[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Έκανα τον κωδικό μου με 7 ψηφία γιατί είχα ακούσει οτί το σύστημα δεν δέχεται 8+ ψηφία. Και ερωτώ τώρα εγώ! Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα ή όλα comple;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τον δέχτηκε; Αν τον δέχτηκε όλα ΟΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Τα σχολεια μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα για να παρεις τον κωδικου σου ξερει κανεις?Και επισης αν παω να παρω τον κωδικο απο αλλο σχολειο και οχι απο αυτο που αποφοιτησα,η καταθεση πρεπει να γινει αναγκαστικα σε αυτο το σχολειο?Για το 10% μιλαμε παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Τα σχολεια μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα για να παρεις τον κωδικου σου ξερει κανεις?Και επισης αν παω να παρω τον κωδικο απο αλλο σχολειο και οχι απο αυτο που αποφοιτησα,η καταθεση πρεπει να γινει αναγκαστικα σε αυτο το σχολειο?Για το 10% μιλαμε παντα.

Συνήθως μέχρι 12-13, πάρε ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις.
Τον κωδικό μπορείς να τον πάρεις από οποιοδήποτε σχολείο. Το μηχανογραφικό θα το καταθέσεις ή από το σπίτι σου ή αν δεν έχεις ιντερνετ από το σχολείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τον κωδικό μπορείς να τον πάρεις από οποιοδήποτε σχολείο.

Ναι; Δεν είναι σχολείο και κατάσταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αν το κανω απο το σπιτι υποθετω οτι αφηνω τα πεδια που λεει "σχολειο καταθεσης" κτλ κενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ναι; Δεν είναι σχολείο και κατάσταση;

Όχι το υπουργείο λέει πως όσοι δώσουν για 10% μπορούν να πάρουν κωδικό από οποιοδήποτε σχολείο!

Αν το κανω απο το σπιτι υποθετω οτι αφηνω τα πεδια που λεει "σχολειο καταθεσης" κτλ κενο?

Όταν φτιάξεις τον κωδικό ασφαλείας σου, αυτόματα θα συμπληρωθούν τα στοιχεία του σχολείου από όπου τον πήρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
ΟΚ,σ'ευχαριστω πολυ Αλεξανδρα ησουν ταχυτατη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παιδία στα προσωπικά στοιχεία εκεί που αναφέρει "αριθμός" τι βάζουμε; Eπίσης είναι απαραίτητο να συμπληρωθεί ακόμα και το email;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Παιδία στα προσωπικά στοιχεία εκεί που αναφέρει "αριθμός" τι βάζουμε; Eπίσης είναι απαραίτητο να συμπληρωθεί ακόμα και το email;

Δίπλα από την Οδό δε λες; Έεεχμ τον αριθμό της Οδού σου. :P
Ε δωστο μωρέ αν υπάρξει πρόβλημα να σε βρουν στανταρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Eγώ μένω στην επαρχία! Τι αριθμό οδού να βάλω; άνω ραχούλα; lolz

thx για το reply!

Αυτά τα προσωπικά στοιχεία δεν νομίζω να είναι απαραίτητα κατά την κρίση μου, καθώς στο video που έδωσες πριν η εκφωνήτρια αναφέρει ότι "μπορείς" να τα συμπληρώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Eγώ μένω στην επαρχία! Τι αριθμό οδού να βάλω; άνω ραχούλα; lolz

thx για το reply!

Αυτά τα προσωπικά στοιχεία δεν νομίζω να είναι απαραίτητα κατά την κρίση μου, καθώς στο video που έδωσες πριν η εκφωνήτρια αναφέρει ότι "μπορείς" να τα συμπληρώσεις.

Ε άμα δεν έχει νούμερο το σπίτι σου, μάλλον δεν θα το συμπληρώσεις. :p
Δες κάποιον λογαριασμό, να δεις σε τι διεύθυνση σας στέλνουν, για να είσαι σίγουρος.

Κοίτα τηλέφωνα,διευθύνσεις κτλ τα ζητάγανε και τις προηγούμενες χρονιές με τον κλασσικό τρόπου μηχανογραφικού. E-mail μόνο φέτος. :Ρ Δεν υπάρχει κάποιο νόημα να το ζητάνε. Ξέρω γω να σε βρουν; Και πάλι μπορούν να χρησιμοποιήσουν το τηλέφωνο. :hmm:
Πάντως πρέπει να στέλνουν τα αποτελέσματα στους δήμους γιατί κάθε χρόνο διοργανώνει τελετή ο δήμος μου για όσους πέρασαν σε σχολή και λαμβάνω πρόσκληση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?? αν για παραδειγμα οταν παμε στο σχολειο να παρουμε τον κωδικο τον εχουμε πληκρτολογησει λαθος τοτε τι γινεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ειμαι θεωρητικη, και ειχα επιλεξει το 5ο πεδιο. Ομως χτες που πηγα να το τροποποιησω και να επιλεξω και το 4ο, μου ελεγε οτι ή θα πρεπει να επιλεξω το 1ο πεδιο μαζι με ενα αλλο, ή μονο ενα πεδιο. Δηλαδη να επιλεξω δυο πεδια και να μην ειναι το 1ο ενα απο αυτα δεν μου το επετρεπε. Αναγκαστηκα να οριστικοποιησω το μηχανογραφικο μου εχοντας επιλεξει μονο το 5ο πεδιο. Τι να εκανα!

Που λετε να οφειλετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Πρεπει το ενα απο τα δυο πεδια να ειναι το βασικο της κατευθυνσης αρα εδω το 1ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Η θεωρητική αφού μόνο σχολές από το πρώτο πεδίο δεν μπορεί να επιλέξει; Και ανάλογα μετά με το μάθημα-τα επιλογής ανοίγεται το 3ο ή το 5ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα!Να ρωτήσω έχει οριστικοποιήσει κανείς μόνος του το μηχανογραφικό του;
Εγώ έκανα το πρόχειρο πήρα τον κωδικό και τώρα λέω να το οριστικοποιήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ μάλλον σήμερα θα πάω από το φροντιστήριο μου, για να το συζητήσουμε κιόλας, να το οριστικοποιήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
εγώ στο φροντιστήριο έκανα το πρόχειρο αλλά μπαίνω τώρα να το οριστικοποιήσω βάζω τους κωδικούς και δεν μπαίνει λεει οτι κάτι έιναι λάθος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Γίνεται να επιλέξουμε σχολές μόνο από 1 πεδίο?Γιατί εγώ έχω δικαίωμα από 1ο κ 3ο αλλά δεν θέλω καμία από το 3ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top