Αποτελέσματα πανελληνίων online

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Περσι στο δικο μας σχολειο αναρτηθηκαν γυρω στις 11 το πρωι, ημουνα απο τους πρωτους που τα ειδα κ ηταν κ καλα τα αποτελεσματα!!!!!!Καλη Επιτυχια σε ολους σας!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
οποιος εχει μεσο στο υπουργειο μπορει να μαθει και απο τωρα τα αποτελεσματα.
αν ειναι κανεις, ας μου στειλει μηνυμα, με ενδιαφερει,

ευχαριστω
Λογικα τωρα ειναι πια πολυ αργα τα συστηματα θαχουν κλειδωσει.Ισως 2-3 μερες νωριτερα καποιοι να ταμαθαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
καλε σιγα ειτε τα μαθετε τωρα ειτε σε 5 μερες το ιδιο ειναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Με έχει φάει το άγχος ρε γαμώτο!!! Δημιουργώ άσχημα σενάρια με το μυαλό μου! Νομίζω ότι αυτά που έγραφα είναι ότι να 'ναι και ότι θα πέσω πολύ... Τελικά όσο περισσότερο το σκέφτεσαι τόσο χειρότερα είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Με έχει φάει το άγχος ρε γαμώτο!!! Δημιουργώ άσχημα σενάρια με το μυαλό μου! Νομίζω ότι αυτά που έγραφα είναι ότι να 'ναι και ότι θα πέσω πολύ... Τελικά όσο περισσότερο το σκέφτεσαι τόσο χειρότερα είναι...
και εγω το ιδιο! δεν υπαρχει ομως λογος να αγχωνεσαι δεν αλλαζει κατι....και στο τελος ολα θα πανε καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Με έχει φάει το άγχος ρε γαμώτο!!! Δημιουργώ άσχημα σενάρια με το μυαλό μου! Νομίζω ότι αυτά που έγραφα είναι ότι να 'ναι και ότι θα πέσω πολύ... Τελικά όσο περισσότερο το σκέφτεσαι τόσο χειρότερα είναι...

Και εγώ το ίδιο νιώθω.....Έχω μεγάλη ανασφάλεια από πέρυσι και με τους βαθμούς που πήρα σε κάποια μαθήματα.....:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα θα ναι 8 με 12 το πρωι της Δευτερας στη δευτεροβαθμια με το ΠΟΡΤΑ-ΠΟΡΤΑ(αναλογα με το ποτε ελεησουν και τα παραδοσουν).Εκει θα πρεπει να γινει και ενας διαχωρισμος ανα σχολειο και μια καταμετρηση κουτιων και οταν ειναι ετοιμοι,τοτε θα τα δωσουν στα σχολεια.Περσι 8 το πρωι σε ολα τα σχολεια ειχαν δοθει τα κουτια με το υλικο γιατι οι δευτεροβαθμιες ειχαν τα κουτια απο την Κυριακη.Αυτο ισως καθυστερησει τη διαδικασια φετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Οταν θα μπαινετε να δειτε τη βαθμολογια, πως θα το κανετε?
εγω εχω σκεφτει διαφορα.
να καλυπτω με το χερι μου την οθονη, και σιγα-σιγα να βλεπω τις βαθμολογιες!

επισης θα τα δειτε μονοι σας? φανταζομαι ναι...
μετα θα πατε σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εγω παντως θελω να παω σχολειο! με ενδιαφερει πως πηγαν και οι αλλοι(ασχετα αν τα πηγαν καλυτερα η χειροτερα απο εμενα) ειμαι κουτσομπολης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
εγω παντως θελω να παω σχολειο! με ενδιαφερει πως πηγαν και οι αλλοι(ασχετα αν τα πηγαν καλυτερα η χειροτερα απο εμενα) ειμαι κουτσομπολης :P

και εγω θελω να κατσω μπολικη ωρα να δω τις βαθμολογιες ολων! εφοσον βεβαια εχω παει οπως περιμενω, γιατι αν εχω παρει ενα 15 δεν θα εχω και πολυ ορεξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βασικα εγω θα παρω ενα παγωμενο ποτηρι νερο,θα κατσω στο πισι,θα μπω στο results.minedu.gov.gr,θα πατησω το κωδικο και αρχικα,....,θα περιμενω μεχρι να κανει Loading γιατι μπορει να σερνεται,καιιιιιιι,ΜΠΑΜ!:pc:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
και εγω θελω να κατσω μπολικη ωρα να δω τις βαθμολογιες ολων! εφοσον βεβαια εχω παει οπως περιμενω, γιατι αν εχω παρει ενα 15 δεν θα εχω και πολυ ορεξη.
οντως κ εγω το ιδιο σκεφτομαι...αλλα αν τα χω παει καλα θα καθομαι και θα βλεπω τους βαθμους ολων :P:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εγω θα στειλω καποιον δικο μου να τα δει!Να μου το φερει σιγα-σιγα σε περιπτωση που δεν ειναι οπως τα περιμενω!!Μην παω εκει κ λιποθυμησω μες τη ζεστη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
εγω θα εχω και μια γκιλοτινα διπλα απο τον υπολογιστη και αν αποτυχω ,ναι, θα εκτελεσω ολους τους καθηγητες μου!
χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
εγω θα εχω και μια γκιλοτινα διπλα απο τον υπολογιστη και αν αποτυχω ,ναι, θα εκτελεσω ολους τους καθηγητες μου!
χαχαχα
Καλη ιδεα ειναι να τους πας γλυκα (κ καλα για κερασμα) κ μεσα να εχεις ποντικοφαρμακακι!!!Διεσταραμμενο?:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ρε πηγαινετε στο σχολειο ειναι αλλη φαση,εκει θα εχεις και αλλους ποσους αγχωμενους,δεν θα σαι μονος.:P Θυμαμαι εγω απο το αγχος ειχα παρει μια μισολιτρη μπυρα να πιω πρωινιατικα,με κοιτουσαν οι καθηγητες με μισο ματι μολις εφτασα μεσα με την αμστελ στο χερι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Με έχει φάει το άγχος ρε γαμώτο!!! Δημιουργώ άσχημα σενάρια με το μυαλό μου! Νομίζω ότι αυτά που έγραφα είναι ότι να 'ναι και ότι θα πέσω πολύ... Τελικά όσο περισσότερο το σκέφτεσαι τόσο χειρότερα είναι...
Νομιζω οτι στους περισσοτερους συμβαινει ακριβως το ιδιο. Θυμαμαι κ τα δικα μου περυσι κ ...αστα να πανε. Τελικα ομως ειχα παει πολυ καλα.Αισιοδοξια λοιπον κ τιποτα δεν τελειωνει εδω. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Σίγουρα ο καθένας έχει τη δική του (σεβαστή) άποψη. Για μένα όμως, το να περιμένεις τα αποτελέσματα μόνος στο σπίτι μπροστά στην οθόνη, είναι κάτι κρύο. Θεωρώ πολύ πιο ωραίο να είσαι μαζί με τους συμμαθητές σου που μαζί ζήσατε τόσα χρόνια. Ακόμα και η ομαδική αναμονή έχει τη γλύκα της.
Δεν θα ξεχάσω αυτή τη μέρα πέρυσι. Κατσικοθήκαμε από τις 8 το πρωί στην αυλή του σχολείου με μουσική, καφέδες, αναψυκτικά, τυροπιτάκια και ξηρούς καρπούς. Μέχρι και μηχανή που φτιάχνει ποπ-κορν είχαμε. Η αναμονή μέχρι να έρθουν οι βαθμοί πέρασε με μπόλικο χαβαλέ. Γύρω στις 10:30 άνοιξαν οι πόρτες και μπήκαμε στο χωλ. Γύρω - γύρω υπήρχαν 4 θρανία (ένα για κάθε κατεύθυνση) και στο καθένα 2 καθηγητές μας μοίρασαν τα χαρτιά με τους βαθμούς και τα μόρια. Η τζαμοκόλληση έγινε λίγο αργότερα. Σίγουρα υπάρχαν οι κερδισμένοι, οι χαμένοι και οι προβληματισμένοι. Όμως, το ζήσαμε σαν μια παρέα. Γελάσαμε, κλάψαμε, συγχαρήκαμε, παρηγορήσαμε, αγγαλιάσαμε, φιλήσαμε, ζηλέψαμε, κουτσομπολέψαμε, βρίσαμε. Είμασταν όλοι μαζί και όχι ο καθένας με τον εαυτό του.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Δία. Μωρέ ξυπνήστε και πάτε στα σχολεία σας για τελευταία φορά. Δεν ξέρετε τι όμορφη αίσθηση που είναι. Μαζί με συμμαθητές και καθηγητές. Μαζί με αυτούς που συμπαθείτε και δεν χωνεύετε. Πολλούς θα τους δειτε και για τελευταία φορά. :)
Αφήστε που κλασσικά μπορεί να πέσει και ο σέρβερ. Θυμάμαι πέρυσι στις βάσεις, που το ότι πέρασα το έμαθα από την τηλεόραση αφού έκανε loading η σελίδα του υπουργείου για κανά 10λεπτο+.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά εμένα πέρυσι μου τα είπαν από το τηλέφωνο μερικά αποτελέσματα γιατί τα αρχαία δεν τα είχαν τοιχοκολλήσει....Έτσι πήγα και εγώ στο σχολείο.Ήταν λίγα άτομα στο σχολείο, μερικοί έκλαιγαν, μερικοί είχαν φύγει....Φέτος που ξαναέδωσα δεν έχω τους παλιούς μου φίλους εκεί για να μοιραστούμε την αγωνία. Εκείνη την στιγμή δεν ξέρεις πως θα αντιδράσεις αν δεν δεις αυτό που περιμένεις. Μία από τις πιο καλές μου φίλες, έκλαιγε και πήγα να της πω να ηρεμήσει και πως οι περισσότεροι δεν τα είχαν πάει καλά και μου είπε να την παρατήσω ήσυχη, νομίζοντας ότι εγώ είχα βγάλει κανένα 19.000 και βάλε. Έφυγα τότε από το σχολείο και εκτός από την προσωπική μου απογοήτευση, ένιωσα ταπεινωμένη από την αντίδραση της. Ήταν μία αυθόρημητη αντίδραση και δεν της κράτησα κακία. Ίσως το να βλέπεις μόνο σου τα αποτελέσματα να έχει και τα καλά του τελικά. Κρατάς τη χαρά ή την απογοήτευση για τον εαυτόν σου, δίχως να επηρεάζεις τους άλλους. Γιατί εκεί που μπορεί εσύ να πανηγυρίζεις δίπλα κάποιος μπορεί να κλαίει ή εκεί που εσύ στεναχωριέσαι κάποιος να κάνει τον θεό και να σε ρωτάει γιατί δεν έγραψες και να σκέφτεσαι ''γιατί ρε γαμώτο εγώ δεν πήγα καλά; έκανα κάποιο λάθος;'' και όλα αυτά που μας έρχονται συνήθως στο μυαλό μετά από ένα αρνητικό αποτέλεσμα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top