[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ
ας με βοηθησει καποιος τα νευρα μου εχουν σπασει θα τρελαθω...πριν τρεις μερες(και λιγες ακομα πιο πριν) ειχα μπει μια δυο φορες για μηχανογραφικο ετσι για να παρω μια ιδεα (επρεπε να το οριστικοποιησω τοτε καλα να παθω)
ΑΛΛΑ προχθες και σημερα (χθες δεν μπορεσα να μπω) ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΜΟΥ!-οχι των εξετασεων τον προσωπικο/
τα χω παιξει εχψ δοκιμασει 10000000 φορες και τον κωδικο που ειχα-η αυτον που νομιζω οτι ειχα- και αλλους συνδυασμους μπας και εκανα λαθος?! θα τρελαθω ας με βοηθησει καποιος..μπορω καπως να τον αλλαξω;; γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ...........helpppppppp :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ
ας με βοηθησει καποιος τα νευρα μου εχουν σπασει θα τρελαθω...πριν τρεις μερες(και λιγες ακομα πιο πριν) ειχα μπει μια δυο φορες για μηχανογραφικο ετσι για να παρω μια ιδεα (επρεπε να το οριστικοποιησω τοτε καλα να παθω)
ΑΛΛΑ προχθες και σημερα (χθες δεν μπορεσα να μπω) ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΜΟΥ!-οχι των εξετασεων τον προσωπικο/
τα χω παιξει εχψ δοκιμασει 10000000 φορες και τον κωδικο που ειχα-η αυτον που νομιζω οτι ειχα- και αλλους συνδυασμους μπας και εκανα λαθος?! θα τρελαθω ας με βοηθησει καποιος..μπορω καπως να τον αλλαξω;; γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ...........helpppppppp :(

Πηγαινε σχολειο σου να τον αλλαξεις η να τον ζητησεις αν τον εχουν αποθηκευμενο.νομιζω μπορεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Προσεχε μηπως εχει ανοιχτο το caps lock ή εχεις επιλεξει αλλη γλωσσα στον υπολογιστη. Αλλιως πηγαινε στο σχολειο να τον αλλαξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
και σε πολλους φιλους μου δε δεχεται τον κωδικο. δοκιμασε αλλη ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIkolas99827

Νεοφερμένος

Ο NIkolas99827 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδες μια χαζη ερώτηση αλλα κανω τωρα μηχανογραφικο με τελικη σειρα επιλογων....υπάρχει οριο σχολων; επιλεγω μονο 5ο πεδιο μπορω να τις βαλω ολες τις σχολες (εδωσα κ αγγλικα που θελουν καποιες) η υπαρχει πχ όριο 50; Νομιζω δεν υπαρχει οριο αμα κανω λάθος διορθωστε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδες μια χαζη ερώτηση αλλα κανω τωρα μηχανογραφικο με τελικη σειρα επιλογων....υπάρχει οριο σχολων; επιλεγω μονο 5ο πεδιο μπορω να τις βαλω ολες τις σχολες (εδωσα κ αγγλικα που θελουν καποιες) η υπαρχει πχ όριο 50; Νομιζω δεν υπαρχει οριο αμα κανω λάθος διορθωστε με
όχι μπορείς να δηλώσεις όλες τις σχολές των 2 πεδίων που διαλέγεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaktos

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω τα μόρια να περάσω πληροφορική που θέλω Αθήνα, τι λέτε να βάλω πρώτα πληροφορική οικονομικού πανεπιστημίου αθηνών(πρώην ΑΣΣΟΕ) ή να δηλώσω πληροφορικης πειραιά που με διευκολύνει και στην μετακίνηση; Απλά αναφέρομαι στην ΑΣΣΟΕ και προβληματίζομαι λόγω του ονόματος που λέγεται οτι έχει. Το ίδιο πτυχίο δεν παίρνεις και από τις δύο σχολές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά μέχρι την άλλη πέμπτη έχουμε καιρό;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σημερα ειναι Σαββατο! Εχουμε μεχρι την Πεμπτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
μια απορια στα στοιχεια επικοινωνιας τα συμπληρωνω ολα??? κ επισης ετος αποφοιτησης 2012 προφανως ε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως την βλεπω την παραταση να αχνοφαινεται.Ηδη σε 4 μερες ληγει η προθεσμια και ουτε οι μισοι δεν υπεβαλλαν μηχανογραφικο.Ο αριθμος πρωτοκολλου ειναι ο αριθμος του μηχανογραφικου σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Παντως την βλεπω την παραταση να αχνοφαινεται.Ηδη σε 4 μερες ληγει η προθεσμια και ουτε οι μισοι δεν υπεβαλλαν μηχανογραφικο.Ο αριθμος πρωτοκολλου ειναι ο αριθμος του μηχανογραφικου σας.

Ένας μεγάλος αριθμός ατόμων περιμένει τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων. Νομίζω παίζει κι αυτό κάποιο ρόλο. Αν βγουν πχ αύριο, λογικά θα υποβάλλουμε όλοι εντός προθεσμίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κατι για Τριτη ακουσα οτι θα βγουν.Το ευχομαι παντως να ομαλοποιηθει η κατασταση και να μην κρεμαει το συστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια οταν κανουμε το μηχανογραφικο η διαδικασια τελειωνει οταν μας δινει αριθμο πρωτοκολλου και μετα λας λεει εξοδος και εκτυπωση?????:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
επρεπε να κρατησω καπου τον αριθμο πρωτοκολου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
επρεπε να κρατησω καπου τον αριθμο πρωτοκολου??

αν αποθήκευσες-εκτύπωσες το μηχανογραφικό, γράφει τον αριθμό πρωτοκόλλου εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
επρεπε να κρατησω καπου τον αριθμο πρωτοκολου??
Δεν ειμαι σιγουρος....απ' οτι καταλαβα δεν εχει και καμια ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ χρηση!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ειμαι σιγουρος....απ' οτι καταλαβα δεν εχει και καμια ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ χρηση!!!!:P:P:P

Αν γίνει καμιά βλακεία και βάλουν κάποιον σε λάθος σχολή, μια χαρά χρησιμεύει ως αποδεικτικό στοιχείο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Αν γίνει καμιά βλακεία και βάλουν κάποιον σε λάθος σχολή, μια χαρά χρησιμεύει ως αποδεικτικό στοιχείο ;)
Οντως......
:hmm::hmm::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια οταν κανουμε το μηχανογραφικο η διαδικασια τελειωνει οταν μας δινει αριθμο πρωτοκολλου και μετα λας λεει εξοδος και εκτυπωση?????:):):)

εγω που δεν εχω εκτυπωτη,πειραζει αν απλα το αποθηκευσω στο πισι μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top