Αριθμός ΔΟΥ & εκδούσα αρχή ταυτότητας - που τα βρίσκω;

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Που τα βρίσκω αυτά ?
Αρχή έκδοσης ταυτότητας είναι το αστρονομικό τμήμα που έχεις βγάλει την ταυτότητα σου. Αριθμό ΔΟΥ δεν ξέρω πως βρίσκεις. Ο λογιστής σου ή ο μπαμπάς σου θα ξέρουν. Δεν ξέρεις καν σε ποια ΔΟΥ ανήκεις;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Και αφού βρω που ανήκω ???
Πάρτους ένα τηλέφωνο και ρωτά ποιος είναι ο αριθμός τους 😂. Πραγματικά δεν ξέρω. Πρώτη φορά ακούω για αριθμό ΔΟΥ στα 20 μου χρόνια. Δεν έχω κάνει καμία αίτηση που να μου ζητάει κάτι τέτοιο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάρτους ένα τηλέφωνο και ρωτά ποιος είναι ο αριθμός τους 😂. Πραγματικά δεν ξέρω. Πρώτη φορά ακούω για αριθμό ΔΟΥ στα 20 μου χρόνια. Δεν έχω κάνει καμία αίτηση που να μου ζητάει κάτι τέτοιο
Άντε ρώτησα και τη μαμά μου για χατήρι σου 😂
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Πάρτους ένα τηλέφωνο και ρωτά ποιος είναι ο αριθμός τους 😂. Πραγματικά δεν ξέρω. Πρώτη φορά ακούω για αριθμό ΔΟΥ στα 20 μου χρόνια. Δεν έχω κάνει καμία αίτηση που να μου ζητάει κάτι τέτοιο
Βασικά λέει σκέτο ΔΟΥ οπότε μάλλον δεν θέλει αριθμό. Αχ μπερδεύτηκα .
Άντε ρώτησα και τη μαμά μου για χατήρι σου 😂
Ευχαριστώ 😂😂❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποοοο. Απλά έλεγε την περιοχή μου 😢. Τόση φασαρία για αυτό . Χαχα
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Βασικά λέει σκέτο ΔΟΥ οπότε μάλλον δεν θέλει αριθμό. Αχ μπερδεύτηκα .

Ευχαριστώ 😂😂❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποοοο. Απλά έλεγε την περιοχή μου 😢. Τόση φασαρία για αυτό . Χαχα
Ναι καλε! Ειπα κι εγώ τι είναι αυτός ο αριθμός 😂
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι γονείς μας εν τω μεταξύ δε μας έχουν πει ποτέ γιαυτα και ξαφνικά στα 18 έχεις να συμπληρώσεις εκατό πληροφορίες που δεν ξέρεις καν τι σημαίνουν και σου λένε ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ; Ε.ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Μα καλά πού ζείτε; Στη σπηλιά; :crazy:
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μα καλά πού ζείτε; Στη σπηλιά; :crazy:
Απλώς δεν έχουν ασχοληθεί καθώς κανένας δεν τους παρότρυνε ποτέ. Εδώ μαθητές της Γ' λυκείου δεν ξέρουν να βάζουν υπογραφή και όταν συμπληρώνουν τις δηλώσεις για τις πανελλήνιες απλά γράφουν το ονοματεπώνυμό τους για υπογραφή.

1648466139122.png
1648466197985.png
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Απλώς δεν έχουν ασχοληθεί καθώς κανένας δεν τους παρότρυνε ποτέ. Εδώ μαθητές της Γ' λυκείου δεν ξέρουν να βάζουν υπογραφή και όταν συμπληρώνουν τις δηλώσεις για τις πανελλήνιες απλά γράφουν το ονοματεπώνυμό τους για υπογραφή.

Σταυρουδάκι, να τιμούμε και τα πατροπαράδοτα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Οι γονείς μας εν τω μεταξύ δε μας έχουν πει ποτέ γιαυτα και ξαφνικά στα 18 έχεις να συμπληρώσεις εκατό πληροφορίες που δεν ξέρεις καν τι σημαίνουν και σου λένε ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ; Ε.ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ
Πες τα !!!
Μα καλά πού ζείτε; Στη σπηλιά; :crazy:
Δες το από πάνω μήνυμα.
Απλώς δεν έχουν ασχοληθεί καθώς κανένας δεν τους παρότρυνε ποτέ. Εδώ μαθητές της Γ' λυκείου δεν ξέρουν να βάζουν υπογραφή και όταν συμπληρώνουν τις δηλώσεις για τις πανελλήνιες απλά γράφουν το ονοματεπώνυμό τους για υπογραφή.

Εντάξει δεν απέχω και πολύ από την γ λυκείου,πέρσι πήγαινα αλλά να υπογράφω ξέρω χαχα. Αν και νομίζω ότι δεν συγκρίνεται η υπογραφή με αυτό το ΔΟΥ.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Απλώς δεν έχουν ασχοληθεί καθώς κανένας δεν τους παρότρυνε ποτέ. Εδώ μαθητές της Γ' λυκείου δεν ξέρουν να βάζουν υπογραφή και όταν συμπληρώνουν τις δηλώσεις για τις πανελλήνιες απλά γράφουν το ονοματεπώνυμό τους για υπογραφή.


Πλάκα κάνεις; :hmm::D Το έψιλον νομίζω το μεγάλωσε πολύ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top