Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Το χω παρατηρησει!! Κατι βραδια μονο εσυ, εγω και ο geoste μενουμε online... Δε μου κολλαει με τιποτα ο υπνος, πρεπει να το κοιταξω αυτο!!

Πράγματι, είμαστε οι νυχτερινοί φύλακες του forum :P

Αντε βλεπω πως λιγοστευουν σιγα σιγα οι ξενυχτιδες...

Λίγοι και καλοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Αντε βλεπω πως λιγοστευουν σιγα σιγα οι ξενυχτιδες...



Ολοι στη συνομιλια ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiker

Νεοφερμένος

Ο kiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Οταν λετε "συνομιλια" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Καλά εμείς έχουμε τελειώσει εδώ και 1 βδομάδα..Καλά οι !@#$%^ μέχρι τις 19 σας βάλανε να γράφετε?!?!?!?!

Ε ναι...Γράφαμε στις 09/06 Φυσική και μετά πήγε 15/06 Ιστορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ναι τι ειναι αυτο κ που?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Οταν λετε "συνομιλια" ?


Στην αρχικη σελιδα,δεξια πανω απο τους users online εχει τη συνομιλια.πατα και θα δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xasma

Νεοφερμένος

Ο xasma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
λοιπον με εχουν βαλει κατι γωστοί μου που εδωσαν πανελληνιες να το ξενυχτισω μηπως και βγούν στο ypepth.... το θεμα εχει γινει ολιγον Κ@λ@σ και δεν μπορω να κατσω να τα διαβασω ολα για να βγαλω ακρη για αυτο μηπως μπορει κανεις να με βοηθησει λεγοντας μου αν θα βγουν σημερα στο νετ? η να παω να κοιμηθω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ναι αλήθεια τι ώρα λέτε να βγουν στο site του υπουργείου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Πήγαινε να κοιμηθείς, το υπουργείο κλειστό πρέπει να είναι τέτοια ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
λοιπον με εχουν βαλει κατι γωστοί μου που εδωσαν πανελληνιες να το ξενυχτισω μηπως και βγούν στο ypepth.... το θεμα εχει γινει ολιγον Κ@λ@σ και δεν μπορω να κατσω να τα διαβασω ολα για να βγαλω ακρη για αυτο μηπως μπορει κανεις να με βοηθησει λεγοντας μου αν θα βγουν σημερα στο νετ? η να παω να κοιμηθω?
Εγω πιστευω πως δε βγαινουν με τιποτα αποψε πανε κοιμησου..:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Τουλάχιστον θα βγουν αύριο στο Internet ή μονο στα σχολεια..? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Κάντε επίκληση στην αυθεντία καλύτερα γτ το συναίσθημα(νύστα) δεν πιάνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εγώ τώρα γύρισα και αν αύριο έχω φτιάξει μπυροκοιλιά δεν θα εκπλαγώ.

Ρε τι είναι αυτά που γράφετε στις προηγούμενες σελίδες.

Μεγάλα παιδιά είστε, ελέγξτε λίγο το άγχος σας. Δηλαδή όταν θα πρέπει να σας πάρουν, για παράδειγμα, συνέντευξη για μια θέση εργασίας θα λιποθυμάτε απ'το άγχος;

Και μην τρώτε τις μπαρούφες του κάθε rollingstones περί "έγκυρων πηγών" κτλ. κτλ. κάθε τι που γράφει το βγάζει απ'το κεφάλι του θέλοντας να βγάλει μέσα στο forum διάφορα συμπλέγματα που έχει, προφανώς.

Το μεγαλύτερο κέρδος που μπορείτε να'χετε απ'αυτή τη διαδικασία είναι να μάθετε να τιθασεύετε το άγχος σας. Στο χέρι σας είναι να διώξετε τα πραγματικά αρνητικά συναισθήματα που στο κάτω κάτω δεν σας τα επιβάλλει κανείς. Το ΚΑΛΟ άγχος, δηλαδή η προσμονή της επιβράβευσης, είναι καλός σύμβουλος. Ο πανικός διαφέρει. Αν στη ζωή σας δεν μάθετε να ελέγχετε τον πανικό θα βρεθείτε πάρα πολλές φορές σε δύσκολη θέση. Cool. Για να μην παρεξηγιόμαστε, έχω κι εγώ το άγχος μου, με τη διαφορά ότι είναι καθαρή προσδοκία να δω τι αποτελέσματα είχαν οι προσπάθειές μου και μετά να πάω ξένοιαστος στην παραλία, γνωρίζοντας πλέον ότι άφησα κάτι πίσω μου. Δεν το αφήνω να με κυριεύσει (να γίνει πανικός) ούτε το διοχετεύω σε άλλα πρόσωπα για να απαλλαγώ απ'αυτό.

Όλα τα παραπάνω εντελώς φιλικά (λάβετέ το υπόψη σας στις απαντήσεις σας ;p)... Καλά αποτελέσματα σε όλους σας, σας εύχομαι από καρδιάς να πάτε μπροστά στη ζωή σας, με ό,τι αυτό συνεπάγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Πες τα ρε συ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiker

Νεοφερμένος

Ο kiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
..Αναρωτιεμαι ποσα χιτς εχει το λινκ του υπουργειου για τα αποτελεσματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
λίγα? μόνο εμείς θα το ελέγχουμε:P που νομίζουμε ότι μπορούν να βγουν online τα αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spypsy

Νεοφερμένος

Ο spypsy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Όσοι έχουν δηλώσει αγγλικά πότε δίνουν;Ρωτάω εδώ γιατί αυτό το τόπικ έχει κίνηση ;Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
27 Ιουνίου. Στις 8 πμ
-----------------------------------------
Τώρα για το που υπάρχει χαρτί στο σχολείο σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
γαμ@ το υποργείο τους!!!!!Μου φαίνεται ότι δεν πρόκειται να τα δούμε online......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εγω το ηξερα απο την αρχη οτι δε θα τα βλεπαμε νωριτερα απο το ιντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top