[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πωπω, χαρα στο κουραγιο σου με την Κτηνιατρικη...1000 φορες καλυτερα φαρμακευτικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγώ δήλωσα (στο πρόχειρο) 12 σχολές και έβαλα ακριβώς τις σχολές π ήθελα με την σειρά που ήθελα!!! δηλ. χωρίς να λάβω υπόψη τις περσινές-προπέρσινες κτλ βάσεις......
Αυτός είναι ο σωστός τρόπος συμπλήρωσης του μηχανογραφικού: ΟΙ ΣΧΟΛΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ και όχι με τη σειρά των μορίων που (ίσως) θέλει η κάθε μία. Εκτός, αν δεν ξέρουμε τι θέλουμε και περιμένουμε τα μόρια να μας το πούνε.


Υ.Γ. Σε 21 ώρες και 45 λεπτά θα ξέρουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το βάζεις σε ανοιχτο γαλαζιο χρωμα αλλα το βλεπω!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marysdmsp

Νεοφερμένος

Η marysdmsp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω βρισκομαι σε διακοπες(ναι ξερω κακη περιοδος)
μπορω να δω τα αποτελεσματα σε καποια ιστοσελιδα;; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
παιδιά, εγώ το έκανα το μηχανογραφικό...θα πρέπει να πάω κάποιον κωδικό στον σχολείο μου, ή το σχολείο δεν παίζει κανέναν ρόλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το οριστικοποίησες; Δηλαδή πήρες τον κωδικό από το σχολείο σου και το κατέθεσες; Αν ναι, τότε δε χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Το οριστικοποίησες; Δηλαδή πήρες τον κωδικό από το σχολείο σου και το κατέθεσες; Αν ναι, τότε δε χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο!

κωδικό εννοώντας τον 8ψήφιο έτσι; αυτόν που εμείς κάνουμε μόνοι μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Τον κωδικό ασφαλείας που δημιουργείς στο λύκειο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Τον κωδικό ασφαλείας που δημιουργείς στο λύκειο σου!

ναι, ναι..αυτόν τον είχα πάει. Οπότε όλα είναι εντάξει έτσι; πες ναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strsismos88

Νεοφερμένος

Ο strsismos88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Παιδια το ειδικο μαθημα Γερμανικα επηρεαζει και τα μορια των πεδιων 2, 3 και 4; Και πως μπορω να υπολογισω τα μορια μου αν εχουν περασει 2 χρονια απο την αποφοιτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Λογικά ναι, αφού έβαλες και τον κωδικό ασφαλείας! Εκτύπωσες και την σελίδα με τον αριθμό πρωτοκόλλου ;

Δείτε το βίντεο που δίνει το υπουργείο για το μηχανογραφικό, λέει υπεραναλυτικότατα τι να κάνετε.
https://www.minedu.gov.gr/ilektroniko-mixanografiko-video.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ph1lar

Νεοφερμένος

Ο ph1lar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θέλω να ρωτήσω. από την στιγμή που εγραψα ξανα για δευτερη φορά πανελλήνιες φέτοϛ δεν έχω την δυνατότητα να δηλώσω με 10% με τουϛ περσινουϛ βαθμουϛ αν δεν έγραψα αυτό που ήθελα στιϛ φετινεϛ πανελλήνιες.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Λογικά ναι, αφού έβαλες και τον κωδικό ασφαλείας! Εκτύπωσες και την σελίδα με τον αριθμό πρωτοκόλλου ;

Δείτε το βίντεο που δίνει το υπουργείο για το μηχανογραφικό, λέει υπεραναλυτικότατα τι να κάνετε.
https://www.minedu.gov.gr/ilektroniko-mixanografiko-video.html

Και τον κωδικό ασφαλείας έβαλα, και την σελίδα με τον αριθμό πρωτοκόλλου που είχε και τις σχολές που επέλεξα.
Όλα τα πήγα σύμφωνα με το βίντεο. Απλά δε ξέρω αν από εδώ και πέρα αν πρέπει να ξαναπάω στο σχολείο για να δώσω "κάτι"; δε ξέρω τι είναι αυτό το "κάτι"...
Αχ, πάει...το έχω χάσει από τώρα... -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
θέλω να ρωτήσω. από την στιγμή που εγραψα ξανα για δευτερη φορά πανελλήνιες φέτοϛ δεν έχω την δυνατότητα να δηλώσω με 10% με τουϛ περσινουϛ βαθμουϛ αν δεν έγραψα αυτό που ήθελα στιϛ φετινεϛ πανελλήνιες.;

Όχι, οι παλιοί σου βαθμοί έχουν διαγραφεί αφού έχει εκδοθεί νέα βεβαίωση πρόσβασης.

Και τον κωδικό ασφαλείας έβαλα, και την σελίδα με τον αριθμό πρωτοκόλλου που είχε και τις σχολές που επέλεξα.
Όλα τα πήγα σύμφωνα με το βίντεο. Απλά δε ξέρω αν από εδώ και πέρα αν πρέπει να ξαναπάω στο σχολείο για να δώσω "κάτι"; δε ξέρω τι είναι αυτό το "κάτι"...
Αχ, πάει...το έχω χάσει από τώρα... -.-

Ωραία! Τώρα περιμένεις τις βάσεις! Καλή επιτυχία! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ωραία! Τώρα περιμένεις τις βάσεις! Καλή επιτυχία! :P

Ναι, ε; Ευχαριστώ πολύ γιατί για λίγο τα είχα "παίξει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
1) το ειδικο μαθημα Γερμανικα επηρεαζει και τα μορια των πεδιων 2, 3 και 4;
2) πως μπορω να υπολογισω τα μορια μου αν εχουν περασει 2 χρονια απο την αποφοιτηση;
1) Το ειδικό μάθημα επηρεάζει ΜΟΝΟΝ τα μόρια των σχολών που θέλουν το συγκεκριμένο μάθημα.
2) Σε έναν υπολογιστή μορίων που δεν μπορείς να ρυθμίσεις "μόνο γραπτά" βάλε τους βαθμούς των γραπτών ΚΑΙ στη θέση των προφορικών.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PENELOPE

Νεοφερμένος

Η PENELOPE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και εγώ εχώ μια ερώτηση για το μηχανογραφικό..
Στην πρώτη σελίδα που θέλει τα αρχικά γράμματα, επιτρέπονται μόνο 4 χαρακτήρες..Αυτοί που έχουν-όπως και εγώ- δύο επίθετα τι πρέπει να κάνουν?Δοκίμασα αλλά δεν μπόρεσα.Μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Παίρνει μόνο 4 χαρακτήρες, οπότε δοκίμασε μια φορά με το αρχικό του ενός επιθέτου και μια με το άλλο.Και τα δύο δεν μπαίνουν. Αλλά κάποιο θα σου πάρει για σωστό. Και εγώ έχω δύο ονόματα, έβαλα μόνο το πρώτο αλλά μετά όταν με έβαλε στο σύστημα μου εμφάνισε και το δεύτερο από μόνο του. Πιθανά έτσι θα κάνει και σε εσένα. Δεν γίνεται αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PENELOPE

Νεοφερμένος

Η PENELOPE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οοοκ το έκανα..Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ..;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top