Αποτελέσματα πανελληνίων online

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πας δεν πας σχολειο ετσι κι αλλιως τα αποτελεσματα,το κουτσομπολιο κτλ θα τα κανεις οταν θα βγεις για καφε, το μονο που θα χασεις ειναι οι live αντιδρασεις των παιδιων και γονιων.(μερικες απο αυτες ομως θα αξιζουν σιγουρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Πας δεν πας σχολειο ετσι κι αλλιως τα αποτελεσματα,το κουτσομπολιο κτλ θα τα κανεις οταν θα βγεις για καφε, το μονο που θα χασεις ειναι οι live αντιδρασεις των παιδιων και γονιων.(μερικες απο αυτες ομως θα αξιζουν σιγουρα)

Σωστό κι αυτό λες και δεν θα μάθεις, ο ένας με τον άλλο τι έγραψε σε λίγη ώρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σωστό κι αυτό λες και δεν θα μάθεις, ο ένας με τον άλλο τι έγραψε σε λίγη ώρα....

Πάνω σε αυτό να πω κάτι άλλο. Πόσο μα πόσο τραγικό είναι που κάποιοι λένε ψέμματα για τα μόριά τους; Είναι αστείο. Θυμάμαι συγκεκριμένα μία περίπτωση που όταν βγήκαν οι βάσεις αποκαλύφθηκαν τα αληθινά αποτελέσματα και ήταν πολύ άσχημο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Με έχει φάει το άγχος ρε γαμώτο!!! Δημιουργώ άσχημα σενάρια με το μυαλό μου! Νομίζω ότι αυτά που έγραφα είναι ότι να 'ναι και ότι θα πέσω πολύ... Τελικά όσο περισσότερο το σκέφτεσαι τόσο χειρότερα είναι...


και εγω το ιδιο! δεν υπαρχει ομως λογος να αγχωνεσαι δεν αλλαζει κατι....και στο τελος ολα θα πανε καλά

πωπω παιδιά και εγώ τώρα τελευταία σκέφτομαι πολύ έντονα... όσο τα σκέφτομαι τόσο χειρότερα νομίζω πως έχω πάει :(

Σίγουρα ο καθένας έχει τη δική του (σεβαστή) άποψη. Για μένα όμως, το να περιμένεις τα αποτελέσματα μόνος στο σπίτι μπροστά στην οθόνη, είναι κάτι κρύο. Θεωρώ πολύ πιο ωραίο να είσαι μαζί με τους συμμαθητές σου που μαζί ζήσατε τόσα χρόνια. Ακόμα και η ομαδική αναμονή έχει τη γλύκα της.
Δεν θα ξεχάσω αυτή τη μέρα πέρυσι. Κατσικοθήκαμε από τις 8 το πρωί στην αυλή του σχολείου με μουσική, καφέδες, αναψυκτικά, τυροπιτάκια και ξηρούς καρπούς. Μέχρι και μηχανή που φτιάχνει ποπ-κορν είχαμε. Η αναμονή μέχρι να έρθουν οι βαθμοί πέρασε με μπόλικο χαβαλέ. Γύρω στις 10:30 άνοιξαν οι πόρτες και μπήκαμε στο χωλ. Γύρω - γύρω υπήρχαν 4 θρανία (ένα για κάθε κατεύθυνση) και στο καθένα 2 καθηγητές μας μοίρασαν τα χαρτιά με τους βαθμούς και τα μόρια. Η τζαμοκόλληση έγινε λίγο αργότερα. Σίγουρα υπάρχαν οι κερδισμένοι, οι χαμένοι και οι προβληματισμένοι. Όμως, το ζήσαμε σαν μια παρέα. Γελάσαμε, κλάψαμε, συγχαρήκαμε, παρηγορήσαμε, αγγαλιάσαμε, φιλήσαμε, ζηλέψαμε, κουτσομπολέψαμε, βρίσαμε. Είμασταν όλοι μαζί και όχι ο καθένας με τον εαυτό του.

Δεν το χάνω με τίποτα... εξάλλου το έχω υποσχεθεί και στην αγαπημένη μου καθηγήτρια πως θα τα πούμε τότε :clapup:
Θέλω να την αποχαιρετήσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Πάνω σε αυτό να πω κάτι άλλο. Πόσο μα πόσο τραγικό είναι που κάποιοι λένε ψέμματα για τα μόριά τους; Είναι αστείο. Θυμάμαι συγκεκριμένα μία περίπτωση που όταν βγήκαν οι βάσεις αποκαλύφθηκαν τα αληθινά αποτελέσματα και ήταν πολύ άσχημο. :worry:

Το έπαθα και εγώ αυτό με μία κοπέλα από το φροντιστήριο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Το έπαθα και εγώ αυτό με μία κοπέλα από το φροντιστήριο......

Δεν είναι κακό να πεις ότι έγραψες χάλια. Κι εγώ είχα γράψει πολύ άσχημα και έκλαιγα και το έλεγα παντού, χωρίς ντροπή. Αυτή είναι η νοοτροπία τους δημοτικού που γράφεις σε ένα διαγώνισμα 8 αλλά σε όλους λες 10, γιατί ντρέπεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Δεν είναι κακό να πεις ότι έγραψες χάλια. Κι εγώ είχα γράψει πολύ άσχημα και έκλαιγα και το έλεγα παντού, χωρίς ντροπή. Αυτή είναι η νοοτροπία τους δημοτικού που γράφεις σε ένα διαγώνισμα 8 αλλά σε όλους λες 10, γιατί ντρέπεσαι.

Αν πέρασες εκεί που ήθελες δεν πειράζει!!! Και σε όποιον με ρωτούσε τα έλεγα τα μόρια μου... Μία φίλη μου κρυβόταν επί ένα μήνα για να μην μαθευτεί πόσο έβγαλε....Εντάξει είπαμε όλοι είχαμε απογοητευτεί αλλά δεν θα ταμπουρωθούμε και να μας πετάνε φαγητό στο μπαλκόνι με ελικόπτερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πάνω σε αυτό να πω κάτι άλλο. Πόσο μα πόσο τραγικό είναι που κάποιοι λένε ψέμματα για τα μόριά τους; Είναι αστείο. Θυμάμαι συγκεκριμένα μία περίπτωση που όταν βγήκαν οι βάσεις αποκαλύφθηκαν τα αληθινά αποτελέσματα και ήταν πολύ άσχημο. :worry:
Δεν ξέρω αν έχει συμβεί και αλλού, όμως πέρυσι ο υποδιευθυντής μας είπε ότι 2-3 συμμαθητές μας (που δεν κατονόμασε) του ζήτησαν να μην τζαμοκολληθούν οι βαθμοί τους, αλλά τους το απέκλεισε γιατί το επιβάλει ο νόμος. (Επίσης, λίγο-πολύ όλοι μπορούν να βρούν τον κωδικό και τα αρχικά των συμμαθητών τους, οπότε να δουν τους βαθμούς στο ίντερνετ).
Και κάτι άλλο: Πέρυσι υπήρχαν αρκετοί που ειχαν μάθει με πλάγιους τρόπους τους βαθμούς τους μερικές μέρες πριν. Τι έχετε ακούσει? Έγινε και φέτος το ίδιο?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Δεν το χάνω με τίποτα... εξάλλου το έχω υποσχεθεί και στην αγαπημένη μου καθηγήτρια πως θα τα πούμε τότε :clapup:
Θέλω να την αποχαιρετήσω :)
Και εγω θελω πραγματικά να παω να τα δω τα αποτελεσματα στο σχολειο μαζι με τον ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ μου καθηγητη:D:D...αλλα φοβαμαι οτι αν τα αποτελεσματα δεν ειναι αυτα που ηλπιζα, τοτε θα τον απογοητεύσω( δεν με νοιαζει τοσο για εμένα...):worry::worry::cry_x::cry_x:...δεν θα θέλω να τον κοιταξω στα ματια εκεινη τη στιγμή:cry_x::cry_x: ....και δεν το θέλω με τιποτα αυτο:(:redface::redface:.!!!! Οποτε αναρωτιέμαι...Αξιζει πραγματικα να παει κανεις και να πρεπει, ΑΝ δεν τα εχει καταφέρει , να αντικρισει ΟΣΟΥΣ του σταθηκαν τη χρονιά που πέρασε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Και κάτι άλλο: Πέρυσι υπήρχαν αρκετοί που ειχαν μάθει με πλάγιους τρόπους τους βαθμούς τους μερικές μέρες πριν. Τι έχετε ακούσει? Έγινε και φέτος το ίδιο?

Πέρυσι πράγματι έγινε (σε γνωστό μου). Το προηγούμενο βράδυ αλλά και το πρωί λίγο πριν ανακοινωθούν επίσημα έπεσαν τηλέφωνα. Δεν ξέρω αν η "ζημιά" έγινε από τη Β'βάθμια ή από το υπουργείο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πέρυσι πράγματι έγινε (σε γνωστό μου). Το προηγούμενο βράδυ αλλά και το πρωί λίγο πριν ανακοινωθούν επίσημα έπεσαν τηλέφωνα. Δεν ξέρω αν η "ζημιά" έγινε από τη Β'βάθμια ή από το υπουργείο. :hmm:
H διαρροή γινόταν 2-3 μέρες πριν από το υπουργείο: ο γνωστός του γνωστού κλπ. (Το είχα γράψει πέρυσι: μου προτάθηκε να μάθω τους βαθμούς μου πιο πριν και δεν δέχθηκα). Ρωτάω, γιατί σκέφτομαι μήπως με το φετεινό σύστημα να μην μεταφέρονται καταστάσεις και αποκόμματα αλλά τα βαθμολογικά να στέλνουν στοιχεία on line, το φαινόμενο περιορίστηκε. Φίλοι μου που έδωσαν φέτος πανελλήνιες δεν πληροφορήθηκαν τέτοιες περιπτώσεις, τα παιδιά εδώ άκουσαν?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
H διαρροή γινόταν 2-3 μέρες πριν από το υπουργείο: ο γνωστός του γνωστού κλπ. (Το είχα γράψει πέρυσι: μου προτάθηκε να μάθω τους βαθμούς μου πιο πριν και δεν δέχθηκα). Ρωτάω, γιατί σκέφτομαι μήπως με το φετεινό σύστημα να μην μεταφέρονται καταστάσεις και αποκόμματα αλλά τα βαθμολογικά να στέλνουν στοιχεία on line, το φαινόμενο περιορίστηκε. Φίλοι μου που έδωσαν φέτος πανελλήνιες δεν πληροφορήθηκαν τέτοιες περιπτώσεις, τα παιδιά εδώ άκουσαν?


εγω δεν ακουσα κατι, μου φαινεται ανουσιο αυτο.. ποσο μαλλον αν δεν εχουν γραψει και καλα αυτο ειναι ακομα χειροτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Εγω θα στειλω καποιον δικο μου να τα δει!Να μου το φερει σιγα-σιγα σε περιπτωση που δεν ειναι οπως τα περιμενω!!Μην παω εκει κ λιποθυμησω μες τη ζεστη!:P

Κι αν στα φέρει λάθος; :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Πάνω σε αυτό να πω κάτι άλλο. Πόσο μα πόσο τραγικό είναι που κάποιοι λένε ψέμματα για τα μόριά τους; Είναι αστείο. Θυμάμαι συγκεκριμένα μία περίπτωση που όταν βγήκαν οι βάσεις αποκαλύφθηκαν τα αληθινά αποτελέσματα και ήταν πολύ άσχημο. :worry:
Ειμαστε λοιπον μπροστα στον πινακα των ανακοινωσεων,τα αποτελεσματα δηλ. μπροστα στα ματια μας κ ρωταω συμμαθητρια μου ,"πως πηγες" (σημ. ηθελε ιατρικη κ μονο) ¨Καλα¨μου λεει "εβγαλα 16.000 περιπου ,αλλα αφου δεν μπαινω Ιατρικη ,θα φυγω εξωτερικο" .Φευγει κ εκ περιεργειας ορμωμενη ψαχνω κ βλεπω 8.500 περιπου.Κουφαθηκα!!!!!!!!!!!Το απογευμα ειχε αναβασει τα μορια της σε 17.500. Τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ειμαστε λοιπον μπροστα στον πινακα των ανακοινωσεων,τα αποτελεσματα δηλ. μπροστα στα ματια μας κ ρωταω συμμαθητρια μου ,"πως πηγες" (σημ. ηθελε ιατρικη κ μονο) ¨Καλα¨μου λεει "εβγαλα 16.000 περιπου ,αλλα αφου δεν μπαινω Ιατρικη ,θα φυγω εξωτερικο" .Φευγει κ εκ περιεργειας ορμωμενη ψαχνω κ βλεπω 8.500 περιπου.Κουφαθηκα!!!!!!!!!!!Το απογευμα ειχε αναβασει τα μορια της σε 17.500. Τι να πω...

Πολύ έξυπνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγω παντως θα θελα καλυτερα στο σπιτακι μου με την αδερφη μου ΜΟΝΟ , κι αν πάθω κανενα εγκεφαλικο να μη γινω ρεζιλι..ασε που εκεινη η στιγμη ρε παιδια εινια για τον ευατό σου ..να συνειδητοποιησεις τι εχεις και πως μπορεις να πορευτεις με αυτο , ποια θα ειναι η επομενη κινηση σου κλπ...εξαλλου καμια αγκαλια φίλης δε θα μπορει να απα΄'υνει τον πονο σε περιπτωση απροσδόκητου αποτελέσματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
έχω βαρεθεί να υπολογίζω μόρια και να κάνω σεναρια για την καλύτερη και την χειρότερη περίπτωση!
Σήμερα το βράδυ δε κοιμήθηκα :@ Σκεφτόμουν πως θα αντιδράσω :Ρ
Εγώ θα πάω στο σχολείο μου μόλςι ξυπνήσω(μόλις σηκωθώ απ το κρεβατι δηλαδή γιατί δεν παίζει να κοιμηθώ εκείνο το βράδυ εδώ δεν κοιμήθηκα σήμερα) και θα περιμένω..δε μπορώ να σκέφτομαι ότι τα αποτελέσματα τα ξέρουν οι καθηγητές του σχολείου κι εγω ειμαι στο σπίτι :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω ουτε που θα πατησω σχολειο...θα μπω μεσα στο δωματιο μου,θα κλειδωσω την πορτα,θα ανοιξω τον υπολογιστη,θα δω τα αποτελεσματα,θα υπολογισω τα μορια και μετα θα ξεκλειδωθω να ανακοινωσω στη μαμα μου και την αδερφη μου το αποτελεσμα( οποιο και να ειναι αυτο) οι οποιες θα εχουν στηθει εξω απο την πορτα!!! θελω να ειμαι τελειως μονη μ σε αυτο γιατι αν δεν εχω γραψει ετσι οπως περιμενω δεν ξερω πως θα αντιδρασω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
έχω βαρεθεί να υπολογίζω μόρια και να κάνω σεναρια για την καλύτερη και την χειρότερη περίπτωση!
Σήμερα το βράδυ δε κοιμήθηκα :@ Σκεφτόμουν πως θα αντιδράσω :Ρ
Εγώ θα πάω στο σχολείο μου μόλςι ξυπνήσω(μόλις σηκωθώ απ το κρεβατι δηλαδή γιατί δεν παίζει να κοιμηθώ εκείνο το βράδυ εδώ δεν κοιμήθηκα σήμερα) και θα περιμένω..δε μπορώ να σκέφτομαι ότι τα αποτελέσματα τα ξέρουν οι καθηγητές του σχολείου κι εγω ειμαι στο σπίτι :@
χαχα πιστευω αυτο το σ/κ θα ειναι το πιο αγχωδες της ζωης μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
χαχα πιστευω αυτο το σ/κ θα ειναι το πιο αγχωδες της ζωης μας

Ισχύει! Πραγματικά τόσο άγχος ούτε παραμονή Πανελληνίων προσωπικά!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top