[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
μηχανολογων μηχανικων,προτεινετε εμπ η απθ ??
Ας απαντήσει κάποιος για αυτή τη σχολή και εγώ το ρωτάω στο θέμα εκτιμήσεις βάσεων. Πόσα μόρια μπορεί να πέσει; ...Αν πέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
μηχανολογων μηχανικων,προτεινετε εμπ η απθ ??


Γιατι ρε φιλε,μη το κανεις αυτο το λαθος,μακρια λεμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Στην πόλη σου και ας είναι και ΤΕΙ ή επαρχία σε ΑΕΙ (Πάτρα για την ακρίβεια) για διοίκηση επιχειρήσεων..??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
δηλώνεις σχολή στην πόλη σου και ας είναι κ ΤΕΙ ή επαρχία σε ΑΕΙ..????:worry: (για το ίδιο τμήμα..)

δυσκολη αποφαση...εξαρταται απο την οικονομικη σου κατασταση και την σχολη που σε ενδιαφερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ε τι να εννοω εσυ θα σκιζεσαι να περασεις κανα μαθημα με 5 την ωρα που αλλοι θα κανουν ζωη και κοτα για να παιρνουν 10αρακι με μια μερα διαβασμα σε αλλες σχολες.Θα μου πεις ναι μετα εγω θα εχω πτυχιαρα και θα παιρνω 2 χιλιαρικα μηνα,πλεον και ο κλαδος των μηχανικων εχει ανεργια μεγαλη.Αρα με τις τωρινες συνθηκες και εσυ που ξεσκιστεις 5-6 χρονια θα εισαι το ιδιο ανεργος με οποιον εκανε την ξεγνοιαστη φοιτητικη ζωη.

Τεσπα ισως να μην ειμαι αντικειμενικος και εμενα απλα να μη μου ταιριαξε η σχολη,εσεις μπορει να γουσταρετε και να μην σας ενδιαφερουν τα παραπανω που λεω.Για το ΑΠΘ παντως ειμαστε απο τις πιο οργανωμενες σχολες με αρκετα καλους καθηγητες,τωρα σε συγκριση με το ΕΜΠ που ρωτας δεν ξερω να σου πω.Απο Θεσσαλονικη vs Αθηνα παντως οσον αφορα την ανεση σου πιστευω Αθηνα ειναι χαος για εναν φοιτητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
το οριστικοποιησα

1.γαλλικη θεσσαλονικης
2.κοινωνικης διοικησης κομοτηνη
3.νοσηλευτικη θεσσαλονικη
4.εφαρμοσμενων ξενων γλωσσων ηγουμενιτσα
5.ιστορια-αρχαιολογια καλαματα
6.λογοθεραπεια καλαματα
7.νοσηλευτικη πατρα
λογικα περναω στην πρωτη μου επιλογη!ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ε τι να εννοω εσυ θα σκιζεσαι να περασεις κανα μαθημα με 5 την ωρα που αλλοι θα κανουν ζωη και κοτα για να παιρνουν 10αρακι με μια μερα διαβασμα σε αλλες σχολες.Θα μου πεις ναι μετα εγω θα εχω πτυχιαρα και θα παιρνω 2 χιλιαρικα μηνα,πλεον και ο κλαδος των μηχανικων εχει ανεργια μεγαλη.Αρα με τις τωρινες συνθηκες και εσυ που ξεσκιστεις 5-6 χρονια θα εισαι το ιδιο ανεργος με οποιον εκανε την ξεγνοιαστη φοιτητικη ζωη.

Τεσπα ισως να μην ειμαι αντικειμενικος και εμενα απλα να μη μου ταιριαξε η σχολη,εσεις μπορει να γουσταρετε και να μην σας ενδιαφερουν τα παραπανω που λεω.Για το ΑΠΘ παντως ειμαστε απο τις πιο οργανωμενες σχολες με αρκετα καλους καθηγητες,τωρα σε συγκριση με το ΕΜΠ που ρωτας δεν ξερω να σου πω.Απο Θεσσαλονικη vs Αθηνα παντως οσον αφορα την ανεση σου πιστευω Αθηνα ειναι χαος για εναν φοιτητη.

Ενταξει ρε συ οι μηχανολογοι μπορουνα να ασχοληθουν με παραααα πολλα πραγματα...ειναι κ αυτους ενας απο τους λογους που τους προτιμησα...τωρα απλα σκεφτομαι..θεσσαλονικη η αθηνα...ισχυει οτι η αθηνα ειναι χαος...αλλα δεν εχει και πολλα συν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Και εγω για την ποικιλια την επελεξα τη σχολη κυριως,μιας και δυστυχως δεν ειχα ποτε καποιο επαγγελμα που ηθελα απο μικρος να γινω,ουτε μου προεκυψε καποιο στην πορεια.Οντως ισχυει οτι εχουμε τεραστια γκαμα δυνατοτητων,το θεμα ειναι οτι στην Ελλαδα σημερα δεν μπορεις να ασχοληθεις σχεδον με τιποτα αυτα.Αν σκεφτεσαι εξωτερικο για μετα παω πασο.Απλα το θεμα ειναι οτι αν θες να ζεις μια εστω υποφερτη φοιτητικη ζωη,βαλε οριζοντα 6ετιας στο ποτε θα τελειωσεις τη σχολη.:P

Αν ησουν απο Βορεια Ελλαδα θα σου ελεγα στανταρ Θεσσαλονικη να πας,τωρα δεν ξερω,οτι σε βολευει εσενα καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Και εγω για την ποικιλια την επελεξα τη σχολη κυριως,μιας και δυστυχως δεν ειχα ποτε καποιο επαγγελμα που ηθελα απο μικρος να γινω,ουτε μου προεκυψε καποιο στην πορεια.Οντως ισχυει οτι εχουμε τεραστια γκαμα δυνατοτητων,το θεμα ειναι οτι στην Ελλαδα σημερα δεν μπορεις να ασχοληθεις σχεδον με τιποτα αυτα.Αν σκεφτεσαι εξωτερικο για μετα παω πασο.Απλα το θεμα ειναι οτι αν θες να ζεις μια εστω υποφερτη φοιτητικη ζωη,βαλε οριζοντα 6ετιας στο ποτε θα τελειωσεις τη σχολη.:P


το ξερω οτι θα ειναι δυσκολο...αλλα σκοπευω να τελειωσω στα 5..τωρα τι θα γινει στην πορεια..δεν ξερω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Εγω παντως νοσταλγω τις ωραιες εκεινες εποχες που εδινα πανελληνιες.Για να καταλαβεις για ποση δυσκολια μιλαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγω παντως νοσταλγω τις ωραιες εκεινες εποχες που εδινα πανελληνιες.Για να καταλαβεις για ποση δυσκολια μιλαμε.


ωχ....η θεσσαλονικη σαν πολη πως συ φαινεται ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Kαλα ειναι εχει τα παντα και σε μικροτερες αποστασεις απο Αθηνα,αλλα και παλι χρειαζεσαι αστικο για αρκετες μετακινησεις σου.Δεν θα σαι σε καμια περιπτωση μια ωρα μεσα σε μμμ οπως ακουω στην Αθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Kαλα ειναι εχει τα παντα και σε μικροτερες αποστασεις απο Αθηνα,αλλα και παλι χρειαζεσαι αστικο για αρκετες μετακινησεις σου.Δεν θα σαι σε καμια περιπτωση μια ωρα μεσα σε μμμ οπως ακουω στην Αθηνα.


πφφφ πραγματικα δεν εχω ιδεα που να παω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
το μηχανογραφικο το καναμε απο τον υπολογιστη μονοι μας ή πρεπει να παμε στο σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
το μηχανογραφικο το καναμε απο τον υπολογιστη μονοι μας ή πρεπει να παμε στο σχολειο?

και μονος σου το κανεις.Δεν υπαρχει λογος να τρεχεις στο σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggoschalk

Νεοφερμένος

Ο vaggoschalk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα κι απο εμένα.
είμαι θεωρητική και θα ήθελα να σας ρωτήσω 2 πράγματα.
1:πρέπει να δηλώσω υποχρεωτικά το 1ο πεδίο στο μηχανογραφικό γιατί έχω πάρει μαθηματικά και θέλω να ανοίξω το 2ο και το 4ο
2:αν γίνεται να δηλώσω μόνο το 2ο και το 4ο στο 2ο μπορώ να βάλω το παιδαγωγικό και αν ναι ποια μόρια θα μετρίσουν? του 1ου ή του 2ου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
1.Δηλώνεις οποιαδήποτε από τα 2 πεδία που μπορείς να ανοίξεις.
2.Αν τα δηλώσεις από το 2ο,θα μετρήσουν τα μόρια του 2ου,αντίστοιχα για το 1ο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top