Αποτελέσματα πανελληνίων online

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ναι λες και κατι εγινε τωρα που μερικοι ξερουν τα αποτελεσματα κατι ωρες νωριτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ώπα ειδύλλιο Ελληνίδα και Αμερικάνος :P:P

να σου πω έχεις δίκιο.. ειδικά στην σκηνή που ήταν ένας στο κρεβάτι και η άλλη ήρθε με το σεντόνι και καλά να τον σκεπάσει( νομίζω σε αυτήν την ταινία του αλφα έγινε αυτό, μην μπέρδεψα τα κανάλια και τις ταινίες..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
αφού πόρτα πόρτα στέλνονται, πως γίνεται αυτό;
Πάντως εγώ σας καληνυχτίζω. Βλέπω σε επανάληψη ετ3 τον αγώνα και έχω σκυλοβαρεθεί με τέτοια ζέστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
goodnight!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δε γίνονται αυτά ρε φίλε...:whatever:

Κι ομως γίνονται ... Καλα το άλλο που μετά απο κάθε μάθημα , έβγαινε έξω ο αδερφός μου, ήταν ζαλισμένος κιόλας, και του έκανε σχεδόν ανάκριση για τα θέματα και τις απαντήσεις.. Τι να πει ο καψερός και πως να γλιτώσει.. Και δεν ήταν απο τις υπεραγχωμένες μητέρες που απο ενδιαφέρον και αγωνία ρωτούν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Να μας ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

(παω να κοιμηθώ αν μπορεσω......:sleep::sleep::sleep::sleep:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Και δεν ήταν απο τις υπεραγχωμένες μητέρες που απο ενδιαφέρον και αγωνία ρωτούν..

Αυτό είναι αυτονόητο...πω πω ρε φίλε τελικά υπάρχουν παντού κατίνες.Αντί να κοιτά ο καθένας τη καμπούρα του..τεσπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αυτό είναι αυτονόητο...πω πω ρε φίλε τελικά υπάρχουν παντού κατίνες.Αντί να κοιτά ο καθένας τη καμπούρα του..τεσπα.

ναι εννοειται.. Καλα και μετα που επελεξε την σχολη του(ιατρικη), παλι ελεγαν διαφορα οι ''καλοι'' μας συνανθρωποι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
πω πω παιδια μονο και μονο στη σκεψη της αποτυχιας απελπιζομαι,,,
ετσι δεν ειναι?

θελω να πω ναι μεν ολο αυτο το κανουμε για μας αλλα πισω μας κρυβονται οι ελπιδες αυτον που νοιαζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
ναι εννοειται.. Καλα και μετα που επελεξε την σχολη του(ιατρικη), παλι ελεγαν διαφορα οι ''καλοι'' μας συνανθρωποι..
Δε μπορώ να φανταστώ τί μπορεί να είπαν για την ιατρική.Αφού για τους Ελληνάρες ειναι Η μουράτη σχολή και όλες οι άλλες κατώτερες της.Δε λέγατε κι εσείς ότι δε πέρασε πουθενά να ησυχάζατε...Εγώ έτσι είχα πει σε μία.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αυτό είναι αυτονόητο...πω πω ρε φίλε τελικά υπάρχουν παντού κατίνες.Αντί να κοιτά ο καθένας τη καμπούρα του..τεσπα.

ναι εννοειται.. Καλα και μετα που επελεξε την σχολη του(ιατρικη), παλι ελεγαν διαφορα οι ''καλοι'' μας συνανθρωποι..

Δε μπορώ να φανταστώ τί μπορεί να είπαν για την ιατρική.Αφού για τους Ελληνάρες ειναι Η μουράτη σχολή και όλες οι άλλες κατώτερες της.Δε λέγατε κι εσείς ότι δε πέρασε πουθενά να ησυχάζατε...Εγώ έτσι είχα πει σε μία.:D

βασικα απο μικρος φαινοταν πως αυτη ηταν η σχολη του. Του αρεσε πολυ. Εε εειπαν πως:''σιγα το πραγμα ,με τους αρρωστους θα ναι μια ζωη''.. Λες και ολοι μας δεν εχουμε δικους μας που μπορει να μην ζουσαν αν δεν υπηρχαν οι γιατροι.. Και φυσικα αναφερομαι στους σωστους γιατρους.. Εγω παντως εχω τετοια ατομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Πω ρε πούστη μου τί αγχος έχω ρε!!! Πάει αυτές οι πανελλήνιες θα με αρρωστήσουν!!! Άντε να δούμε τι γράψαμε να τελειώνουμε.... Πάντως δεν αντέχω καθόλου τα σχόλεια των άλλων ότι και να γίνει... Γι' αυτό και σκέφτομαι να τα δω πρώτα από το ίντερνετ και να πάω αργότερα στο σχολείο!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΕΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Πως πάει;;;;;;
Δείτε καμία ταινία να σας φύγει το άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
δε την παλευωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω σε λιγο θα βαλω να δω την Νησο 2 και θα την πεσω για νανι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μπείτε chatroulette χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
καλη τυχη σας ευχομαι :) ιδιααιτερα στην τσοφου που ειναι μια αιθέρια ύπαρξη :kissing:

αλλα και στους αλλους (ακομη και τους θεωρητικους :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Μάτι δεν έκλεισα γαμώτο όλο το βράδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιοκάστη.

Νεοφερμένος

Η Ιοκάστη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top