Αστυνομία - Αστυφυλάκων - Αξιωματικών

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
αυτό το κατά προσέγγιση μας δίνει λίγο κουράγιο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
1650? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
και ξέρεις ε? απο τους 1650 είναι και πόσοι που ξανα δίνουν , και πόσοι ιδιώτες δηλαδή αστυφύλακες που πάνε για αξιωματικών...άρα γενικής σειράς είναι γύρω στα 1250 ατομα...66 ατομα τριτεκνοι και 110 ατομα λογικα με 4 τέκνα και πάνω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ρε θα τρελαθουμε εντελως δηλαδη?
εδω και μονο απο την 2α του δικου μου σχολειου ξερω ηδη 5 κοριτσια που το πανε στανταρ για αστυνομια...για αγορια δεν εχω ιδεα...
και τι θα γινει? θα ανεβουν οι βασεις ή θα κοψουν αβερτα απο οπου βρουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scoot

Νεοφερμένος

Ο scoot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδια περσι ειχε η
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ 13124???
Φετος επειδη εχω διαβασει παρα πολλα και οπως λετε οι βασεις θα ανεβουν ποσο πιστευετε οτι θα φτασει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Παιδια περσι ειχε η
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ 13124???
Φετος επειδη εχω διαβασει παρα πολλα και οπως λετε οι βασεις θα ανεβουν ποσο πιστευετε οτι θα φτασει???
καλησπέρα και χρόνια πολλά , ναι η αστυφυλάκων το 2009 είχε 13124 ... Κανείς δεν λέει οτι θα ανέβουν , απλά μας παρακινούν σε αυτό το ενδεχόμενο γιατί οι θέσεις μειώθηκαν αρκετά πολύ...ποτέ δεν ξέρεις...Πολλοί θέλουν , λίγοι μπορούν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scoot

Νεοφερμένος

Ο scoot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ξερεις Κυριακο τοσα που εχω διαβασει στο φορυμ και σε αλλα μου το εχουνε περασει οτι θα ανεβουν σιγουρα. Να σε ρωτησω μιας και εισαι στν σχολη μετα το τελος της φοίτησης 2 και μισος χρονος αν δν κανω λαθος μπορεις να δηλωσεις για Ομαδα Ζ,ΜΑΤ 'η ΟΠΚΕ??? η πρεπει να περασουν καποια χρονια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ξερεις Κυριακο τοσα που εχω διαβασει στο φορυμ και σε αλλα μου το εχουνε περασει οτι θα ανεβουν σιγουρα. Να σε ρωτησω μιας και εισαι στν σχολη μετα το τελος της φοίτησης 2 και μισος χρονος αν δν κανω λαθος μπορεις να δηλωσεις για Ομαδα Ζ,ΜΑΤ 'η ΟΠΚΕ??? η πρεπει να περασουν καποια χρονια??
να το παρουμε ενα ενα...καταρχην ασε το τι λενε στα φορουμ και οτιδηποτε και περσι ετσι λεγαν και επεσε 1090 μορια...δευτερον δεν ειμαι στην σχολη...μαθητης ειμαι ακομα, εχω τον πατερα μου ομως αστυνομικο διευθυντη και μου τα λεει για αυτο οταν διαβαζω τα σχολια εδω μεσα γελαω λιγο η αληθεια ειναι...γιατι ειναι χαζο να νομιζουν ολοι και να ξερουν οτι θα ανεβουν , οκ λεω και εγω οτι κατα ενα μεγαλο ποσοστο ναι θα ανεβουν , ποτέ δεν ξέρεις , κατσε διαβασε και ασε το τι λενε οι αλλοι...οσο για τα ΕΚΑΜ ΥΑΤ κτλ από ότι ξέρω και μου έχουν πει οι αστυνομικοι εδω στο τμημα της θεσσαλονικης ειναι δυσκολο να μπεις στα ΜΑΤ, η σχολή να σε διορθώσω είναι 2 χρόνια και από αυτην την χρονια δυστυχώς οι εισακτέοι του 2010 θα κάνουν 2 χρόνια μέσα στην σχολή και κανέναν χρόνο πρακτική σε αντίθεση με την φετινή χρονιά που είχαν και έναν χρόνο έξω πρακτική που θα την κάνουν τώρα τον Ιούλιο από ότι μου είπαν :clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scoot

Νεοφερμένος

Ο scoot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δηλαδη το να μπεις στα ΜΑΤ ειναι τοσο δυσκολο κριμα...Και νομιζα οτι δηλωνες και σε επερναν αναλογα αν σε εκριναν ικανο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili1212

Νεοφερμένος

Ο lili1212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά ενδιαφέρομαι κι εγώ για αστυνομία και στρατό. Πότε δίνουμε αθλήματα ; Μέσα Ιούνη ; Μόνο αυτό με ενδιαφέρει, για όλα τα άλλα έχω ενημερωθεί!


Υγ. Συγνώμη αν ρωτάω σε άσχετο thread
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Δηλαδη το να μπεις στα ΜΑΤ ειναι τοσο δυσκολο κριμα...Και νομιζα οτι δηλωνες και σε επερναν αναλογα αν σε εκριναν ικανο.
είναι δύσκολο ναι δεν ξερω τον λόγο δεν μπήκα ποτέ στον κόπο να μάθω , εγώ θέλω Ε.Κ.Α.Μ. Οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scoot

Νεοφερμένος

Ο scoot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Φιλε ΕΚΑΜ ειναι ο στοχος κατα τν αποψη μου για τα ατομα που επιθυμουν αρκετοι δραση γιατι απο οτι εμαθα λαμβανουν εκπαιδευση Ειδικων Δυναμεων και αναλογης δυσκολιας με τα ΟΥΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Δηλαδη το να μπεις στα ΜΑΤ ειναι τοσο δυσκολο κριμα...Και νομιζα οτι δηλωνες και σε επερναν αναλογα αν σε εκριναν ικανο.
εγω νομιζω οτι επειδη στα ματ υπαρχει ελλειψη σε παιρνουν ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
δεν ξέρω παιδιά , αλήθεια δεν ξέρω τίποτα για τα Μ.Α.Τ. ,δεν μου άρεζαν και δεν μου αρέσουν οι υποχρεώσεις που έχει ένας Ματατζής !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timosftw

Νεοφερμένος

Ο timosftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
δηλαδη παιδεια αμα λετε οτι φετοσ θα παρουν 1650 ατομα κ ειναι λιγα.περισυ ποσα πηραν κ προπερσι σε συγκριση με φετος..νουμερα αμα ξερουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
περσι πήραν γύρω στα 2500 αν δεν κάνω λάθος...ο αριθμός που θα πάρουν στην σχολές θα τις μάθουμε όταν θα δώσουμε τα μηχανογραφικά , το διάβασα σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια να σας αναφερω ,οτι η προκυρηξη αναμενεται μεχρι την αλλη εβδομαδα επομενως κοντος ψαλμος αλληλουια ,θα δουμε ποσους θα παρουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
κάτι μου είπε ένας , ότι θα καταργηθεί η ειδική κατηγορία τριτέκνων? Πείτε μου ότι έκανε πλάκα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
κάτι μου είπε ένας , ότι θα καταργηθεί η ειδική κατηγορία τριτέκνων? Πείτε μου ότι έκανε πλάκα ...

δεν το νομιζω,λιγο δυσκολο για φετος.ισως απο του χρονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metallurgy

Νεοφερμένος

Ο metallurgy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα.αρα αναμενουμε την προκυρηξη ετσι?νομιζω δηλωνεις στην αρχη οτι εισαι και σε αλλη σχολη και μετα αν περασεις αστυφυλακων ΤΟΤΕ περνεις την διαγραφη..Γιατι αν ειναι πριν ειπαμε την αγαπαμε τρελα την αστυνομια αλλα δεν πανε να ....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top