[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδιά, ένα-ένα.
Λοιπόν, τα δικαιολογητικά διαφέρουν από περίπτωση σε περίπτωση, οπότε ψάξετε στην ιστοσελίδα του υπουργείου και ρωτήστε στο σχολείο. Βιαστείτε, όμως, γιατί μπορεί να μην προλάβετε, αν υπάρξει κάποια καθυστέρηση για την μεταφορά ενός πιστοποιητικού, π.χ.
Εγώ που πρέπει να πάρω χαρτιά από άλλο μέρος, μου είπαν ότι προλαβαίνω-δεν προλαβαίνω, και είναι ΜΟΛΙΣ η 1η ημέρα.
Επίσης, για την δημιουργία κωδικού, τον οποίο, πιστεύω, πρέπει να γνωρίζετε μόνο εσείς, χρειάζετε να πάτε στη διεύθυνση του σχολείου σας και να έχετε μαζί σας ή την τααυτότητά σας, ή την αίτηση που είχαμε συμπληρώσει, η οποία πιστοποιεί ότι είμαστε υποψήφιοι στις φετινές Πανελλήνιες. (plus: πρέπει εκεί στο σχολείο, νομίζω, να δηλώσουμε και τα e-mails μας)

Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ 8 ΜΑΪΟΥ ΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΜΑΪΟΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
- Οι υποψήφιοι ΓΕΛ και ΕΠΑΛ-Β΄για το 90% και οι υποψήφιοι ΕΠΑΛ-Α΄ για να δημιουργήσουν προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password), θα επιδεικνύουν στο Λύκειό τους το δελτίο εξεταζομένου ή την αστυνομική τους ταυτότητα. Σε περίπτωση εξουσιοδοτημένου από τον υποψήφιο εκπροσώπου, θα κατατίθεται στο Λύκειο η πρωτότυπη εξουσιοδότηση, θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής από αρμόδια αρχή.
- Οι υποψήφιοι ημερήσιων ΓΕΛ και ΕΠΑΛ-Β΄ για το 10% για να δημιουργήσουν προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password), θα επιδεικνύουν στο Λύκειο την πρωτότυπη Βεβαίωση Πρόσβασης και την αστυνομική τους ταυτότητα. Σε περίπτωση εξουσιοδοτημένου από τον υποψήφιο εκπροσώπου, θα κατατίθεται στο Λύκειο η πρωτότυπη εξουσιοδότηση, θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής από αρμόδια αρχή.

Λογικά για αυτούς που δεν είναι σε ειδικές κατηγορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Oι καθηγητές σε ρωτάνε αν είσαι σε ειδική κατηγορία ή πρέπει να το ξέρεις;
Εμάς δεν μας έχουν ενημερώσει καθόλου γι αυτό το θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
για αυτους που εχουν αδερφο και σπουδαζει σε αλλη πολη, τι δικαιολογητικα πρεπει να φερουν;

Εμας παντως μας ρωτησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
για αυτους που εχουν αδερφο και σπουδαζει σε αλλη πολη, τι δικαιολογητικα πρεπει να φερουν;

Εμας παντως μας ρωτησαν.
εγω πηγα σημερα και τον εκανα τον κωδικο(δεν ειμαι σε καποια ειδικη κατατηγορια)
παντως για αυτους που εχουν αδερφο που σπουδαζει σε αλλη πολη,ο αδερφος πρεπει να παρει βεβαιωση απο την σχολη του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Έχουμε πόσα,έχουμε και τους κωδικούς. Αυτά τον Ιούνιο γίνονταν πάντοτε αφού τελειώναμε,τώρα τι τους έπιασε? .i.

Ας πεί κάποιος τι πρέπει να έχουμε μαζί μας όσοι δεν ανήκουμε σε καμία ειδική κατηγορία,απλώς την ταυτότητα?
Θέλει κανα πιστοποιητικό γέννησης ή κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ευχαριστω για την απαντηση :) πραγματι το εμαθα και εγω απο καποιον γνωστο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Δεν ξερεις τι σημαινει ελληνικη περιφερεια.:P
Εγω θα παω την Παρασκευη και θα προσπαθησω να το δημιουργησω με ακρα μυστικοτητα.Γιατι περσι ειχαμε κατι παραξενα κρουσματα.
:hmm::hmm::hmm:τι εννοεις δλδ? :P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pontiki22

Νεοφερμένος

Η pontiki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γεια σας παιδια.....ούτε και στο σχολείο μας έχουν ενημερώσει τίποτα σχετικά με τις ειδικές κατηγορίες. Για τον κωδικό δεν έχω πάει ακόμα. Είναι κανείς στην κατηγορία των αθλητών?? Γιατι δεν βλέπω να έχουν βγάλλει τη σχετική εγκύκλιο αλλα φοβάμαι μην μου πουν πως χρειάζομαι 5-6 χαρτιά κι αρχίσω να τρέχω τελευταίες μέρες. Αν ξέρετε κάτι please απαντήστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Παιδια πηγα για τον κωδικο πληκτρολογησα εναν αλλα καποιο προβλημα υπαρχει καθως οποιος θελει μπορει να τον αλλαξει χωρις να μας ρωτησει. Δεν ζητειται ο παλιος κωδικος για την εισαγωγη νεου. Κατι δεν παει καλα.... :worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Αυτο αναρωτιεμαι και εγω. Αν πχ, ξεχασουμε τον κωδικο, η τον χασουμε, τοτε τι γινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αυτο αναρωτιεμαι και εγω. Αν πχ, ξεχασουμε τον κωδικο, η τον χασουμε, τοτε τι γινετε?
Οταν πας στο λυκειο σου δινουν ενα χαρτι που γραφεις το ονομα σου και τον κωδικο,επομενως αν το ξεχασεις περνας μια βολτα απο το σχολειο σου και τελος προβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
εμας δεν μας εδωσαν τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Οταν πας στο λυκειο σου δινουν ενα χαρτι που γραφεις το ονομα σου και τον κωδικο,επομενως αν το ξεχασεις περνας μια βολτα απο το σχολειο σου και τελος προβλημα..

Ναι, πηγα στο σχολειο και εβγαλα, αλλα δεν τον κρατησαν αυτοι τον κωδικο. Εγω αναφερομαι,αν εκεινη την ωρα που θα ειναι για το μηχανογραφικο, δεν θα μπορεις να μπεις με τον κωδικο για οποιδηποτε λογο, τοτε γινετε σε αυτη την περιπτωση? απλα δεν θα υποβαλεις το μηχανογραφικο, και τσαμπα τοση προσπαθεια?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ναι, πηγα στο σχολειο και εβγαλα, αλλα δεν τον κρατησαν αυτοι τον κωδικο. Εγω αναφερομαι,αν εκεινη την ωρα που θα ειναι για το μηχανογραφικο, δεν θα μπορεις να μπεις με τον κωδικο για οποιδηποτε λογο, τοτε γινετε σε αυτη την περιπτωση? απλα δεν θα υποβαλεις το μηχανογραφικο, και τσαμπα τοση προσπαθεια?:hmm:
Ναι λογικα δεν θα υποβαλεις μηχανογραφικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Ναι, πηγα στο σχολειο και εβγαλα, αλλα δεν τον κρατησαν αυτοι τον κωδικο. Εγω αναφερομαι,αν εκεινη την ωρα που θα ειναι για το μηχανογραφικο, δεν θα μπορεις να μπεις με τον κωδικο για οποιδηποτε λογο, τοτε γινετε σε αυτη την περιπτωση? απλα δεν θα υποβαλεις το μηχανογραφικο, και τσαμπα τοση προσπαθεια?:hmm:

Ελα ρε συ, κάτι θα γίνεται. Θα πας απο το σχολείο και θα λυθεί το πρόβλημα :)
Αν υπάρχει βεβαίωση και απο τον διευθυντή οτι υπάρχει πρόβλημα με την συμπλήρωση, τότε δε θα έχεις πρόβλημα.
Το θέμα είναι να τους ενημερώσεις όσο πιο γρήγορα μπορείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Παιδια επειδη λεω παρασκευη να παω να το βγαλω, χρειαστηκατε τιποτα μαζι σας(οπως ταυτοτητα;)Δεν ειμαι παντως ειδικη κατηγορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μόνο ταυτότητα.
Εγώ πήγα να δικαιολογήσω απουσίες σήμερα και μου είπαν ότι επειδή δε θέλουν να μας έχουν σκόρπιους θα μας φωνάξουν όλους μια μελρα να τους βγάλουμε. Τι να πω πατέντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως εισοδο στην εφαρμογη δεν θα κανετε μονο μια φορα με τον κωδικο σας.Απο τη στιγμη που θα ανοιξει η εφαρμογη θα απαιτειται παντα ο κωδικος για την εισοδο μας.Αρα κανενας λογος ανησυχιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.FFF

Νεοφερμένος

Ο. FFF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια εδωσα πανελλαδικες το 2010 μπορω να κανω με το 10%?Κωδικο μπορω να τον παρω ενω παω να δωσω το μιχανογραφικο σωστα?Και κατι αλλο ηθελα αστυνομικες σχολες δεν μπορω να τις δηλωσω?Δηλαδη εγω νομιζα τοσο καιρο πως δεν γινοταν με το 10% σημερα εμαθα οτι μπορω...Για να πας αστυνομικες σχολες πρεπει να το δηλωσεις το φλεβαρη σωστα?Γαμω την τρελα μου και το κρατος αφου ειχαν πει οτι δεν θα ξαναγινετε με το 10%....Ημαρτον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top