Απουσιολόγοι

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
κοιτα,να εχεις το απουσιολογιο ειναι μπελας!εγω δεν εχω παρακαλεσει ποτε κανεναν να σβησει καμια παουσια.εγω ημουν η απουσιολογος.δεν ταυτιζομουν με τους "σπασικλες" οπως λες.εγω,εβγαλα 19 παρα 1 μοριο και δεν βγηκα απουσιολογος.γιατι σε εμας στην αρχη της χρονιας μας ερωτησαν ποιοι ηταν οι σημαιοφωροι περυσι και σηκωσα το χερι εγω και μια αλλη κοπελα.αλλα τωρα που μας εβγαλαν τους βαθμους δεν ειμαι εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ψέμματα λες. Δε γίνεται με τέτοια ορθογραφία 19 παρά 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Κι εγώ ήμουν σ'όλο το γυμνάσιο απουσιολόγος κι είμαι ακόμα (τώρα μέχρι πότε θα δείξει :P).. Όταν κάποιος συμμαθητής έχει πραγματικά πρόβλημα με τις απουσίες πολλές φορές ζητάω απ'τον καθηγητή να μην τον γράψω ή να υπογράψει πως προσήλθε.. Επειδή όμως έχω ξεχάσει μαθητή στο παρελθόν 1η ώρα (πραγματικά δεν είχα αντιληφθεί πως απουσίαζε) κι έχω βρει τον μπελά μου γιαυτό, δεν έχω πολλά περιθώρια. Δεν σβήνω ή καλύπτω απουσίες, οι καθηγητές δεν είναι πια τόσο ανόητοι, οι περισσότεροι άλλωστε διαβάζουν τον κατάλογο ή παίρνουν οι ίδιοι παρουσίες..

Το να ξεχάσω μαθητή το έχω πάθει κι εγώ. Και όχι μία φορά. Αλλά είναι πραγματικά σπαστικό να πρέπει να περιμένω μέχρι να μπουν όλοι μέσα στην τάξη, και μετά να πρέπει να γράψω το ρημάδι το σκατομπλοκάκι και να το πάω μέχρι το γραφείο... Και από την άλλη, αλλάζουν συνέχεια θέσεις και δεν μπορώ να δω ποιος λείπει... Έτσι έχει τύχει να βάζω σε λάθος παιδιά απουσία. Και στη Γυμναστική πρέπει να κάνω το τσοπανόσκυλο, για να μην πηγαίνουν πέρα-δώθε και χαλάσουν το μέτρημα... Και πότε-πότε και το τσοπανόσκυλο, να κυνηγάω τους καθηγητές όταν ξεχνούν να υπογράψουν... Ε ρε τί πάθαμε! Αλλά όπως λες, το μέχρι πότε θα δείξει:D. Ίσως τα καταφέρω να μη γράψω τόσο καλά στα Θρησκευτικά και στα Αρχαία!

Εμείς έχουμε μια καθηγήτρια του σχεδίου στο σχολείο μας, και δεν ξέρει να μετράει, χι, χι... Και της έχω δώσει τρεις φορές την κατάσταση του τμήματος για το σχέδιο, και την έχει χάσει... Κάνει μια υπογραφή σαν το κουλουράκι με μια γραμμή από πάνω (ούτε που κοιτάζει την ώρα που υπογράφει, τη μια μοιάζει με μπαλόνι, την άλλη με γουρούνι μαζί με την ουρά του).

Αλλά η πρώτη ώρα ειδικά είναι μπελάς, γιατί αργούν να έρθουν...
-----------------------------------------
Ψέμματα λες. Δε γίνεται με τέτοια ορθογραφία 19 παρά 1.

Εξαρτάται από το σχολείο. Και εντάξει, όλοι κάνουμε λάθη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
χμ. δεν έχεις δει όλα τα ποστς της μικρης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Να ακούς τι λέει ο μεγάλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ησουν και εσυ γκες μ απουσιολογα:D?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
τςςςς τί ρωτάς τώρα...!:P

Ολο με πέρναγαν για ένα μοριάκι...Γ@μώτοοοο:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω ημουν στη 2α για 6 μηνες... ελεος ηταν... (στην α ημουν 7ος στην καταταξη:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
τςςςς τί ρωτάς τώρα...!:P

Ολο με πέρναγαν για ένα μοριάκι...Γ@μώτοοοο:lol:

Μην ανησυχείς, πίστεψέ με, άμα θες στο κοπανάω το παλιοβιβλιαράκι στο κεφάλι όσες φορές θες:P:P:P (και βέβαια δε θα σε τραυματίσω).

εγω ημουν στη 2α για 6 μηνες... ελεος ηταν... (στην α ημουν 7ος στην καταταξη:P)

Και πώς σε έβγαλας απουσιολόγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το αρνηθηκαν οι προηγουμενοι 5(ο 1 εφυγε απο το σχολειο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Καλά, τόση ψώρα έχει αυτό το χαζό ροζ μπλοκάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εκτος απο απαξιωση του απουσιολογιου στην ταξη μ υπαρχει και απαξιωση για τη σημαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Σοβαρά;
Σ'εμάς και ο πιο άσχετος θέλει να κρατήσει σημαία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Έχετε παιδιά με εθνική συνείδηση γκες κι αυτό είναι καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Δν θα μ αρεσε να ειμαι απουσιολογος γτ δν θα μπορουσα να κανω πολλες απουσιες..:P Εμεις στη δευτερα λυκειου ειχαμε καλο απουσιολογο.. γαμω τα παιδακια.. καμια φορα δν εβαζε και απουσιες οποτε μπορουσε βεβαια.. γτ ειναι κ καθηγητες που μας μετρανε λες και ειμαστε προβατα..:lol: Κ αυτη που εχουμε φετος καλη ειναι δν λεω αλλα φοβαται λιγο να κρυψει απουσιες αλλα λογικο ειναι...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Το να ξεχάσω μαθητή το έχω πάθει κι εγώ. Και όχι μία φορά. Αλλά είναι πραγματικά σπαστικό να πρέπει να περιμένω μέχρι να μπουν όλοι μέσα στην τάξη, και μετά να πρέπει να γράψω το ρημάδι το σκατομπλοκάκι και να το πάω μέχρι το γραφείο... Και από την άλλη, αλλάζουν συνέχεια θέσεις και δεν μπορώ να δω ποιος λείπει... Έτσι έχει τύχει να βάζω σε λάθος παιδιά απουσία. Και στη Γυμναστική πρέπει να κάνω το τσοπανόσκυλο, για να μην πηγαίνουν πέρα-δώθε και χαλάσουν το μέτρημα... Και πότε-πότε και το τσοπανόσκυλο, να κυνηγάω τους καθηγητές όταν ξεχνούν να υπογράψουν... Ε ρε τί πάθαμε! Αλλά όπως λες, το μέχρι πότε θα δείξει:D. Ίσως τα καταφέρω να μη γράψω τόσο καλά στα Θρησκευτικά και στα Αρχαία!

Αλλά η πρώτη ώρα ειδικά είναι μπελάς, γιατί αργούν να έρθουν...

Εμείς φέτος είμαστε 20 οπότε έχω μάθει τον κατάλογο απέξω. :P Πρώτη ώρα, όταν πάει 8.30 (Το κουδούνι χτυπάει 8.15) εγώ προσωπικά γράφω.. κι άμα έρθει κάποιος βάζουμε προσήλθε.. Στην Πληροφορική πάλι επειδή είναι παιδιά από άλλα τμήματα που δεν τα ξέρω αρχίζω αι φωνάζω ονόματα απ'τον κατάλογο για να είμαι σίγουρη! Το να ψάχνεις καθηγητές που ξεχνάνε να υπογράψουν είναι τόοοοοοοοοοοοσο σπαστικό. Γυρνάς στους διαδρόμους, χάνεις το διάλειμμα για να σου πουν "Α, ναι! Το ξέχασα; Τι καλό παιδί που είσαι" =@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ψέμματα λες. Δε γίνεται με τέτοια ορθογραφία 19 παρά 1.
γιατι,τι λαθος εντοπισες?εχω αγγλικο πληκτρολογιο που δεν γραφει ελληνικους χαρακτηρες πανω και δυσκοιλευομαι να γραφω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω ψιλο σκασιλα μου ποιος ελειπε
στις λιγες φορες που ειχα απουσιολογιο στην τριτη(ημουν τεταρτος) εψαχνα να δω ποιοι θελουν να παρουν και ποιοι οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula14

Νεοφερμένος

Η dimitroula14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ρε σεις οχι!! δεν ειναι ολοι οι απουσιολογοι ιδιοι....μια απο τις 2 μ κολλητες ηταν μεχρι τ προηγουμενο τριμινο απουσιολογος... κ ομως ηταν τ λιγοτερο σπασικλακι στν ταξη της.... βεβαια καποιες φορες οντως οι απουσιολογοι ειναι ψιλοφυτακια...... οπωσ οι δικες μας..............!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top