Αστυνομία ή Λιμενικό;

Anastasia1997

Νεοφερμένος

Η Anastasia1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.
Είμαι πτυχιούχος οικονομικού, και φέτος έδωσα πανελλήνιες με στόχο την αξιωματικών αστυνομίας. Παρόλα αυτά, κατά την διάρκεια της χρονιάς, ενδιαφέρθηκα και για το λιμενικό.
Σε ποιο από τα σώματα, θα αξιοποιηθεί καλύτερα το πτυχίο μου; και γενικότερα, ποιο θεωρείται καλύτερο επάγγελμα, από όλες τις απόψεις;
 

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πόσα μόρια έγραψες;
 

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Λιμενικό περνάς σίγουρα. Αξιωματικών ΕΛΑΣ παίζεται
 

Anastasia1997

Νεοφερμένος

Η Anastasia1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Λιμενικό περνάς σίγουρα. Αξιωματικών ΕΛΑΣ

Λιμενικό περνάς σίγουρα. Αξιωματικών ΕΛΑΣ παίζεται
Σύμφωνα με τις περσινές βάσεις, είμαι 600 μόρια πάνω από την βάση. Σύμφωνα με τις βάσεις του 2019 είμαι οριακά.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Σύμφωνα με τις περσινές βάσεις, είμαι 600 μόρια πάνω από την βάση. Σύμφωνα με τις βάσεις του 2019 είμαι οριακά.
τις περσινες μην τις κοιτας καν δεν εχουν νοημα.. του 19 ειναι πιο κοντα φετος + την κλιμακωση μοριων που περιμενουμε
 

Anastasia1997

Νεοφερμένος

Η Anastasia1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
τις περσινες μην τις κοιτας καν δεν εχουν νοημα.. του 19 ειναι πιο κοντα φετος + την κλιμακωση μοριων που περιμενουμε
Επομένως οριακά..αλλά θεωρώ αστυφυλάκων σίγουρα...ανεξαρτήτου βαθμού, το ερώτημα είναι "ποια σχολή";
 

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αν θες να αξιοποιησεις το πτυχιο σου αστυνομια σιγουρα καλυτερα. Λιμενικο θα σ ελεγα οτι αξιζει αν τελειωνες κανενα πολυτεχνειο. Αμα περνουσα και στα δυο θα διαλεγα σιγουρα αξιωματικων αστυνομιας για πολλους λογους κ ενας απο τους πιο σοβαρους ειναι οι μεταθεσεις που εχει το λιμενικο σε αντιθεση με την ελ.ασ. Η επιλογη ομως δικη σου.
 

Anastasia1997

Νεοφερμένος

Η Anastasia1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αν θες να αξιοποιησεις το πτυχιο σου αστυνομια σιγουρα καλυτερα. Λιμενικο θα σ ελεγα οτι αξιζει αν τελειωνες κανενα πολυτεχνειο. Αμα περνουσα και στα δυο θα διαλεγα σιγουρα αξιωματικων αστυνομιας για πολλους λογους κ ενας απο τους πιο σοβαρους ειναι οι μεταθεσεις που εχει το λιμενικο σε αντιθεση με την ελ.ασ. Η επιλογη ομως δικη σου.
Ευχαριστώ πολύ!
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.
Είμαι πτυχιούχος οικονομικού, και φέτος έδωσα πανελλήνιες με στόχο την αξιωματικών αστυνομίας. Παρόλα αυτά, κατά την διάρκεια της χρονιάς, ενδιαφέρθηκα και για το λιμενικό.
Σε ποιο από τα σώματα, θα αξιοποιηθεί καλύτερα το πτυχίο μου; και γενικότερα, ποιο θεωρείται καλύτερο επάγγελμα, από όλες τις απόψεις;
Παίζει να πιάνεις και σασσ φίλε στον στρατό σγρ αξιοποιούν αυτά τα πτυχία
 

Petros.21

Νεοφερμένος

Ο Petros.21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Στην ΣΣΑΣ το όριο ηλικίας είναι τα 21. Επίσης στη σχολή αυτή στην ουσία σπουδάζεις οικονομικό απλά ταυτόχρονα είσαι και δόκιμος στη σχολή...
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Anastasia1997

Νεοφερμένος

Η Anastasia1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Τελευταίες εκτιμήσεις κανεις ;;;;αγχοςςςςς
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Μακάρι αν και λένε για τρελή αυξηση στην αστυφυλακών 🤔
δεν προκειται να ξεπερασει τα επιπεδα του 2018 καπου στα 16 θα ειναι λογικα.. αλλα σιγουρα εισαι μεσα θεωρω και στα 2 (3κ μορια ειναι τρελη αυξηση οντως)
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top