Απουσιολόγοι

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε :P.
Βέβαια πολλές φορές που με έβαζαν να καλύψω ένιωθα άσχημα, αλλά πάντα τους καταλάβαιναν οι καθηγητές και δεν έπαιρνα τέτοια ευθύνη :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ρε πάτε καλά; :hehe: ήμουν β' απουσιολόγος σε όλο το γυμνάσιο και όταν έλειπε η α' και είχα εγώ την ευθύνη το σιχαινόμουν :down:

Χαχ αυτό σκέφτομαι και εγώ ευθύνες.Αν ξεχάσω να γράψω κάποιον; αν ξεχάσω το απουσιολόγιο κάπου; Ασε που θα με πρήζουν να σβήνω απουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Οι απουσιολόγοι φεύγουν απο παντού τελευταίοι. Κακό πράγμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οι απουσιολόγοι φεύγουν απο παντού τελευταίοι. Κακό πράγμα.:P

στην γυμναστικη το σιχαινομαι!:mad::mad: αλλα οταν εχουμε τελευταια ωρα μαθηματικα το λατρευω:P:P το κατεβαζει κατω ο μαθηματικος και ετσι φευγω μαζι με τους αλλους και δεν περιμενω να υπογραψει κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εσύ μην ανοίξω το στόμα μου. :sly: :P
Πάντως θυμάμαι μια φορά που είχα ένα πρόβλημα με συμμαθητή και πήγα να το καταγγείλω τελευταία ώρα, ήταν όλοι οι απουσιολόγοι εκεί και έγινα ρέζιλο:P
Στη γυμναστική εμένα δε μου έχουν βάλει που δεν κάνω πάντως, δεν ξέρω γιατί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εσύ μην ανοίξω το στόμα μου. :sly: :P
Πάντως θυμάμαι μια φορά που είχα ένα πρόβλημα με συμμαθητή και πήγα να το καταγγείλω τελευταία ώρα, ήταν όλοι οι απουσιολόγοι εκεί και έγινα ρέζιλο:P
Στη γυμναστική εμένα δε μου έχουν βάλει που δεν κάνω πάντως, δεν ξέρω γιατί.

Εγω τι; :whistle::whistle:
τι εννοεις δεν κανεις; δεν θελεις ή εχεις παρε απαλλαγη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν θέλω. :P
Παρακολουθώ κανονικά απλά δεν συμμετέχω. Και εξετάζομαι κανονικά στο τρίμηνο, απουσίες όμως δε μου βάζουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν θέλω. :P
Παρακολουθώ κανονικά απλά δεν συμμετέχω. Και εξετάζομαι κανονικά στο τρίμηνο, απουσίες όμως δε μου βάζουν. :P

Πως το κανεις αυτο μωρη; θελω και εγω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εννοείς να μη παίρνω απουσίες; Τι να σου πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θυμαμαι περυσι... μια κοπελα δεν ηθελε να κανει μια ασκηση γτ ενοιωθε αβολα και λεει ο γυμναστης: Μαρια, βαλε απουσια στην Μαρια. Εγω τον κοιτουσα ετσι: :eek: γενικα οταν βαζω απουσιες για τετοιους λογους δεν ειμαι καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Τελικά νομίζω ότι το απουσιολόγιο δεν είναι τόσο τραγικό.
Οκ το μόνο που σκέφτομαι είναι η ευθύνη να μην το χάσεις, να μην παραλείψεις κάποιο παιδί, να το κουβαλάς παντού και πάντα μαζί σου κλπ κλπ αλλά όταν τα παιδιά είναι ευσυνείδητα, κατανοούν ότι "εντάξει έκανα κοπάνα πρέπει να πάρω απουσία" και δεν έχουν διαθέσεις να υποτιμήσουν τον απουσιολόγο για x y λόγους δεν υπάρχει πρόβλημα.
Είναι μια τυπική καθημερινή (ε εντάξει στα μισά του χρόνου και ιδιαίτερα βαρετή) διαδικασία που καλώς ή κακώς (ίσως κακώς) ανατίθεται σε ένα παιδί.

Τουλάχιστον έτσι έγινε με μένα και στο γυμνάσιο και τώρα στο λύκειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω ειχα απουσιολογιο σε ολο το γυμνασιο. Απουσιες εβαζα μονο αν το ελεγε ο καθηγητης. Αν δεν το προσεχε ο καθηγητης δεν εγραφα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εγω ειχα απουσιολογιο σε ολο το γυμνασιο. Απουσιες εβαζα μονο αν το ελεγε ο καθηγητης. Αν δεν το προσεχε ο καθηγητης δεν εγραφα :P

Λολ.Ευθυνη σου δεν ειναι να βαζεις απουσιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Λολ.Ευθυνη σου δεν ειναι να βαζεις απουσιες;
και του καθηγητη επισης νομιζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Δεν ειπα αυτο.Αλλα δεν ειναι γαματοσυνη το να μην βαζεις απουσιες.Μαλακια ειναι/αφου ο αλλος μπορει να κανει κοπανα οτιδηποτε κλπ.Ηλιθιες νοοτροπιες μαθητων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν ειπα αυτο.Αλλα δεν ειναι γαματοσυνη το να μην βαζεις απουσιες.Μαλακια ειναι/αφου ο αλλος μπορει να κανει κοπανα οτιδηποτε κλπ.Ηλιθιες νοοτροπιες μαθητων :P
Ξέρεις όμως πόσο δύσκολο είναι να βάζεις απουσίες;:P
Εγώ το μισούσα φέτος όταν μου έλεγε ο καθηγητής βάλε στον τάδε απουσία. Ευελπιστώ στο Λύκειο να υπάρχουν καλύτεροι από εμένα και να απαλλαγώ από αυτό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ξέρεις όμως πόσο δύσκολο είναι να βάζεις απουσίες;:P
Εγώ το μισούσα φέτος όταν μου έλεγε ο καθηγητής βάλε στον τάδε απουσία. Ευελπιστώ στο Λύκειο να υπάρχουν καλύτεροι από εμένα και να απαλλαγώ από αυτό.:P

Ρε πες τα!
Ξερεις τι παλουκι ειναι. Εγω οταν βαζω αδικαιολογιτες νοιωθω λες και τις βαζω εγω και οχι με την διαταγη ξερω εγω του καθηγητη. Νοιωθω οτι ο μαθητης που περνει την απουσια λεει απο μεσα του: κοιτα την μου εβαλε απουσια... Γενικα νοιωθω ασχημα με ολο αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ξέρεις όμως πόσο δύσκολο είναι να βάζεις απουσίες;:P
Εγώ το μισούσα φέτος όταν μου έλεγε ο καθηγητής βάλε στον τάδε απουσία. Ευελπιστώ στο Λύκειο να υπάρχουν καλύτεροι από εμένα και να απαλλαγώ από αυτό.:P

Nαι αλλα να μην βαζεις απουσια σε καποιον που εκανε κοπανα δεν ειναι εχμ χαζο;Ειναι κατι για το οποιο εξιζει να υπερηφανευτεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ρε πες τα!
Ξερεις τι παλουκι ειναι. Εγω οταν βαζω αδικαιολογιτες νοιωθω λες και τις βαζω εγω και οχι με την διαταγη ξερω εγω του καθηγητη. Νοιωθω οτι ο μαθητης που περνει την απουσια λεει απο μεσα του: κοιτα την μου εβαλε απουσια... Γενικα νοιωθω ασχημα με ολο αυτο
Να ομολογήσω την αμαρτία μου φέτος ήταν ένα παιδί που το πετούσαν έξω συνέχεια και μόλις μου έλεγαν να του βάλω απουσία την έβαζα χωρίς 2η κουβέντα και μη σου πω ότι χαιρόμουν.:redface:
Βέβαια για κοπάνες που πήγαιναν για καφέ κλπ τους έλεγα όπως εγώ κάθομαι σαν το μαλάκα 7 ώρες στην τάξη κάτσε και΄συ αν δε θες απουσία.:P
Ναι είμαι σπασικλάκι ώρες ώρες.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δεν ειπα αυτο.Αλλα δεν ειναι γαματοσυνη το να μην βαζεις απουσιες.Μαλακια ειναι/αφου ο αλλος μπορει να κανει κοπανα οτιδηποτε κλπ.Ηλιθιες νοοτροπιες μαθητων :P
Ας κανει ο,τι θελει, δε με απασχολει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top