Αποτελέσματα πανελληνίων online

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα αυριο παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα στο internet θα δωθούν αναλυτικά?Δηλαδή θα μας λέει σε κάθε μάθημα πόσο γράψαμε ή αυτό το βλέπουμε στο σχολείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα στο internet θα δωθούν αναλυτικά?Δηλαδή θα μας λέει σε κάθε μάθημα πόσο γράψαμε ή αυτό το βλέπουμε στο σχολείο?

Αναλυτικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
παιδια και εγω υποψηφια αυτου του μαρτυριου ειμαι και μαλιστα για 2 φορα! ειμαι υπερβολικα απαισιοδοξη και αγχωδης ! αυτα τα πραγματα και γενικα η αυριανη μας μερα χρειαζεται πολυ υπομονη και ηρεμια ! ο πανικος και το αγχος τα καταστρεφει ολα! ισως να δουμε πραγματα που ουτε καν περιμενουμε!! η ζωη θελει καλοπερασει και εμεις τη καταστρεφουμε με χιλιες 2 βλακειες! οι εποχες ειναι δυσκολες το ξερουμε ολοι και ακομα και η αποτυχια ειναι μεσα στη ζωη!!! ας χαλαρωσουμε λοιπον γιατι τα εχουμε κανει τα πραγματα τραγικα...οι ζωη μας δεν εξαρταται απο 6 κωλοχαρτα! με πεισμα υπομονη και παθος για το οτιδηποτε μπορουμε να καταφερουμε πολλα αρκει να το θελουμε!!! ευχομαι ολοψυχα σε ολους καλη επιτυχια και ηρεμια!!!!! ειμαστε νιατα εμειςςςςςςς ρεεεεεεε δεν κωλονουμε πουθενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μαζί σου και εγώ...άγχος για δεύτερη φορά....τέτοιες ώρες μετανιώνω που ξαναέδωσα....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εχω αρχισει και εγω να εχω αγχος, ενω μεχρι τωρα ημουν ηρεμη.. Γιατι να μην γινοταν να ανακοινωσουν τα αποτελεσματα νωριτερα;;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
δεν έχω καταλάβει ακόμα, πρώτα θα βγουν στα σχολεία ή στο ίντερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Πρώτα στα σχολεία. Εμάς συγκεκριμένα μας είπαν ότι στο σχολείο μας θα ανακοινωθούν από τις 11 και μετά, και στο internet μετά τις 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εχω αρχισει και εγω να εχω αγχος, ενω μεχρι τωρα ημουν ηρεμη.. Γιατι να μην γινοταν να ανακοινωσουν τα αποτελεσματα νωριτερα;;; :(

Και εγω εχω αγχωθει παρα πολυ...μου φαινεται οτι δεν περναν οι ωρες...αντε να ξημερωσει επιτελους :worry::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω πιστευω η διαφορα σχολειου-ιντερνετ δεν θα υπερβαινει τα 45 λεπτα.Διοτι πολυ απλα οι δευτεροβαθμιες ακομα δεν εχουν παραλαβει πακετα με βαθμολογιες.Τα ΕΛΤΑ και η ΠΟΡΤΑ-ΠΟΡΤΑ δεν κανει παραδοσεις Κυριακατικα.Ειπαμε δημοσιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Μαζί σου και εγώ...άγχος για δεύτερη φορά....τέτοιες ώρες μετανιώνω που ξαναέδωσα....:(

Και τι δε θα έδινα για να είμαι στη σχολή σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
καλα και συ Θοδωρη μη νομιζεις οτι τα αποτελεσματα θα βγουν στο ιντερνετ τζαστ στη 1.. 1.30 υπολογιζω οτι θα βγουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Περσι ρε Νικο παντως τα χαν βγαλει πιο νωρις απο 14.00 που λεγανε.
Βασικα αν παρουν το ΟΚ απο ολα τα σχολεια οτι δεν υπαρχει καποιο λαθος δεν εχουν κανενα λογο να μην τα διαχυσουν(:P) στο κοινο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Ολα τα χαμε στην Ελλαδα,η ενημερωση για τα αποτελεσματα και τα μηχανογραφικα μεσω ιντερνετ μας ελειπαν.Λες κι ετσι θα αλλαξουμε και θα κανουμε καλυτερη την παιδεια μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Και τι δε θα έδινα για να είμαι στη σχολή σου...

Σου εύχομαι να περάσεις καλή επιτυχία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
σε ποιοα ιστοσελιδα θα πρεπει να μπουμε αυριο για να δουμε τους βαθμους μας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
https://results.minedu.gov.gr/gel_vathm.php

Βαλτε το ενα bookmark ρε παιδια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μαζί σου και εγώ...άγχος για δεύτερη φορά....τέτοιες ώρες μετανιώνω που ξαναέδωσα....:(
μια απο τα ιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια απορία: στο ίντερνετ θα βγεί ο Βαθμός Πρόσβασης υπολογισμένος ή θα μας δίνονται οι βαθμοί ξεχωριστά και θα πρέπει να τον υπολογίσουμε εμείς μαζί με προφορικούς βαθμούς και συντελεστές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια απορία: στο ίντερνετ θα βγεί ο Βαθμός Πρόσβασης υπολογισμένος ή θα μας δίνονται οι βαθμοί ξεχωριστά και θα πρέπει να τον υπολογίσουμε εμείς μαζί με προφορικούς βαθμούς και συντελεστές;
Οχι,εσυ θα το υπολογισεις..τους βαθμους θα εχει μονο για καθε μαθημα,και τι σου εβαλαν οι δυο βαθμολογητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Παιδιά, θα έχει πχ Α, Β βαθμολογητές και εμείς θ πρέπει να βγάουμε τον μέσο όρο, ή θα τον έχει ήδη έτοιμο τον Μ.Ο; του Α και Β βαθμολογητή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top