[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
νομιζω οτι θα ανοιξει μετα τις 20...ετσι μου ειπαν τουλαχιστον...αν δεν κανουν λαθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
www.secnews.gr/archives/47881

Οι χακερς μας ελειπαν.:P
Αν κανετε προσπαθεια να μπειτε στη φορμα ειναι νταουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Δεν είναι και κανένα τεράστιο πρόβλημα το ότι η υποβολή μηχανογραφικού θα ξεκινήσει μερικές ώρες αργότερα. Αλλά αν είχαμε ένα αξιόπιστο κράτος θα έπρεπε το σύστημα να ήταν ανοιχτό από τις δώδεκα τα μεσάνυχτα. Όπως εμείς οι πολίτες πρέπει να σεβόμαστε τις προθεσμίες, έτσι και το κράτος πρέπει να σέβεται τις ημερομηνίες που το ίδιο ορίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω θα κανω κανα προχειρο... για να μην ψαχνομαι τελευταια στιγμη... και μετα οταν βγουν οι βαθμοι ισως κανω καποια αλλαγη ...

Ακριβώς το ίδιο θα κάνω κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ε ναι! στο κατω κατω τοσες μερες θα εχουμε! Το προβλημα ειναι οτι μετα την ανακοινωση των βαθμων οι μερες ειναι λιγες και κατα πασα πιθανοτητα θα μπλοκαρει το συστημα! Ειναι που ειναι προβληματικο! Εγω σκεφτομαι να το δηλωσω πριν τους βαθμους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εσεις θα κανετε μηχανογραφικο απο σημερα (εστω και προχειρο) η θα περιμενετε να βγουν οι βαθμοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα κανω 2-3 προχειρα μηχανογραφικα και οταν βγουν οι βαθμοι θα τροποποιησω το ενα που ειναι κοντα σε βαθμους και προτιμησεις και θα το στειλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ενεργοποιήθηκε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καμία σχέση οι βαθμοί.Εχω αποφασίσει:P.


Αλλά σήμερα βαριέμαι να το κάνω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κάντε μερικά πρόχειρα μηχανογραφικά, για να δείτε πως περίπου θέλετε να είναι. Οι βαθμοί δεν νομίζω πως πρέπει να επηρεάσουν πολύ την τελική μορφή του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Γιατί περιμένετε τους βαθμούς; Να κάνετε μηχανογραφικό σαν να έχετε γράψει 20.000 μόρια. Επιλέξτε με βάση τι σας αρέσει, όχι πόσο βγάλατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Στο κωδικό μπορείς να εισάγεις μόνο μέχρι 10 ψηφία. Ο κωδικός μου όμως ήταν μεγαλύτερος και δεν μας είπε κανένας στο σχολείο ότι το όριο είναι 10 ψηφία. Το αποτέλεσμα είναι να μην μπορώ να μπω.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
έτοιμο σχεδόν! δεν το έχω οριστικοποιήσει ακόμα πάντως...
γιατί δε με αφήνει να βάλλω έτος αποφοίτησης 2012; :hmm:

Πρώτα έβαλα τις ιατρικές της Ελλάδας, μετά Μαθηματικό, Φυσικό, Χημικό και Βιολογία Αθήνας και τέλος ΣΕΜΦΕ. :)
Εσείς ποιες σχολές δηλώσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
στη σελίδα που έχει όλα τα αει τει κτλ, στα κενά κουτάκια που έχει δεξιά συμπηρώνεις τη σειρά προτίμησης? Δηλαδά 1, 2, 3..κτλ??
Και μέχρι πόσες σχολές μπορούμε να επιλέξουμε.??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
στη σελίδα που έχει όλα τα αει τει κτλ, στα κενά κουτάκια που έχει δεξιά συμπηρώνεις τη σειρά προτίμησης? Δηλαδά 1, 2, 3..κτλ??
Και μέχρι πόσες σχολές μπορούμε να επιλέξουμε.??
Ναι αυτό κάνεις...μπορείς να βάλεις ΟΛΕΣ τις σχολές των 2 πεδίων που έχεις επιλέξει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Όσοι μπαίνετε, έχετε δημιουργήσει κωδικό με 10 ή λιγότερα ψηφία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όσες θες μέχρι 2 επιστημονικά πεδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Στο κωδικό μπορείς να εισάγεις μόνο μέχρι 10 ψηφία. Ο κωδικός μου όμως ήταν μεγαλύτερος και δεν μας είπε κανένας στο σχολείο ότι το όριο είναι 10 ψηφία. Το αποτέλεσμα είναι να μην μπορώ να μπω.:hmm:

Και γω το ίδιο....και τώρα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Ευχαριστώ!:)
Και κάτι ακόμα..Αν εγώ πιάνω τελικά την 6η για παράδειγμα σχολή που έχω επιλέξει κ κάποιος άλλος την έχει επιλέξη 2η έχει σημασία??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ευχαριστώ!:)
Και κάτι ακόμα..Αν εγώ πιάνω τελικά την 6η για παράδειγμα σχολή που έχω επιλέξει κ κάποιος άλλος την έχει επιλέξη 2η έχει σημασία??
Αν έχεις περισσότερα μόρια από αυτόν και δεν περνάς σε καμία άλλη από τις 5 πρώτες σχολές σου, ε περνάς εσύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top