Αστυνομία - Αστυφυλάκων - Αξιωματικών

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
παιδια δεν δηλωσα στο σχολειο για αστυνομια οταν καναμε την πρωτη τυπικη δηλωση και για στρατιωτικες σχολες...τωρα ομως μπορω να κανω την αιτηση για την αστυνομια που θα βγει μετα τις πανελλαδικεσ ή οχι??

όχι διότι , δεν δήλωσες συμμετοχή στις αστυνομικές σχολές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

timosftw

Νεοφερμένος

Ο timosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τι 900 άτομα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

timosftw

Νεοφερμένος

Ο timosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δε μπορώ να διαβάσω, δε μου το ανοίγει sorry. Αστυφυλάκων θα πάρει μόνο 900 άτομα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
750 θέσεις αστυφύλακες και 150 θέσεις οι υπόλοιπες κατηγορίες 65 αξιωματικών , το υπόλοιπο στα τεε και επαλ...καλή επιτυχία ...μας Γαμ...@#$#$@#$αν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timosftw

Νεοφερμένος

Ο timosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
πλακα κανεισ τοσα λιγα θα παρουν πωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
ναι, εγω τα παρατάω δεν πάω να δώσω αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivi_sx

Νεοφερμένος

Η vivi_sx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια βγηκε!!!!!! επιτελους!!!!!να σας πω...πρωτα μετρανε το υψος και μετα αθληματα ή το αντίστροφο? εγω που μενω χανια που δίνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
παιδια βγηκε!!!!!! επιτελους!!!!!να σας πω...πρωτα μετρανε το υψος και μετα αθληματα ή το αντίστροφο? εγω που μενω χανια που δίνω?

μου αρέσει πολύ λες οτι βγήκε και δεν κάνεις τον κόπο να την διαβάσεις , άνοιξε την και διάβασε την τα λεει ολα μεσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivi_sx

Νεοφερμένος

Η vivi_sx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μου αρέσει πολύ λες οτι βγήκε και δεν κάνεις τον κόπο να την διαβάσεις , άνοιξε την και διάβασε την τα λεει ολα μεσα...
το ξερω οτι τα λεει ολα....προσπαθησα να την διαβασω αλλα δεν καταλαβαινω..... ρωτησα απλα δεν σας ειπα να μου την διαβασετε!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timosftw

Νεοφερμένος

Ο timosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ξερει κανεισ ποσα ατομα πηρε περισι ποσα προπερσι για να δουμε ποσο 8α παει η βαση περιπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timosftw

Νεοφερμένος

Ο timosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
την τρελα μου μεσααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pccate

Νεοφερμένος

Η pccate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για όσους ενδιαφέρονται παραθέτω τα στατιστικά περασμένων ετών:
Κατηγορία 10% (όχι πολύτεκνοι, τρίτεκνοι κλπ, αλλά γενική σειρά)
έτος βάση εισαχθέντες

2001 14659 ;
2002 14187 ;
2003 13748 110
2004 14980 120
2005 14633 184
2006 15426 137
2007 13772 154
2008 14931 120
2009 14450 187

Κατηγορία 90% (όχι πολύτεκνοι, τρίτεκνοι κλπ, αλλά γενική σειρά)
έτος βάση εισαχθέντες

2001 ; ;
2002 ; ;
2003 14918 862
2004 14318 940
2005 13398 1464
2006 14450 1071
2007 15093 1334
2008 14303 περίπου 1300
2009 13124 1525
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
για εμας στα τεε οι θεσεις ειναι 9 το ονειρο πεταξε.καλη επιτυχια στα υπολοιπα παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
για εμας στα τεε οι θεσεις ειναι 9 το ονειρο πεταξε.καλη επιτυχια στα υπολοιπα παιδια

και εγώ που είμαι τρίτεκνος και θα πάρουν μόνο 35 άτομα , και έγραψα ΧΑΛΙΑ μαθηματικά γενικής γιατί δεν τα εγκαταλείπω ? άντε σοβαρέψου αδερφέ μου , τίποτα δεν τελείωσε...η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
και εγώ που είμαι τρίτεκνος και θα πάρουν μόνο 35 άτομα , και έγραψα ΧΑΛΙΑ μαθηματικά γενικής γιατί δεν τα εγκαταλείπω ? άντε σοβαρέψου αδερφέ μου , τίποτα δεν τελείωσε...η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία ...

φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για το κουραγιο π μου δινεις.δυσκολα ομως πολυ σε εμας.εσυ στοχευσε να γραψεις καλα στα αλλα .στο ευχομαι απο τη καρδια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metallurgy

Νεοφερμένος

Ο metallurgy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Συγχαρητηρια τι να πω?μας μαμησατε ολους ψυχολογικα τωρα ειμαι σκατα τοση ωρα.ειμαι 300 μορια πανω απο την βαση του 10% που δινω και δεν ξερω τπτ φοβαμαι φουλ και την βλεπω για 15αρι να μπαινω επιλαχοντας και αν..πωπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sido

Νεοφερμένος

Ο sido αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
καλησπερα εχω ακουσει κατι το οποιο δεν ξερω αν ισχυει
οτι μια χρονια περνουν λιγους κ την αλλη περνουν πολλους αν ξερει καποιος ας απαντηση
γιατι ενας φιλος μου ενδιαφερεται
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για το κουραγιο π μου δινεις.δυσκολα ομως πολυ σε εμας.εσυ στοχευσε να γραψεις καλα στα αλλα .στο ευχομαι απο τη καρδια μου

ο τολμόν νικά λένε ....σε ευχαριστώ πολύ που μου εύχεσαι , σου εύχομαι το ίδιο και εσένα...μην τα αφήνεις , γιατί να μην είσαι εσύ μέσα στους 9 ρε αδερφέ?ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...μην τα αφήνετε ρεεεεεεεεεεεεεεε !!!! Ελ.ας για πάντα ρε αδέρφια

Συγχαρητηρια τι να πω?μας μαμησατε ολους ψυχολογικα τωρα ειμαι σκατα τοση ωρα.ειμαι 300 μορια πανω απο την βαση του 10% που δινω και δεν ξερω τπτ φοβαμαι φουλ και την βλεπω για 15αρι να μπαινω επιλαχοντας και αν..πωπω

επιλαχών δεν μπαίνεις με τίποτα, επιλαχών για να μπεις , πρέπει να έχουν κενές θέσεις κάτι που δεν παίζει να υπάρχει φέτος...

καλησπερα εχω ακουσει κατι το οποιο δεν ξερω αν ισχυει
οτι μια χρονια περνουν λιγους κ την αλλη περνουν πολλους αν ξερει καποιος ας απαντηση
γιατι ενας φιλος μου ενδιαφερεται
ευχαριστω

επίσης δεν ισχύει αυτό που λές, δεν πάει έτσι , την μία τόσα και την άλλην ''αχ πήραμε πολλά την προηγούμενη φορά οπότε τώρα πιο λίγα'' είναι πολλοί παράγοντες που το καθορίζουν , όπως φέτος με το οικονομικό και δεύτερον γιατί η σχολή γίνεται 2 χρόνια οπότε δεν μπορούν να πάρουν πολλά γιατί του χρόνου θα έρθουν οι πρωτοετής και θα έχει η σχολή ήδη αρκετά άτομα μέσα...για αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top