισμός

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες αν και σκεφτόμουν στρατό το γύρισα προς την αστυφυλάκων... Θα ήθελα να ρωτήσω μιας και είμαι από Θεσσαλονίκη υπάρχει περίπτωση , τελειώνοντας τη σχολή να διοριστω Θεσσαλονίκη με καποιο τρόπο.? Πραγματικά αν μου πείτε οχι θα στενοχωρηθω πολύ..
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τις τελευταίες μέρες αν και σκεφτόμουν στρατό το γύρισα προς την αστυφυλάκων... Θα ήθελα να ρωτήσω μιας και είμαι από Θεσσαλονίκη υπάρχει περίπτωση , τελειώνοντας τη σχολή να διοριστω Θεσσαλονίκη με καποιο τρόπο.? Πραγματικά αν μου πείτε οχι θα στενοχωρηθω πολύ..
Με τίποτα Θεσσαλονίκη. Όλοι Αθήνα
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες αν και σκεφτόμουν στρατό το γύρισα προς την αστυφυλάκων... Θα ήθελα να ρωτήσω μιας και είμαι από Θεσσαλονίκη υπάρχει περίπτωση , τελειώνοντας τη σχολή να διοριστω Θεσσαλονίκη με καποιο τρόπο.? Πραγματικά αν μου πείτε οχι θα στενοχωρηθω πολύ..
καλησπερα...για αρχη κοιτα καλα τις παραμετρους που θα επιλεξεις ενα επαγγελμα και οχι μονο το που θα μενεις γιατι δεν ξερω αλλα μου φανηκε οτι σχετικα γρηγορα αλλαξες γνωμη :bleh: Αλλα ισχυει οτι απο καποια στρατιωτικη σχολη πιο ευκολα καταληγεις σαλονικα η εστω εκει γυρω
 

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Απο στρατιωτικη σχολη καταληγεις πιο ευκολα; Τι λετε ρε παιδια; Απο πολεμικο ναυτικο, στρατο ξηρας, αεροπορια και λιμενικο οχι απλα δε γυρνας θεσσαλονικη, το ξεχνας σαν ιδεα. Μονο αστυνομια πυροσβεστικη. Τιποτα αλλο για θεσσαλονικη.
 

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Απο στρατιωτικη σχολη καταληγεις πιο ευκολα; Τι λετε ρε παιδια; Απο πολεμικο ναυτικο, στρατο ξηρας, αεροπορια και λιμενικο οχι απλα δε γυρνας θεσσαλονικη, το ξεχνας σαν ιδεα. Μονο αστυνομια πυροσβεστικη. Τιποτα αλλο για θεσσαλονικη.
Πως θα γίνει να διοριστω Θεσσαλονίκη; Γιατί όντως βλέπω νεαρά άτομα αστυνομικούς εδώ στη Θεσσαλονίκη που είμαι .. αλλά δεν ξέρω πως..
 

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πως θα γίνει να διοριστω Θεσσαλονίκη; Γιατί όντως βλέπω νεαρά άτομα αστυνομικούς εδώ στη Θεσσαλονίκη που είμαι .. αλλά δεν ξέρω πως..
Να πας σε νησι για καποια χρονια να μαζεψεις μορια, ειδικα παραμεθοριο τρια χρονια να κατσεις γυρνας πολυ ευκολα. Ειδαλλως παντρεψου και κανε παιδι, κατευθειαν γυρνας ετσι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αμα δεν πας νησι και ειδικα παραμεθοριο πρεπει να κατσεις 10 με 15 χρονια αθηνα για να γυρισεις θεσσαλονικη, να ξες.
 

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Να πας σε νησι για καποια χρονια να μαζεψεις μορια, ειδικα παραμεθοριο τρια χρονια να κατσεις γυρνας πολυ ευκολα. Ειδαλλως παντρεψου και κανε παιδι, κατευθειαν γυρνας ετσι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αμα δεν πας νησι και ειδικα παραμεθοριο πρεπει να κατσεις 10 με 15 χρονια αθηνα για να γυρισεις θεσσαλονικη, να ξες.
Οκ θα το έχω στα υπόψιν γτ θέλω να γυρίσω κατευθείαν...
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο η πυροσβεστικη μπορεί να σε γυρίσει Θεσσαλονίκη ακόμα και μετά την σχολή γιατί βγάζει θέσεις. Αστυνομία σίγουρα 3 χρόνια Αθήνα
 

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πυροσβεστική στα ποσα χρόνια πας Θεσσαλονίκη;
 

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πλεον και στην πυροσβεστικη δε γινεται. Τρια χρονια νησι ή πεντε χρονια αθηνα και μετα γυρνας αλλα και παλι εξι χρονια θα εισαι στον τοπο σου και μετα δυο χρονια φευγεις ξανα και παει λεγοντας. Το συστημα των μεταθεσεων ειναι λιγο περιεργο στην πυροσβεστικη. Δεν ειναι οπως στην αστυνομια που καταφερνεις να πας μεσω των μοριων και μενεις για παντα.
 

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Με βύσμα όλα γίνονται, όχι παραθυράκι, μπαλκονοπορτα
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πλεον και στην πυροσβεστικη δε γινεται. Τρια χρονια νησι ή πεντε χρονια αθηνα και μετα γυρνας αλλα και παλι εξι χρονια θα εισαι στον τοπο σου και μετα δυο χρονια φευγεις ξανα και παει λεγοντας. Το συστημα των μεταθεσεων ειναι λιγο περιεργο στην πυροσβεστικη. Δεν ειναι οπως στην αστυνομια που καταφερνεις να πας μεσω των μοριων και μενεις για παντα.
Κάνεις λάθος. Και στη Θεσσαλονίκη μπορείς να κάνεις τα 2 χρόνια αφού βγεις από την σχολή
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Με βύσμα μπορείς να αλλάξεις υπηρεσία εντός διεύθυνσης αλλά όχι να πάρεις μετάθεση Θεσσαλονίκη. Οι μεταθέσεις βγαίνουν κάθε χρόνο και υπάρχει επετηρίδα.
Με τα σημερινά δεδομένα τουλάχιστον μία 5ετια στην Αθήνα υπολόγιζε.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Με βύσμα μπορείς να αλλάξεις υπηρεσία εντός διεύθυνσης αλλά όχι να πάρεις μετάθεση Θεσσαλονίκη. Οι μεταθέσεις βγαίνουν κάθε χρόνο και υπάρχει επετηρίδα.
Με τα σημερινά δεδομένα τουλάχιστον μία 5ετια στην Αθήνα υπολόγιζε.
αρα να ψαξει για γαμπρο και γονιμο :P (αστειευομαι )
 

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Απλα δεν καταλαβαινω που λεει οτι θα δηλωνε διαφορετικα στρατιωτικη σχολη. Αν δηλωνε στρατιωτικη θεσσαλονικη δε θα πηγαινε ουτε στα 30 χρονια υπηρεσιας. Ειδικα στρατο ξηρας, ναυτικο ή και λιμενικο σε ξερονησια υπηρετεις παραμεθοριο. Αεροπορια αντε ειναι καπως καλυτερα τα πραματα σε θεμα μεταθεσεων και ισως με λιγη τυχη κατι μπορεις να κανεις για θεσσαλονικη.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,628 μηνύματα.

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Κάνεις λάθος. Και στη Θεσσαλονίκη μπορείς να κάνεις τα 2 χρόνια αφού βγεις από την σχολή
Ναι βασικα ισχυει και αυτο αλλα δε μπορεις να μεινεις για παντα οπως ειπα. Μετα δυο χρονια σε μετακινουν αναγκαστικα. Γυρνας 6 χρονια και μετα ξανα 2 χρονια φευγεις και ουτω καθεξης.
 
Top