Απουσιολόγοι

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
και εγω εχω το απουσιολογιο τον τελευταιο καιρο..προσπαθω οσο γινεται να καλυπτω τους συμμαθητες μου αλλα πολλες φορες οταν ζητανε και ξαναζητανε σε φερνουν σε δυσκολη θεση..και ειναι και μερικοι σπαστικοι καθηγητες που και λαθος να κανεις σε περνανε απο ιερα εξεταση...το αποκορυφωμα για μενα ηταν οταν δεν ειχα βαλει απουσια σε κατι κοπελες που ελειπαν πρωτες ωρες και οταν αυτες ηρθαν σχολειο ,πηγαν και με καρφωσαν σε μια καθηγητρια....ελεος!!αναρωτιεμαι τι εχω να δω ακομα..
χμμμ..το θυμαμαι..Καλα εκεινη η κατασταση ηταν πραγματικα 'ελεος'..Παντως μια χαρα απουσιολογος εισαι..φετος ειδικα για μερικους μερικους(ξερεις εσυ!!)..γενικα δεν εχω τιποτα με τους απουσιολογους ,ισα-ισα και μπραβο για την επιδοση τους!!Ουτε το βελπω ανταγωνιστικα και με ζηλεια οπως πολλα 'κοριτσακια΄στο σχολειο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
τρελο σκηνικο...ανωμαλιες...δν τις ξανακαλυπτω εγω αυτες...να πανε παλι να με καρφωσουν που τις καλυψα ??? ελεος.τεσπα..το "κοριτσακια" ΘΕΪΚΟ ομως !:lol:


ps : ειμαι η μονη που θελω να ξεφορτωθω απουσιολογιο ? να κανουμε ενα POLL ..(LOL!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ps : ειμαι η μονη που θελω να ξεφορτωθω απουσιολογιο ? να κανουμε ενα POLL ..(LOL!)
Οχι κι εγω ηθελα να το ξεφορτωθω οταν το ειχα! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Στο σχολείο μας είναι μόδα τώρα να το συμπληρώνουν οι καθηγητές το απουσιολόγιο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
τρελο σκηνικο...ανωμαλιες...δν τις ξανακαλυπτω εγω αυτες...να πανε παλι να με καρφωσουν που τις καλυψα ??? ελεος.τεσπα..το "κοριτσακια" ΘΕΪΚΟ ομως !:lol:

ps : ειμαι η μονη που θελω να ξεφορτωθω απουσιολογιο ? να κανουμε ενα POLL ..(LOL!)

κορυφαίο!!:D

Κι εγώ σε όλο το γυμνάσιο που ήμουν 2η μαζί με ένα άλλο κορίτσι, όταν έλειπε η 1η, το άφηνα πάντα στην άλλη...Ποτέ δεν το επιδίωξα! Και πέρυσι που ήμουν 2η και ο 1ος δεν το ήθελε, το πάσαρα στον επόμενο! (Ο οποίος το πάσαρε στον επόμενο κτλ, μέχρι που το πήρε ένα κορίτσι που είχε στάνταρ κάτω απο 18!!) :jumpy: Βαριόμασταν όλοι τη ζωή μας, πού να έχουμε και αυτό και να ακούμε τον καθένα να μας κλαίγεται;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ολοι τα ιδια τραβαμε ...γουατ δε φακ και γω φετος θα το δωσω σε οποιον να ναι..και ας εχει βγαλει και αρνητικη βαθμολογια..αντε !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εε, κάποιος θα βρεθεί να το πάρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εε, κάποιος θα βρεθεί να το πάρει..
Σιγουρα καποιος θα βρεθει να το παρει,αυτο να λεγεται!!..ειδικα αν γινουν φετος τα τμηματα 4,οποτε θα εχουμε παλι πολλα 'κοριτσακια' που ψοφανε(κυριολεκτικα)για απουσιολογιο!!Μην σου πω οτι θα χουμε και μαλλιοτραβηγματα!!..ε,scully??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marinaki

Νεοφερμένος

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια εγω το ειχα στο γυμνασιο (στη 2α και στη 3η). γενικα στη 3η ελεγα να το δωσω στον επομενο (γιατι στη 2α μια καθηγητρια με επιανε συνεχως η ατιμη που δεν εβαζα απουσιες και μου φωναζε με πηγαινε στο διευθυντη..... ) αλλα τελικα το πηρα! σχεδον καθημερινα καλυπτα απουσιες... ξερετε πως ειναι αυτα!!!!!!!!!:P

μια μερα ειχαμε θρησκευτικα και απο τα 25 περιπου παιδια στη ταξη μειναμε 3 (εγω δεν μπορουσα να φυγω γιατι ειχα την 'τυχη' να με εξεταζει) και οταν το καταλαβε ο καθηγητης, με πηγε στο διευθυντη επειδη δεν εβαλα απουσιες... εγω φυσικα υποστηριξα οτι ηταν ολα τα παιδια στη ταξη... τα ειδοποιησα και οταν πηγαμε εγω, ο καθηγητης και ο διευθυντης στη ταξη ηταν ολοι εκει!!!! στο τελος για να μην μακρυγορω ο διευθυντης για καλη μου τυχη πιστεψε εμενα! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κατ αρχας μπορουσες να κανεις edit... κατα τη γνωμη μ κακως εκανες που υποστηριζες ολη την ταξη σ... τι εισαι εσυ?? το κοροιδο? εξαλλου παρα λιγο να την πληρωσεις εσυ... νταξει να καλυπτουμε κατι πρωτες ωρες κατι τελευταιες αλλα οχι παντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δεν σε πιστεψε.μαλλον σου τη χαρισε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
η σκαλι εχει δικιο.... λιγο χοντρο για να το πιστεψει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
:bye:Μόλις έγινα απουσιολόγος!!! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ δεν ήμουν ποτέ απουσιολόγος (κι ούτε πρόκειται έτσι όπως πάω:P)....αλλά δε νομίζω να είναι λόγος για αυτά τα παιδιά να τους αποκαλείτε φυτά και σπασικλάκια και ούτω καθ'εξής....μπορεί να κοροϊδεύετε τώρα αλλά κάποτε θα κάνετε τα πάντα για να βρεθείτε στη θέση τους...είναι παιδιά που διαβάζουν και καλά κάνουν γιατί κάποτε θα τους χρειαστούν αυτές οι γνώσεις...κι όταν θα έρθει αυτή η στιγμή, αυτοί που κορόιδευαν ως τότε θα τα βρουν μπαστούνια (δε λέω για κάποιον εδώ..γενικά μιλάω)....κι αυτά τα "σβήσε μου καμιά απουσία" να κοπούν...όποιος δε θέλει να έχει απουσίες να φροντίσει να μην κάνει...με αυτό που λέτε φέρνετε τον απουσιολόγο σε δύσκολη θέση....πραγματικά πιστεύω ότι όσοι κοροϊδεύουν θα έπρεπε να το ξανασκεφτούν...αυτή είναι γνώμη μου....(ξαναλέω ότι ΔΕΝ αναφέρομαι σε κάποιον από δω μέσα!!)

Υ.Γ.: πρώην πεθερά ουδέν σχόλιον από μέρους σου!!:P

Το 20 δε σημαίνει ότι αυτός που το 'χει, έχει και πολλές γνώσεις. Δυστυχώς, αυτό ισχύει, στα ελληνικά σχολεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδια δεν ξερω τι γινετε στα σχολεια σας παντως σε εμας το να παρεις απουσιολογιο ειναι καταρα (και ευχη για οσους εχουν μυαλο :lol:) Στην ταξη μας οταν πηγαινα Α' Λυκειου δεν το ηθελε κανενας και ετσι το πηρα εγω με μια φιλη οπως και στην Δευτερα (τι το φοβουνται δεν ξερω) και μαλιστα επειδη το ξερω εγω το παραμυθακι και φετος απουσιολογο με βλεπω... και μην ακουω βλακειες Απουσιολογοι= σπασικλακια=φυτα κτλ ολα αυτα τα βγαλαμε εμεις η μαθητες (και εγω πριν γινω απουσιολογος :lol:) οταν δν μας εσβηναν τις απουσιες και επειδη τυχαινε καποιες φορες και γραφανε περισσοτερο απο εμας επειδη διαβαζανε!!!

Ααααα, και παιδια... Γινετε απουσιολογοι Συμφερει στις Κοπανες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αφου σας αρεσει βρε παιδια παρτε το!! εγω το ειχα 6 μηνες και εκανα αμαν για να το ξεφορτοθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Σιγά ρε χαλάρωσε λίγο δεν είναι και τόσο τραγικό. Πλάκα έχει. Ναι το πήρα ΚΑΙ φέτος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Χθες στο σχολείο μας είπαν οτι θα γίνεται και ηλεκτρονική καταγραφή των απουσιών :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
εκνευριστικο ειναι.καθε πρωι πας το παιρνεις,και στο τελος φευγεις τελευταιος μεχρι να αποφασισει ο καθηγητης να υπογραψει.εμενα τρια χρονια τωρα μου ειχαν σπασει τα νευρα.ειδικα την τελευταια χρονια συνεχως αλλους εβαζα να το συμπληρωνουν...σας συμβουλευω να εχετε καλες σχεσεις με τους απουσιολογους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Τί να πω εγώ ρε παιδιά...Ήμουν μια φορά στην πρώτη γυμνασίου κ τώρα ξανά στη δευτέρα λυκείου...Κ δεν μου φτάνει το απουσιολόγιο της Γ.Π. έχω κ το απουσιολόγιο της κατεύθυνσης...Το χειρότερό μου...Πάντα ήθελα να απαλλαγώ από αυτό κ έψαχνα τρόπο να το πάρει κάποιος άλλος...Όχι επειδή δεν μπορώ να αναλάβω ευθύνες αλλά επειδή μου την δίνει να βάζω απουσίες στους συμμαθητές μου...Γενικώς όμως μπορώ να πω ότι πάντα κάλυπτα όποιον μπορούσα κ πολλές φορές κόντεψα να φάω κ ποινές για αυτό το λόγο αλλά ποτέ δεν σταματούσα να καλύπτω τους συμμαθητές μου...Ακόμα κ τώρα πολλές φορές μπλέκω με τον διευθυντή κ έρχομαι αντιμέτωπος με καθηγητές...Καμιά φορά δεν τον παίρνουν χαμπάρι αν λείπει κάποιος πρώτη ώρα αλλά όταν το παιρνουν την έχω άσχημα...Όπως κ να έχει όμως δεν το παίζω σπασικλάκη ούτε προσπαθώ να το παίξω κάποιος...το απουσιολόγιο είναι η χειρότερή μου αλλά προτιμώ να βοηθάω κ να καλύπτω τους συμμαθητές μου κ ας έχω μπλεξίματα παρά να τους καρφώνω για να έχω την εύνοια των καθηγητών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top