[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
παιδια για το μηχανογραφικο λεει θελω να διορθωσω-συμπληρωσω το μηχανογραφικο μου και απο κατω θελω να οριστικοποιησω το μηχανογραφικο . οταν καποιος πρωτοδηλωνει σχολες παει στο θελω να συμπληρωσω το μηχανογρ και το οριστικοποιει απο εκει? η πρεπει να παει και στο θελω να οριστικοποιησω το μηχανογρ μου? αν ειναι ετσι ποια η χρησιμοτητα της ξεχωριστης οριστικοποιησης που εχει?

Ας μου δωσει καποιος συντομα απαντηση... 1) γιατι ειναι απαραιτητο να εκτυπωσεις το μηχανογραφικο σου, τι αλλιως δεν παιρναει? 2) στο ηδη οριστικοποιημενο μηχανογραφικο κατω κατω στη σελιδα στο pc τι ημερομηνια σας γραφει? την ημερομηνια που οριστικοποιησατε ή την ημερομηνια της ημερας που μπαινετε να το ξαναδειτε...??

περναει***
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγάπη ΤΑΦΥ

Νεοφερμένος

Η Αγάπη ΤΑΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ας μου δωσει καποιος συντομα απαντηση... 1) γιατι ειναι απαραιτητο να εκτυπωσεις το μηχανογραφικο σου (ετσι λενε μερικοι στα σχολια), τι αλλιως δεν περναει? 2) στο ηδη οριστικοποιημενο μηχανογραφικο κατω κατω στη σελιδα στο pc τι ημερομηνια σας γραφει? την ημερομηνια που οριστικοποιησατε ή την ημερομηνια της ημερας που μπαινετε να το ξαναδειτε...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Ας μου δωσει καποιος συντομα απαντηση... 1) γιατι ειναι απαραιτητο να εκτυπωσεις το μηχανογραφικο σου (ετσι λενε μερικοι στα σχολια), τι αλλιως δεν περναει? 2) στο ηδη οριστικοποιημενο μηχανογραφικο κατω κατω στη σελιδα στο pc τι ημερομηνια σας γραφει? την ημερομηνια που οριστικοποιησατε ή την ημερομηνια της ημερας που μπαινετε να το ξαναδειτε...??
Δεν χρειαζεται εκτυπωση.....για πλακα μονο ειπωθηκε...!!!! και δεν προσεξα την ημερομηνια...παντως αν σου βγαλει τον αριθμο πρωτοκολλου εισαι κατοχυρωμένη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elka ♡

Νεοφερμένος

Η elka ♡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για να το οριστικοποιήσεις...πας στο θέλω να οριστικοποιήσω το μηχανογραφικό μου!
Ούτε εγώ μπορώ να το εκτυπώσω ... είναι απαραίτητο;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Για να το οριστικοποιήσεις...πας στο θέλω να οριστικοποιήσω το μηχανογραφικό μου!
Ούτε εγώ μπορώ να το εκτυπώσω ... είναι απαραίτητο;;;;;;;

οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πήγα σήμερα σχολείο και το οριστικοποίησα. Έβαλα αρκετές σχολές μετά τις 5 πρώτης επιλογής μου. Άντε να δούμε τώρα...
Πάντως εύχομαι όλοι να περάσουμε στην πρώτη μας επιλογή!!!
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ ΠΑΙΔΙΆ!!!(γιατί εδώ περί τύχης πρόκειται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ξεμπέρδεψα σήμερα με το μηχανογραφικό:D
Τώρα αράζουμε μέχρι τον Αύγουστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Παιδιά εγω το οριστικοποίησα χθες το μηχανογραφικό μου .....αλλά για πείτε λίγο..
πατησα οριστικοποίηση, μου έβγαλε ένα άλλο παράθυρο που έλεγε αν είμαι δίγουρος...πάτησα "είμαι σίγουρος" και μετά μου έβγαλε...το μηχανογραφικό σου ολοκληρώθηκε επιτυχώς..μου έδωσε έναν κωδικό πρωτοκόλλου..το εκύπωσα και έκλεισα μετά τον mozilla......αυτό ήταν ή έκανα κατι λάθος??:worry:
πειτε μου λίγο παιδιά.....απο χθες ανησυχώ......
ααααα....μετά που ξαναμπήκα στην ιστοσελίδα στο "θέλω να δημιουργήσω/διορθώσω το μηχανογραφικό μου" και έβαλα κωδικούς, μου έβγαλε απλώς τις σχολές που δήλωσα και με την σειρά που τις επέλεξα.....ολα οκ ή εκανα κατι λάθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Παιδιά εγω το οριστικοποίησα χθες το μηχανογραφικό μου .....αλλά για πείτε λίγο..
πατησα οριστικοποίηση, μου έβγαλε ένα άλλο παράθυρο που έλεγε αν είμαι δίγουρος...πάτησα "είμαι σίγουρος" και μετά μου έβγαλε...το μηχανογραφικό σου ολοκληρώθηκε επιτυχώς..μου έδωσε έναν κωδικό πρωτοκόλλου..το εκύπωσα και έκλεισα μετά τον mozilla......αυτό ήταν ή έκανα κατι λάθος??:worry:
πειτε μου λίγο παιδιά.....απο χθες ανησυχώ......
ααααα....μετά που ξαναμπήκα στην ιστοσελίδα στο "θέλω να δημιουργήσω/διορθώσω το μηχανογραφικό μου" και έβαλα κωδικούς, μου έβγαλε απλώς τις σχολές που δήλωσα και με την σειρά που τις επέλεξα.....ολα οκ ή εκανα κατι λάθος....
Μια χαρά είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδιά εγω το οριστικοποίησα χθες το μηχανογραφικό μου .....αλλά για πείτε λίγο..
πατησα οριστικοποίηση, μου έβγαλε ένα άλλο παράθυρο που έλεγε αν είμαι δίγουρος...πάτησα "είμαι σίγουρος" και μετά μου έβγαλε...το μηχανογραφικό σου ολοκληρώθηκε επιτυχώς..μου έδωσε έναν κωδικό πρωτοκόλλου..το εκύπωσα και έκλεισα μετά τον mozilla......αυτό ήταν ή έκανα κατι λάθος??:worry:
πειτε μου λίγο παιδιά.....απο χθες ανησυχώ......
ααααα....μετά που ξαναμπήκα στην ιστοσελίδα στο "θέλω να δημιουργήσω/διορθώσω το μηχανογραφικό μου" και έβαλα κωδικούς, μου έβγαλε απλώς τις σχολές που δήλωσα και με την σειρά που τις επέλεξα.....ολα οκ ή εκανα κατι λάθος....
κ εμενα τα ιδια, νομιζω ετσι πρεπει να γινει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
το μνμ αυτο το εχω γραψει και σε αλλο ποστ αλλα παιδια θελω να μου απαντηστε σε κατι σοβαρο.
οταν μπαινω ηλεκτρονικα να τροποοιησω το μηχανογραφικο στα αναγραφεντα στοιχεια στο μητρωνυμο εχουν κοψει το τελευταιο γραμμα.
π.χ.ελεν αντι για ελενη...υπαρχει καποιο προβλημα;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Οχι, και εμενα το ελευθερια το εχει ελευθερι... προβληματα του συστηματος που δεν παιζουν ρολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια,μεχρι τι ωρα εχουμε περθωριο να οριστικοποιησουμε το μηχανογραφικο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
5 Ιουλίου, λογικά στις 12. Μην το αφήσεις τελευταία στιγμή. Πάντως "λέγεται" ότι θα δοθεί και παράταση, αλλά μην στηρίζεστε σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
5 Ιουλίου, λογικά στις 12. Μην το αφήσεις τελευταία στιγμή. Πάντως "λέγεται" ότι θα δοθεί και παράταση, αλλά μην στηρίζεστε σε αυτό.

ευχαριστω!θελω να το οριστικοποιησω αυριο το βραδυ γ αυτο... παρεπιπτοντως,αν δεν βαριεσαι,και αν ξερεις βεβαια,θελεις να μου πεις την γνωμη σου αναμεσα σε 3 τμηνατα που ειμαι διχασμενη!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
αυριο μέχρη τι ώρα θα μπορούμε να το υποβάλλουμε?? μεχρη τα μεσάνυχτα?
υπάρχει περίπτωση να κολλήσει από τους πολλούς υποψήφιους??
φοβάμαι μη τυχον αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
5 Ιουλίου, λογικά στις 12. Μην το αφήσεις τελευταία στιγμή. Πάντως "λέγεται" ότι θα δοθεί και παράταση, αλλά μην στηρίζεστε σε αυτό.
12 το μεσημερι ή το βραδυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annoulini94

Νεοφερμένος

Η Annoulini94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδιά,τα στοιχεία επικοινωνίας είναι απαραίτητα?? Υπάρχει πρόβλημα αν κάποιος δεν τα έβαλε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudubuza

Νεοφερμένος

Ο dubudubuza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παίδες, το οριστικοποίησα μόλις, αλλά από ότι βλέπω μου επιτρέπει να το επεξεργαστώ ξανά και να το αποθηκεύσω εκ νέου. Α, και όταν πάω να το εκτυπώσω, μένει κανά 5λεπτο στο loading και γράφει "Παρακαλώ περιμένετε...". Κάνω κάτι λάθος; :worry:

Edit: Άκυρο, όταν έκανα κλικ στο οριστικοποίηση με έστελνε στην αρχική σελίδα. Τώρα δούλεψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top