Αστυνομία - Αστυφυλάκων - Αξιωματικών

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
συγνώμη έχεις δίκιο !!! Τι να πώ καλή επιτυχία , άντε να βγεί προκήρυξη να δούμε πόσους θα πάρουν ! ! ! Εγώ πιστεύω θα ανέβουν , υπάρχει αρκετή ζήτηση ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
προβλεψη φιλε πολυ δυσκολα γινεται αλλα με το 10% δεν νμζ να ανεβουν γιατι δινουν μονοι οσοι εδωσαν το 2008 και το 2009 και οχι απο τα προηγουμενα χρονια αρα θα πανε λιγοτεροι φετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sido

Νεοφερμένος

Ο sido αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εχουν ζητηση αυτες οι σχολες αλλα κυριως απο μαθητες που βγαζουν κατω απο 16000 μορια αν κανω λαθος διορθωστεμαι...
εσεις τι πιστευεται θα ανεβουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metallurgy

Νεοφερμένος

Ο metallurgy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι θα πεσουν.τωρα προπονηση για τα αθληματα και ελπιζω σεπτεμβρη να μαστε μεσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
ωραία πιστεύεις οτι θα πέσεις , γιατί πιστεύεις οτι θα πέσουν ??? Να ακούσω γιατί πολλά ακούνε τα αφτάκια μου ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosdvd

Νεοφερμένος

Ο panosdvd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θα ηθελα να σας ρωτισω τουσ τροπους που μπορω να περασω αξιωματικων αστυνομιας εαω εχω τελιωσει πρωτα τη σμυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
νομίζω δεν παίζει ρόλο το ότι τελείωσες κάποια στρατιωτική σχολή ή οποιαδήποτε άλλη σχολή ! Άρα κατά αυτά που ξέρω και νομίζω ότι ισχύει πρέπει να ξανά δώσεις Πανελλαδικές !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosdvd

Νεοφερμένος

Ο panosdvd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
νομίζω δεν παίζει ρόλο το ότι τελείωσες κάποια στρατιωτική σχολή ή οποιαδήποτε άλλη σχολή ! Άρα κατά αυτά που ξέρω και νομίζω ότι ισχύει πρέπει να ξανά δώσεις Πανελλαδικές !!!
μην λες οτι να ειναι ..υπαρχουν και οι κατατακτητριες ξες..ενδοσχολικα ρωτησα αν υπαρχει αλλοσ τροποσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
φίλτατε είπα την γνώμη μου και αν βλέπεις συμπλήρωσα το ότι αν δεν λέω σωστά να συμπληρώσει κάποιος ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivi_sx

Νεοφερμένος

Η vivi_sx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ειλικρινα δεν χρειαζεσαι καμια προετοιμασια.....θα περασεις χαλαρα τα αθληματα.......

το υψος ειναι ομως ενα ζητημα....κοψανε παιδια που δεν ηταν 1.70 και πανω......
Παιδιά εγώ είμαι 1.68 και δήλωσα αστυφυλάκων. Σε δυο μήνες δίνω... Πώς θα περάσω??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
βιβη μου οντως αυτο που λεει ο αρης αληθευει....ειναι πολυ αυστηροι σε αυτο το θεμα και κοβουν και ατομα που ειναι 1.69...τωρα τι να σου πω...περιμενεις με την ελπιδα οτι θα αλλαξουν την εγκυκλιο και θα πανε παλι τις γυναικες 1.65..παντως περσι ηταν 1.70 και για τα αγορια και για τα κοριτσια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivi_sx

Νεοφερμένος

Η vivi_sx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
βιβη μου οντως αυτο που λεει ο αρης αληθευει....ειναι πολυ αυστηροι σε αυτο το θεμα και κοβουν και ατομα που ειναι 1.69...τωρα τι να σου πω...περιμενεις με την ελπιδα οτι θα αλλαξουν την εγκυκλιο και θα πανε παλι τις γυναικες 1.65..παντως περσι ηταν 1.70 και για τα αγορια και για τα κοριτσια..
Δεν περιμένω να αλλάξουν εγκύκλιο. Απλά θέλω πολύ να περάσω αλλά πώς!!? Αν δεν περάσω δε χάλασε κι ο κόσμος αλλά το έχω βάλει πείσμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
vivi_sx κοίτα σε παρακαλώ τα προσωπικά σου μηνύματα, η χρήση των greeklish απαγορεύεται στο ischool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
ο πατέρας μου είναι αστυνομικός , vivi_sx δύσκολα θα περάσεις λόγο ύψους , είσαι και γυναίκα και έχουν και ένα πρόβλημα με τις γυναίκες αυτοί , ο πατέρας μου , μου είπε ότι δύσκολα , ποτέ δεν ξέρεις τι θα αλλάξει μέχρι τότε !!!!Την Δευτέρα θα βγει κατά πάσα πιθανότητα η προκήρυξη , όλοι τότε θα μάθουμε ...Υπομονή αστέρια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metallurgy

Νεοφερμένος

Ο metallurgy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλημερα παιδια..σημερα βγαινει η προκηρυξη?αντε να δουμε τι θα γινει τα δινουμε ολα για να μπουμε..αναρωτιεμαι τι θα πει για το 10% για το ποσοι συνολικα θα μπουν στην ΕΛ.ΑΣ ωστε να υπολογισουμε τις βασεις..παιδια εσεις που στε 3η λυκειου τωρα πως το βλεπετε θελουν πολλοι να μπουν στο σωμα>??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
ένα ένα , καταρχάς δεν νομίζω να βγει σήμερα , αν και ακούω και εγώ συνέχεια από τον πατέρα μου ότι σήμερα θα βγει , όσο για το ότι θα ανέβουν οι βάσεις και αυτό δεν το ξέρουμε , θα εξαρτηθεί από τους εισαχθέντες και τώρα για το αν υπάρχει ζήτηση , εγώ θα σου πω ότι ούτε και αυτό το ξέρουμε χε χε γιατί όσα παιδιά ξέρω και κάνω παρέα ,αστυνομία θέλουν να μπουν , οπότε αν πάρω παράδειγμα από αυτούς τότε ναι υπάρχει ζήτηση , και αν όμως δεν είναι παντού έτσι ? Για παράδειγμα αν στο σχολείο μου θέλουν 20 παιδιά και σε κάποιο άλλο κανένας? Οπότε καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούμε να γνωρίζουμε ούτε καν σαν στατιστικό , σε σχέση με πέρσι όμως ναι , μπορώ να πω ότι υπάρχει πιο πολύ ζήτηση .
Ελπίζω να κάλυψα τις απορίες σου ...Φιλικά Κυριάκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metallurgy

Νεοφερμένος

Ο metallurgy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
χαχα καναμε ντου ολοι μαζι..εγινε φιλε κυριακο πιστευω θα το δουμε εντος ημερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα φιλε metallurgy με το 10% θα κανεις και εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
υπομονή παλικάρια !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metallurgy

Νεοφερμένος

Ο metallurgy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Φιλε αεκτζη και γω με το 10% αντε να δουμε μακαρι απο σεπτεμβρη να μαστε μεσα
Παιδια για την Ε.Υ.Π ξερουμε τπτ?καλη υπηρεσια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top