[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
διαβαζω σε φορουμς πολλους να γραφουνε για ενα ΚΩΔΙΚΟ.. τι ειναι αυτο? τι δουλεια εχει με τις πανελληνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
2 είναι οι κωδικοί που πρέπει να έχεις.
Τον ένα τον έφτιαξες λογικά στο σχολείο σου. (Αν όχι προλαβαίνεις μέχρι αύριο!!!)
Και ο άλλος είναι ο 8ψήφιος από το καρτελάκι που είχες στις Πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
τΑ εχω παιξει ποσες σχολές παιζει να έχει το 4ο πεδίο??

Ναι βρε παιδιά έχετε επιλογές όμως. Να σκέφτεστε πως είστε τυχεροί γι' αυτό. !!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
στοχευω κυριως 5ο..τωρα βασικα δεν ξερω για ΤΕΙ ειμαι και εγω απο αυτους που εχουν μια μικρη προκαταληψη (το ξερω κακως!):redface: ε και θα βαλω και απο 2 κ 4 αλλα μπορω να πω οτι δεν με πολυενδιαφερουν..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω τον κωδικο αυτο τον δημιουργησα τον μαιο.. Αυτος ειναι ο περιβοητος κωδικος; και γιατι λενε πως εχουμε προθεσμια μεχρι τις 22 ιουνιου να δημιουργησουμε εναν κωδικο;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω τον κωδικο αυτο τον δημιουργησα τον μαιο..
1.Αυτος ειναι ο περιβοητος κωδικος;
2.και γιατι λενε πως εχουμε προθεσμια μεχρι τις 22 ιουνιου να δημιουργησουμε εναν κωδικο;;;;

1. Ω ναι.
2. Γιατί δόθηκε παράταση (ή κάτι τέτοιο, κάτι σχετικό με τις ειδικές κατηγορίες, που έπρεπε πρώτα να δηλώσουν πως ανήκουν σε ειδικές κατ. και μετά να φτιάξουν κωδικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ερωτηση:
αν ολα πανε οπως περιμενω , περιμενω για το 5 πεδιο περιπου 17500 μορια, οταν για τα πεδια 2 & 4 περιμενω 16300 μορια.
Το τμημα Διοικητικης Επιστημης Και Τεχνολογιας ΑΣΟΕΕ ειχε περυσι βαση 17602 .
Δηλαδή αυτο το τμημα ειναι μονο στο πεδιο 4 ,που εχω 16300, άρα δεν μπαινω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
ερωτηση:
αν ολα πανε οπως περιμενω , περιμενω για το 5 πεδιο περιπου 17500 μορια, οταν για τα πεδια 2 & 4 περιμενω 16300 μορια.
Το τμημα Διοικητικης Επιστημης Και Τεχνολογιας ΑΣΟΕΕ ειχε περυσι βαση 17602 .
Δηλαδή αυτο το τμημα ειναι μονο στο πεδιο 4 ,που εχω 16300, άρα δεν μπαινω?

Το συγκεκριμένο τμήμα μπορεί να δηλωθεί από το 4ο και το 5ο επιστημονικό πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο τμήμα μπορεί να δηλωθεί από το 4ο και το 5ο επιστημονικό πεδίο.
ευχαριστω


Οι βαθμοι ειδικων μαθηματων ξερει κανεις ποτε ανακοινωνονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Με πήραν τηλέφωνο να πάω αύριο στο φροντιστήριο για να κάνω ένα πρόχειρο μηχανογραφικό. Επιτέλους !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
Αυτό ειναι το μηχανογραφικό μου:

View attachment MixanografikoReport.doc

θα ήθελα να τουρήξετετε μια ματιά να μου πείτε την γνώμη σας..

Σαν κύριο στόχο έχω τα οικονομικά, σειρά έχουν η πληροφορική και η ηλεκτρονική. Όταν τις επέλεξα με την συγκεκρημένη σειρά είχα σαν κρητήριο με ιεραρχική σειρά: 1)τόπος, 2)προτήμηση, 3) πιθανότητα εισαγωγής

ΜΟΡΙΑ: 2,4ο πεδίο : 11813
5ο πεδίο: 13751
5οπεδίο με ΑΓΓΛΙΚΑ ειδικό: 15151

επίσης:

1) Τι γνωρίζετε για το τμήμα "ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ"??
Απευθύνεται μόνο για όσους θέλουν να γίνουν καθηγητές? Έτσι έλεγε στο σιτε του edu4u..
Γίνεται κάποιος αφού το τελειώσει να κα΄νει μεταπτυχιακό στα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ (καθαρά ή και ποιο εξειδικευμένα), ή δεν έχει επιλογες σ' αυτό το τομέα?

2)ΓΕΝΙΚΑ, γίνεται κάποιος αου πάρει πτυχίο πληροφορικής να κανει μεταπτυχιακό στα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ (καθαρά ή και ποιο εξειδικευμένα), ή δεν έχει επιλογες σ' αυτό το τομέα?

3)Ισχύει το ίδιο και για αυτούς που τελειώνουν ΤΕΙ πληροφορικής?


Όσον αφορά τις οικονομικές σχολές, πέρα από αυτές με έδρα ΑΘΗΝΑ/ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, με ποια σειρά προτείνετε να τις βάλω, έχοντας ως κριτήριο ποιότητα,φήμη, ευκολία για μεταπτυχιακό στο εξωτερικό? ακόμα και ERSMUS σε δυτικές, "ανεπτυγμένες χωρες" χωρες


ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!! :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ΜΟΡΙΑ: 2,4ο πεδίο : 11813
5ο πεδίο: 13751
5οπεδίο με ΑΓΓΛΙΚΑ ειδικό: 15151

αυτη ειναι η βαθμολογια που περιμενεις?
επισης ξερεις ποτε βγαινουν οι βαθμοι των αγγλικων? ποτε ανακοινωνονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
ναι, αυτη ειναι η βαθμολογια που περιμενω (χάλια τα πηγα)..
δεν ξερω ποτε βγαινουν τα αγγλικά.. νόμιζα πως θα βγούν μαζι, αλλά για να ρωτάς, μαλλον δεν ειναι έτσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
και σπιτι σου μπορεις να κανεις ,ξερεις

Ουαου. Αλήθεια;
Συγγνώμη που θέλω τη βοήθεια του καθηγητή μου για να μου λύσει κάποιες απορίες.
Και δεν είμαι η μόνη νομίζω που φτιάχνει το μηχανογραφικό της στο φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ έχω κάνει ένα πρόχειρο σε έντυπη μορφή και το συζήτησα με τον καθηγητή μου.
Πάνω κάτω ήξερα βέβαια τις σχολές που θέλω. Δεν επηρεάστηκα καθόλου.
Με τα αποτελέσματα θα το κάνω οριστικό και θα πάω στο σχολείο να το κάνω ηλεκτρονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
μηχανολογων μηχανικων,προτεινετε εμπ η απθ ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά να σας ρωτήσω προσπαθώ να κάνω το μηχανογραφικό μου και δεν μου μπαίνει γιατίιιιιιι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?στο μηχανογραφικο βαζω τις προσωπικες πληροφοριες που ζητα,φτιαχνω το μηχανογραφικο και κανω οριστικοποιηση?θελει κατι αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?στο μηχανογραφικο βαζω τις προσωπικες πληροφοριες που ζητα,φτιαχνω το μηχανογραφικο και κανω οριστικοποιηση?θελει κατι αλλο?
oxι αυτα. εγω το εχω οριστικοποιησει ηδη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
δηλώνεις σχολή στην πόλη σου και ας είναι κ ΤΕΙ ή επαρχία σε ΑΕΙ..????:worry: (για το ίδιο τμήμα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top