Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
σου δινουν χαρτι απο το κεπ και το δινεις εκει που περασες περιοδευων.οσο για το ποσο ειναι αυτη δε γνωριζω....:redface:ισως τοτε να μη υπαρχει κιολας....
πρωτον στα κεπ περασαμε περιοδευον.δευτερον σιγουρα περνουμε χαρτι απο το κεπ και οχι απο τη σχολη η παιρνουμε απο τη σχολη και το καταθετουμε στο κεπ.τριτον σε τι αναφερεσαι οτι μπορει να μην υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Ρε παιδια, τελικα με αυτον τον αριθμο μητρωου αρρενων, τι ακριβως παιζει γιατι δεν εχω καταλαβει. Χρειαζεται για την εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
πρωτον στα κεπ περασαμε περιοδευον.δευτερον σιγουρα περνουμε χαρτι απο το κεπ και οχι απο τη σχολη η παιρνουμε απο τη σχολη και το καταθετουμε στο κεπ.τριτον σε τι αναφερεσαι οτι μπορει να μην υπαρχει?
απο τη σχολη το παιρεις και το δινεις στο κεπ....ενοω ισως να μη υπαρχει ο στρατος...ποτε δν ξερεις...:redface:ετσι οως παει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Κι εγώ έτσι την πάτησα...μετά από 2 λεωφορεία και τον φάκελο στο χέρι φτάνω στην είσοδο της σχολής μας και μια κοπελιά της ΠΑΣΠ μου λέει με χαρά(????) ότι εγγραφές θα γίνουν μόνο από βδομάδα...στο site της σχολής δεν έβγαλε καμία ανακοίνωση για απεργίες (ενώ μια χαρά ανέβασαν σήμερα άλλες ανακοινώσεις)...οπότε μάλλον τα μαντεύουμε αυτά!!:worry::worry::/::/:

τη κοπελίτσα μηπως την έλεγαν Αποστολία κι ήταν καστανή; :Ρ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τη κοπελίτσα μηπως την έλεγαν Αποστολία κι ήταν καστανή; :Ρ <3

Εμμμ δεν ξέρω πώς την λένε...Δεν μίλησα μαζί της και πολύ...Εε ήταν κοντούλα με μαλλιά κόκκινα-καστανά (δεν θυμάμαι ακριβώς:P) και λίγο πιο κάτω από τους ώμους...Και ήταν σίγουρα ΠΑΣΠίτισσα...;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εμμμ δεν ξέρω πώς την λένε...Δεν μίλησα μαζί της και πολύ...Εε ήταν κοντούλα με μαλλιά κόκκινα-καστανά (δεν θυμάμαι ακριβώς:P) και λίγο πιο κάτω από τους ώμους...Και ήταν σίγουρα ΠΑΣΠίτισσα...;);)

αυτη πρέπει να ταν :Ρ ααα εμένα μου πιασε και κουβεντα :Ρ Είναι στο Φιλολογικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αυτη πρέπει να ταν :Ρ ααα εμένα μου πιασε και κουβεντα :Ρ Είναι στο Φιλολογικό!

Χαχαχα το έπαιζε και ειδήμων...Με ρώτησε αν Θέλω να μου δείξει λίγο και την σχολή:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Χαχαχα το έπαιζε και ειδήμων...Με ρώτησε αν Θέλω να μου δείξει λίγο και την σχολή:P:P:P:P

Κι εμένα...αλλα της τα ξέκοψα εξ αρχής και μ αφησε ήσυχο! ;Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Κι εγώ έτσι την πάτησα...μετά από 2 λεωφορεία και τον φάκελο στο χέρι φτάνω στην είσοδο της σχολής μας και μια κοπελιά της ΠΑΣΠ μου λέει με χαρά(????) ότι εγγραφές θα γίνουν μόνο από βδομάδα...στο site της σχολής δεν έβγαλε καμία ανακοίνωση για απεργίες (ενώ μια χαρά ανέβασαν σήμερα άλλες ανακοινώσεις)...οπότε μάλλον τα μαντεύουμε αυτά!!:worry::worry::/::/:
έχεις πάρει το δελτίο επιτυχίας που ζητάνε για την εγγραφή ? γιατι στο σχολειο μ δεν το έχουν φέρει ακόμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
έχεις πάρει το δελτίο επιτυχίας που ζητάνε για την εγγραφή ? γιατι στο σχολειο μ δεν το έχουν φέρει ακόμα..


τι εννοεισ δελτιο επιτυχιασ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
έχεις πάρει το δελτίο επιτυχίας που ζητάνε για την εγγραφή ? γιατι στο σχολειο μ δεν το έχουν φέρει ακόμα..
από όσο ξέρω, αυτό πηγαίνει κατευθείαν στη σχολή και όχι στο σχολείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
έχεις πάρει το δελτίο επιτυχίας που ζητάνε για την εγγραφή ? γιατι στο σχολειο μ δεν το έχουν φέρει ακόμα..
η εγγυκλιος του υπουργειου λεει οτι εχου σταλει στα παεπιστημια.το χαρτι λεει τι σειρα εχεις περασει και ποια επιλογη πετυχες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
από όσο ξέρω, αυτό πηγαίνει κατευθείαν στη σχολή και όχι στο σχολείο!
αφού θα πάει στη σχολή γιατί ζητούν να το έχουμε μαζί μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Κι εμένα...αλλα της τα ξέκοψα εξ αρχής και μ αφησε ήσυχο! ;Ρ

Ρε την φιλολογίνα...μας το παίζει και ιστορία...εε ρε γλέντια που θα ρίξουμε next time!!:P:P

έχεις πάρει το δελτίο επιτυχίας που ζητάνε για την εγγραφή ? γιατι στο σχολειο μ δεν το έχουν φέρει ακόμα..

Πήγα σήμερα στο σχολείο να ρωτήσω γι αυτό το θέμα...μου είπαν ότι τα δελτία επιτυχίας είναι στην σχολή επιτυχίας ήδη...στάλθηκαν εκεί απευθείας...οπότε don't worry!!;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στο σχολείο να ρωτήσω γι αυτό το θέμα...μου είπαν ότι τα δελτία επιτυχίας είναι στην σχολή επιτυχίας ήδη...στάλθηκαν εκεί απευθείας...οπότε don't worry!!;);)
μα γιατί να ζητούν να το έχουμε μαζί μας? φαντάζεσαι να εχω βγαλει εισητήρια για την εγγραφή κ όταν πάω να μ πουν ότι δν με γράφουν γτ δεν έχω αυτό το χαρτί? τσαμπα τα λεφτα κ η ταλαιπωρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
μα γιατί να ζητούν να το έχουμε μαζί μας? φαντάζεσαι να εχω βγαλει εισητήρια για την εγγραφή κ όταν πάω να μ πουν ότι δν με γράφουν γτ δεν έχω αυτό το χαρτί? τσαμπα τα λεφτα κ η ταλαιπωρία

Υποθέτω ότι η ανακοίνωση της σχολής μας για εγγραφές βγήκε πριν δημοσιευτεί η εγκύκλιος του υπουργείου για τα δελτία επιτυχίας...Εξάλλου τα τελευταία 3 χρόνια τα δελτία επιτυχίας αποστέλλονται πάντα στις σχολές επιτυχίας...Βασικά πότε έρχεσαι και από πού?? Εγώ θα πάω την Δευτέρα για εγγραφή με την αδερφή μου που είναι μεταπτυχιακός στην ΙΣΑΠΘ...Αν έρχεσαι εσύ μετά την Δευτέρα, μπορώ να ρωτήσω στην σχολή και να σου πω, ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο...όχι ότι τώρα χρειάζεται να ανησυχείς!! Απλά έχουμε λίγο βαρεμένη γραμματεία!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Υποθέτω ότι η ανακοίνωση της σχολής μας για εγγραφές βγήκε πριν δημοσιευτεί η εγκύκλιος του υπουργείου για τα δελτία επιτυχίας...Εξάλλου τα τελευταία 3 χρόνια τα δελτία επιτυχίας αποστέλλονται πάντα στις σχολές επιτυχίας...Βασικά πότε έρχεσαι και από πού?? Εγώ θα πάω την Δευτέρα για εγγραφή με την αδερφή μου που είναι μεταπτυχιακός στην ΙΣΑΠΘ...Αν έρχεσαι εσύ μετά την Δευτέρα, μπορώ να ρωτήσω στην σχολή και να σου πω, ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο...όχι ότι τώρα χρειάζεται να ανησυχείς!! Απλά έχουμε λίγο βαρεμένη γραμματεία!:P:P
για εγγραφη, αν ολα πανε καλα, θα ερθω τη δευτερα. απο χιο ερχομαι κ πρεπει να κλεισω αεροπορικα εισητηρια. γι αυτο ρωταω για το δελτιο επιτυχιας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
για εγγραφη, αν ολα πανε καλα, θα ερθω τη δευτερα. απο χιο ερχομαι κ πρεπει να κλεισω αεροπορικα εισητηρια. γι αυτο ρωταω για το δελτιο επιτυχιας..


Ααα είσαι μακρυά...Για να μείνεις ήσυχος, πάνε ρώτα κι εσύ στο σχολείο σου...όμως βρίσκονται ήδη στη σχολή τα δελτία:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ααα είσαι μακρυά...Για να μείνεις ήσυχος, πάνε ρώτα κι εσύ στο σχολείο σου...όμως βρίσκονται ήδη στη σχολή τα δελτία:):)
οκ! εχω ρωτησει αλλα δν εχουν ερθει ακομα. τεσπα θα δω τι θα κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top