Απουσίες

그리소바란두

Νεοφερμένος

Η 그리소바란두 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 15 ετών και Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
λόγω απουσιών μπορεί και να μείνω ενώ είμαι καλή μαθήτρια και απουσιολογος. Έχω θέμα με το πρωινό ξύπνημα αλλά το πρόβλημα είναι πως έλειπα μια εβδομάδα Αθήνα. ξέρεις κανείς γιατρό που μπορώ να πάω να μου τις δικαιολογησει?
 

Guest 302501

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λόγω απουσιών μπορεί και να μείνω ενώ είμαι καλή μαθήτρια και απουσιολογος. Έχω θέμα με το πρωινό ξύπνημα αλλά το πρόβλημα είναι πως έλειπα μια εβδομάδα Αθήνα. ξέρεις κανείς γιατρό που μπορώ να πάω να μου τις δικαιολογησει?
Οι απουσίες δικαιολογούνται αν είχες γρίπη, και πάλι θα αφαιρεθούν μόνο πέντε μέρες απουσιών. Μπορείς να πας και σε παιδίατρο για το χαρτί δικαιολόγησης απουσιών.
Αρχικά, σου προτείνω να ρωτήσεις τον καθηγητή υπεύθυνο τμήματος να σου πει πόσες ακριβώς απουσίες έχεις. Το όριο πρέπει να είναι οι εκατόν δεκατέσσερις. Αν έχεις περάσει το όριο, μπορείς να ζητήσεις να μην περάσουν όλες τις απουσίες,ώστε να μην μείνεις. Συνήθως βοηθάνε τους μαθητές, αν δεν είναι πολύ πάνω από το όριο. Σε κάθε περίπτωση, προσπάθησε να μην κάνεις επιπλέον απουσίες.
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
πήγαινε στον οικογενειακό σου γιατρό , μπορεί να σου δικαιολογήσει απουσίες για πέντε συναπτές μέρες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top