Αποτελέσματα πανελληνίων online

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
χαχα εγω το κανω αυτο ετσι κ αλλιως!

τεσπα με εχει πιασει ενα αγχος ρε γαμω γιατι πολλα διαβαζω σχετικα με τα αποτελεσματα...
μακαρι να χω παρει ενα 16.5 να περασω φπψ να ησυχασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Στον ύπνο μου είδα πως περίμενα τα αποτελέσματα. Τι fail, τουλάχιστον να τα έβλεπα πριν ξυπνήσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
και εγω το ιδιο θα κανω.. Το παραδοξο ειναι οτι πριν κατι ημερες εβλεπα στον υπνο μου οτι ειχαν βγει τα αποτελεσματα, ενω τωρα αυτες τις τελευταιες μερες που πλησιαζει η ανακοινωση των αποτελεσματων βλεπω κατι ασχετα ονειρα..

Στο σχολείο μου οι καθηγητές είναι απίστευτα κολλημένοι...Είμαστε κ καλά πρότυπο πειραματικό κ το έχουν δει κ καλά ότι ΟΛΟΙ πρέπει να είναι αριστούχοι κ πρέπει να μπούμε πολυτεχνείο ιατρική νομική κτλ....Δεν ξέρω πως την έχουν δει έτσι..Θέλω να δω την αντίδρασή τους όταν δουν ότι φέτος θα είναι λιγότερα από κάθε άλλη χρονιά τα παιδιά που θα μπουν στις "καλές" για εκείνους σχολές....

δυστυχως υπαρχουν και τετοιοι καθηγητες.. Αντι να κοιτανε να βοηθησουν τα παιδια που δεν πανε φροντιστηριο, καθονται και κολακευουν τους επιδειξιομανεις μαθητες (οπως λεει και ο Πλατωνας για τις φαυλες πολιτειες :Ρ) . Αφου η καθηγητρια που μας εκανε λογοτεχνια ειχε δωσει σημειωσεις για βιζυηνο, κρητικο , παπαδιαμαντη μονο. Για τα αλλα δεν ειχε δωσει τπτ και ολο ελεγε οτι θα μας τις φερει τις σημειωσεις... Ασεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Αφου η καθηγητρια που μας εκανε λογοτεχνια ειχε δωσει σημειωσεις για βιζυηνο, κρητικο , παπαδιαμαντη μονο. Για τα αλλα δεν ειχε δωσει τπτ και ολο ελεγε οτι θα μας τις φερει τις σημειωσεις... Ασεε!


Εμείς όλη τη χρονιά δεν πήραμε ούτε μια φωτοτυπία στο σχολείο για το μάθημα της λογοτεχνίας. Τουλάχιστον μας το είχε ξεκαθαρίσει ο καθηγητής απο την αρχή της χρονιάς «Ολοι σας πάτε φροντιστήριο, έχετε τις σημειώσεις σας. Πάτε γράψτε αυτά και φύγετε. Εμένα δε θα με πει κανείς τίποτα αν γράψετε ή δε γράψετε. Τα φροντιστήρια σας θα ανησυχούν».....

Τι να πει κανείς ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΩ ΑΥΤΟ........ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εμείς όλη τη χρονιά δεν πήραμε ούτε μια φωτοτυπία στο σχολείο για το μάθημα της λογοτεχνίας. Τουλάχιστον μας το είχε ξεκαθαρίσει ο καθηγητής απο την αρχή της χρονιάς «Ολοι σας πάτε φροντιστήριο, έχετε τις σημειώσεις σας. Πάτε γράψτε αυτά και φύγετε. Εμένα δε θα με πει κανείς τίποτα αν γράψετε ή δε γράψετε. Τα φροντιστήρια σας θα ανησυχούν».....

Τι να πει κανείς ....

Αραγε κάτι τέτοιοι καθηγητές γιατι δεν εγκαταλείπουν το επάγγελμα; αφου προφανέστατα δεν τους αρέσει! Κρίμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως πλάκα θα έχει στο σχολείο. Θα είναι και λιγότερο οδυνηρή η αναμονή.

Iσχύει!! Την πρώτη φορά γινόταν χαμός, και κυρίως από γονείς (ναι καλά ακούσατε, τα παιδιά δεν έμπαιναν μέσα να τα δουν). Τη δεύτερη φορά η κολλητή μου πήδηξε κάτι κάγκελα για να μπει γιατί είχε σκάσει. Δεν την ένοιαξε να δει τα δικά της, πήγε πρώτα να δει τα δικά μου! Με παίρνει τηλ και μου λέει "Μπες μέσα μωρή ηλίθια. Έγραψες 17,7 Έκθεση."

Αααααχχχχχχ αναμνήσεις!!!!!! Μελαγχόλησα πάλι.......... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εχω τοσο πολυ αγχος αυτη τη στιγμη ... μου εχει δεθει κομπος το στομαχι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αγωνίαααα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
καλυτερα να μαθαινα αυριο το πρωι οτι βγαινουν τα αποτελεσματα...αυτη την αναμονη δεν την αντεχω !!:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια ειδα στον υπνο μου οτι ειχαν βγει τα αποτελεσματα,τα ειδα στο ιντερνετ και ο,τι σε ολα ειχα γραψει 7!!!!!!!!!ξενερωσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Εγώ που είδα στον ύπνο μου οτι έπιασα 12.000 μόρια; :O :O :O :O :O :(:(:/::/::/::/::/::/:


Αραγε κάτι τέτοιοι καθηγητές γιατι δεν εγκαταλείπουν το επάγγελμα; αφου προφανέστατα δεν τους αρέσει! Κρίμα...

Τους αρέσει. Κάθονται και πληρώνονται !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εγω που είχα δεί στον ύπνο μου οτι είχα βγάλει 19.000 μόρια(ακατόρθωτο) , πάσχω απο υπεραισιοδοξία;!:P και για μια άλλη φίλη μου είδα οτι είχε βγάλει 17.000 μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
παιδια πλεον φοιτητες που εχετε περασει την ολη διαδικασια τι προτεινετε διαδικτυο ή σχολειο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ που δεν έχω δει ποτέ κάτι σχετικό στον ύπνο μου;; :P

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
χαχαχαχααχ ελεος! αυριο παντως θα ξερουμε!!!!εγω θα τα δω απο το ιντερνετ!δεν αντεχω να παω σχολειο!αφου τα δω,μετα θα παω σχολειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βαθμολογία υποψηφίων Πανελληνίων Εξετάσεων Γενικού Λυκείου 2012 :

https://results.minedu.gov.gr/gel_vathm.php

Θα ανοίξει αύριο γύρω στις 13.00!
Εγώ θα σας συμβούλευα να δοκιμάζετε γενικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
παιδια πλεον φοιτητες που εχετε περασει την ολη διαδικασια τι προτεινετε διαδικτυο ή σχολειο??

Δεν είμαι φοιτήτρια , αλλα έδωσα φέτος.. Αλλα καλύτερα σχολείο, γιατι εκεί θα ανακοινωθούν κάποιες ώρες νωρίτερα απο οτι στο διαδίκτυο.. Αν δεν αντέχεις στο σχολείο, στείλε κάποιον δικό σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Βαθμολογία υποψηφίων Πανελληνίων Εξετάσεων Γενικού Λυκείου 2012 :

https://results.minedu.gov.gr/gel_vathm.php

Θα ανοίξει αύριο γύρω στις 13.00!
Εγώ θα σας συμβούλευα να δοκιμάζετε γενικά :P
Λες να έχουμε πιθανότητες να τα δούμε εξαιτίας κανένα λάθους;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top