Αστυνομία - Αστυφυλάκων - Αξιωματικών

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
να σαι καλά αδερφέ μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metallurgy

Νεοφερμένος

Ο metallurgy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδες να κανω μια ερωτηση.Οταν μπουμε στην σχολη(Πρωτα Ο Θεος) μας κοβουνε την πολιτικη ταυτότητα απο τι ξερω ετσι?μετα μας δινουν αλλη π να δειχνει οτι ειμαστε δοκιμακια?τωρα αλλαξανε και τις ταυτοτητες για το αστυν. προσωπικο και δεν ξερω τι δινουν.ξερει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timosftw

Νεοφερμένος

Ο timosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τι ειναι το 2.5 κ το 1.5?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
νομίζω το ποσοστό %
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifmaster

Νεοφερμένος

Ο tsifmaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση? το φεβρουαριο ειχα δηλωσει για αστυνομικες σχολες,και μαλλον η αστυνομια ειναι πρωτη μου επιλογη.Μηπως πρεπει να παω στην αστυνομια να δηλωσω τιποτα και αν μεχρι ποτε και τι χαρτια χρειαζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση? το φεβρουαριο ειχα δηλωσει για αστυνομικες σχολες,και μαλλον η αστυνομια ειναι πρωτη μου επιλογη.Μηπως πρεπει να παω στην αστυνομια να δηλωσω τιποτα και αν μεχρι ποτε και τι χαρτια χρειαζεται?

όλα αυτά θα τα μάθεις του χρόνου , δηλαδή θέλω να πώ εσύ τον Φεβρουάριο στο σχολείο θα δηλώσεις να είσαι υποψήφιος στις αστυνομικές σχολές , και έπειτα θα μάθεις από την προκήρυξη που θα βγεί τότε τι ακριβώς θα κάνεις, για αυτό και εμείς τώρα ψοφάμε να μάθουμε πότε θα βγει η προκήρυξη για να κάνουμε τα χαρτιά μας , και αγχωνόμαστε γιατί φτάσανε οι πανελλαδικές και δεν έχουμε χρόνο...

υ.γ. εύχομαι εσύ να είσαι πιο τυχερός και να βγει η προκήρυξη πιο γρήγορα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timosftw

Νεοφερμένος

Ο timosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ακομα αντε μαλλον δεν θα βγει τωρα αλλα μετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
ρε κάντε υπομονή , ότι είναι να βγεί θα βγεί...πώ Χριστέ μου και Παναγιά μου , δες άγχος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερινα 1993

Νεοφερμένος

Η κατερινα 1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας παιδια...κ εγω ενδιαφερομαι για την σχολη...αλλα εχω ενα προβλημα!:(ποσο υψος χρειαζεται να εχει καποιος για να εισαχθει στη σχολη?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
1.70...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timosftw

Νεοφερμένος

Ο timosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τι υπομονη να κανουμε εχει φτασει τετοια περιοδος κ δν εχει βγει τπτ ειναι περιεργο..ποτε δν εχει γινει αυτο..αντε κ δεν θα παρει ατομα φετος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
χαίρεται καταρχήν να ευχηθώ καλή επιτυχία στις πανελλαδικές , η προκήρυξη θα βγεί μετά τις πανελλαδικές ! Τώρα δεν ξέρω για τα πόσα άτομα θα πάρουν , έχει 2 εκδοχές , να πάρει λίγα άτομα λόγο οικονομικής κρίσης ή να πάρει πολλά λόγο ότι αποστρατεύτηκαν πάρα μα πάρα πολλοί φέτος και επειδή από φέτος και στο εξής η σχολή θα είναι 2 χρόνια μέσα και επειδή τα παιδιά που μπήκαν πέρσι έχουν πρακτική φέτος , θα υπάρχουν αρκετές ελλείψεις κάτι που δεν το θέλουν καθόλου...(σώματα ασφαλείας και ελλείψεις) , οπότε διάβασμα , τον σταυρό μας και όλα θα πάνε καλά...καλή επιτυχία και καλή συνέχεια αδέρφια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timosftw

Νεοφερμένος

Ο timosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
χαίρεται καταρχήν να ευχηθώ καλή επιτυχία στις πανελλαδικές , η προκήρυξη θα βγεί μετά τις πανελλαδικές ! Τώρα δεν ξέρω για τα πόσα άτομα θα πάρουν , έχει 2 εκδοχές , να πάρει λίγα άτομα λόγο οικονομικής κρίσης ή να πάρει πολλά λόγο ότι αποστρατεύτηκαν πάρα μα πάρα πολλοί φέτος και επειδή από φέτος και στο εξής η σχολή θα είναι 2 χρόνια μέσα και επειδή τα παιδιά που μπήκαν πέρσι έχουν πρακτική φέτος , θα υπάρχουν αρκετές ελλείψεις κάτι που δεν το θέλουν καθόλου...(σώματα ασφαλείας και ελλείψεις) , οπότε διάβασμα , τον σταυρό μας και όλα θα πάνε καλά...καλή επιτυχία και καλή συνέχεια αδέρφια !
φιλε μου γεια σου που ξερεις οτι θα γινει 2 χρονια η σχολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
φιλε μου γεια σου που ξερεις οτι θα γινει 2 χρονια η σχολη??

το είπαν απο τις σχολές και μου το είπε και ο πατέρας μου ...αυτό από πέρσι το είπαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Platwnas

Νεοφερμένος

Ο Platwnas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Λοιπον παιδια, εγω θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση. Του χρονου δινω πανελληνιες και θελω κι εγω να περασω στην αστυνομια. Τον τελευταιο καιρο ακουσα οτι οι τριτεκνοι-πολυτεκνοι, μπορουν να σημειωσουν στο μηχανολογικο τους, οτι επιθυμουν να περασουν στην Κυπρο. Πραγμα το οποιο τα μορια εκει ειναι πολυ χαμηλοτερα και αφου περασουν εκει θα τους στειλουν σε ελληνικη σχολη. Αληθευει πραγματι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω μία απορία να διατυπώσω: Αν μία κοπέλα τελειώσει τη σχολή Αξιωματικών Αστυνομίας μετά που θα δουλεύει ακριβώς; Στα γραφεία, θα κάνει έρευνες π.χ. για ναρκωτικα, θα κάνει περιπολίες, θα φροντίζει για την ομαλή διεξαγωγή των πορειών; Επίσης, έχει άμεση αποκατάσταση δηλαδή μόλις τελειώσει τη σχολή την προσλαμβάνουμε ή υπάρχει πρώτα κάποια άλλη διαδικασία;Σε τι ωράριο δουλεύουνε;Δουλεύουνε και κατά τη διάρκεια της νύχτας(οι γυναίκες αξιωματικοί); Μπορεί για κάποιο έκτακτο περιστατικό να τις φωνάξουνε πέρα από το κανονικό ωράριο ή σε κάποια αργία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Στην αστυνομία σταθερό ωράριο δεν υπάρχει... Υπάρχουν βάρδιες πρωί - μεσημέρι - απόγευμα - βράδυ (ολη τη νυχτα). Σε επειγον περιστατικό προφανώς μπορούν να σε φωνάξουν οποιαδήποτε στιγμή... Δεν νομιζω να υπάρχουν διαφορες μεταξύ αντρών - γυναικών στην αστυνομιία σχετικά με τις υποχρεώσεις...Για περισσότερες λεπτομέρειες δεν γνωρίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Οκ. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηνηγ49852

Νεοφερμένος

Η ειρηνηγ49852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια δεν δηλωσα στο σχολειο για αστυνομια οταν καναμε την πρωτη τυπικη δηλωση και για στρατιωτικες σχολες...τωρα ομως μπορω να κανω την αιτηση για την αστυνομια που θα βγει μετα τις πανελλαδικεσ ή οχι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
γεια σας παιδια! θελω να περασω αξιωματικων αστυνομιας (ή μαλλον εχω την φιλοδοξια... εκει που εχουν παει οι βασεις!) και θα 'θελα να ρωτησω καποια πραγματα. πρωτα απ' ολα ποσο ειναι ο μισθος των δοκιμων της σχολης και ποτε παιρνεις τον πρωτο; απο εξοδα μεσα στην σχολη τι παιζει; τελος γινεται απο σχολη πληροφορικης να παει καποιος στη διωξη οικονομικου εγκληματων, και αν ναι πως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top