Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Καλά, 8 φωτογραφίες τι θα τις κάνουν;

Ολα τα αλλα τμηματα ζητανε 6 ή 7.Μονο το δικο μου ζηταει 8 :mad::mad::mad::mad::mad:

Καδρα θα μας κανουνε?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Εσύ, πλην των σχετικών δικαιολογητικών σου όπως βεβαίωση πρόσβασης κτλ, δε χρειάζεσαι τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εμας θελουν 6.Επισης θα πρεπει να εχω και μεγαλη υπομονη με τα κομματοσκυλα γιατι θα πεσει πολυ μεγαλη υποκρισια και την μισω..

Να ρωτησω και κατι αλλο..Την υπευθυνη δηλωση που πρεπει να δηλωσουμε οτι δεν εχουμε κανει εγγραφη σε αλλο τμημα.Θα την συμπληρωσετε εσεις απο το σπιτι σας??Η εκει στην σχολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πωωω,30 ευρω θα φυγουν σε φωτογραφιες :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πωωω,30 ευρω θα φυγουν σε φωτογραφιες :upside:

Ο David Bailey θα σε φωτογραφήσει και θα δώσεις 30ευρώ; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ερωτηση ενος ξανθου: Την αιτηση κ την υπευθυνη δηλωση που τα βρισκω?:P
Σας τα δίνουν όλα μέσα σε έναν ωραίο φάκελο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Ο David Bailey θα σε φωτογραφήσει και θα δώσεις 30ευρώ; :worry:
οχι τοσο κανουν.....ένας φίλος μου πήγε και έβγαλε του ζήτησαν 30Ε:/:
πολύ ακριβές...:mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
οχι τοσο κανουν.....ένας φίλος μου πήγε και έβγαλε του ζήτησαν 30Ε:/:
πολύ ακριβές...:mad::mad::mad::mad::mad:

Γιατί; Μήπως του έκανε και Photoshop; :confused: Εγώ πέρυσι για 6 είχα δώσει γύρω στα 6-7. Και αν έδινα άλλη που είχα για να μου τη σαρώσει και να μου τις εκτυπώσει θα μου έπαιρνε 10. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasiazxk

Νεοφερμένος

Η anastasiazxk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν εχω χάσει την βεβαίωση πρόσβασης θα μου βγάλουν άλλη στο λύκειο μου?Ξέρει κάποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Γιατί; Μήπως του έκανε και Photoshop; :confused: Εγώ πέρυσι για 6 είχα δώσει γύρω στα 6-7. Και αν έδινα άλλη που είχα για να μου τη σαρώσει και να μου τις εκτυπώσει θα μου έπαιρνε 10. :worry:
Εμεις εδώ έχουμε επαγγελματίες φωτογραφους για αυτο πληρωνουμε 30Ε:P:P:P:P:P:P:P:P:P
Πέρα απο την πλάκα τώρα....
αλήθεια έδωσες μόνο 6-7Ε????:confused::confused::confused::confused:εμας εδω τα έχουν στα 30Ε:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ο David Bailey θα σε φωτογραφήσει και θα δώσεις 30ευρώ; :worry:

Σε οσα φωτομαγαζα εχω παει,τις χρεωναν 2 ευρω την μια,και βγαζουν 4 φωτογραφιες τυπου ταυτοτητας.
Πανακριβες οι ατιμες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Eγω 12 εδωσα! Και βγηκα και κουκλακι ζωγραφιστο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγώ πάντως όταν είχα βγάλει 2 φωτογραφίες για το απολυτήριο και για την κάρτα των πανελληνίων με τον κωδικό είχα πληρώσει 1,40 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω για τις φωτογραφιες εδωσα 10 ευρω της 8 και μου εδωσε 15 ο αξας.Την υπευθυνη δηλωση θα την συμπληρωσετε την ωρα της εγγραφης στο πανεπιστημιο παιδια??η θα την εχετε ετοιμη απο το σπιτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω για τις φωτογραφιες εδωσα 10 ευρω της 8 και μου εδωσε 15 ο αξας.Την υπευθυνη δηλωση θα την συμπληρωσετε την ωρα της εγγραφης στο πανεπιστημιο παιδια??η θα την εχετε ετοιμη απο το σπιτι?
Την ωρα της εγγραφης.No stress.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ του ζήτησα 6 φωτό,μου πήρε 8 ευρώ και μου έδωσε 9 φωτό :D
(btw,στη σχολή μου είπαν ότι 4 θα χρειαστούν,όχι παραπάνω...)
Τις υπεύθυνες δηλώσεις σκέφτομαι να τις έχω ήδη έτοιμες,γιατί θα χρειαστώ διάφορες και για εστία-σίτιση κλπ,μην τρέχω εκείνη την ώρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ακομη θυμαμαι εκεινη την πρωτη τιμημενη μερα της εγγραφης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Οι φωτογραφίες έγχρωμες,έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ναι ναι,κανονικές μικρές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top