Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alex91

Νεοφερμένος

Η alex91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ποτε δεν ξερεις!! και βολος να μην ειναι και να 'ναι καπου αλλου δεν εχω κανενα προβλημα!! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

alex91

Νεοφερμένος

Η alex91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μια χαρα ειναι ο Βολος!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
εγώ 13.000 περίμενα (είχα μπει σε σκέψεις να ξαναδώσω ή να φύγω απ'το σπίτι όταν δουν οι γονείς μου τους βαθμούς) και τελικά έβγαλα 18.600 μόρια.
:D

Χμμ? Πώς γίνεται αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkeos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Βόλο σπουδάζει η αδερφή μου παιδαγωγικά και είναι τέλεια...Εγώ σπουδάζω Ρόδο Παιδαγωγικά και είναι το ίδιο τέλεια..xDDDDDDDDDDDDD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Sentro

Νεοφερμένος

Ο Sentro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ξερει κανεις κανενα Link μηπως για να δω τα ποσοστα των βαθμολογιων σε καθε μαθημα? τι εννοω...δηλαδη ποσο % εγραψε μαθηματικα απο 0.1-5 πχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ξερει κανεις κανενα Link μηπως για να δω τα ποσοστα των βαθμολογιων σε καθε μαθημα? τι εννοω...δηλαδη ποσο % εγραψε μαθηματικα απο 0.1-5 πχ

www.ypepth.gr
www.esos.gr
www.alfavita.gr

Ψαξε λιγο ττα παραπανω και τα τρια τα εχουν σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
18.650 μόρια. θέλω:1) στρατολ.ΣΣΑΣ (σικ), 2) παιδαγ.θεσ/νικης (ντεμέκ) 3) από ιωάννινα κανείς;
Εγω δεν ειμαι απο Γιαννενα αλλα ξερω αρκετα γιατι πηγαινω συνεχεια. Θελεις κατι να ρωτησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
μια φιλη μου απο τεχνολογικη εβγαλε 19960!!!δν υπαρχει εγραψε σ ολα 20 και εκθεση ο ενας της εβαλε 98 και ο αλλος 100!!!

χιχι !!! την είχε στη εφημερίδα τη φίλη σου!!! το είδα κ εμεινα!!!!!
απο βολο ετσι?? κ πολυ ωραία κοπέλα :P:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paspas

Νεοφερμένος

Ο paspas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια στην εκθεση ο 1ος βαθμολογητης μου ειχε 88 και 2ος 62.....καλο?
και ο τριτος ο δικαιος ντεμεκ...77!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αυτο δεν ειναι τιποτα. τι να πω εγω που ο ενας μου εβαλε στην Εκθεση 60 ο αλλος 80 κ ο τριτος ο βλακας 62? Δεν ειναι αδικο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μηχανογραφικο ποτε παιρνουμε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
τα βρίσκεις στο ίντερνετ από φέτος.... νέα πατέντα του υπουργείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εχει βγει στο ypepth?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
ναι. αν έχεις λίγο υπομονή, μπορώ να σου βρω το λινκ

πάρε και το λινκ
https://www.ypepth.gr/docs/mixanografiko_genikou080408.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Και πως γινεται δηλαδη?Σε εχασα γιατι...Το δηλωνω online?Το εκτυπωνω και το παω ετοιμο στο σχολειο συμπληρωμενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
χιχι !!! την είχε στη εφημερίδα τη φίλη σου!!! το είδα κ εμεινα!!!!!
απο βολο ετσι?? κ πολυ ωραία κοπέλα :P:no1:
Nαι, και εγω το παρατηρησα!! Με το που ειδα τη βαθμολογια θυμηθηκα αυτο το ποστ:D... Οντως, πολυ ωραια κοπελα;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Για ποιά σχολή πάει αυτή με τα 19960?Ελπίζω να ανεβεί Θεσσαλονίκη... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Για ποιά σχολή πάει αυτή με τα 19960?Ελπίζω να ανεβεί Θεσσαλονίκη... ;)

Μια μικρη απορια:(


ΠΟΤΣ ΓΕΝΕΝ και γραφει καποιοσ 98 στην εκθεση μα το θεο δεν το καταλαβαινω:D:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top