Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
καλημέρα ντάμι.. κοιμήθηκα στις 3 για να ανακαλύψω στις 7 ότι ακόμα τα αποτελέσματα....... μάλλον παιδιά μας δουλεύει ο αρούλης με το νετ μου φαίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
παιδια ενταξει αμα δεν ξερετε παρακαλω μην κανετε ανακοινωσεις ή εικασιες. Σεβαστειτε αυτο που τραβαμε .

Οσο παραπληροφορηση ειναι να λες οτι θα βγουν τωρα, αλλη τοση παραπληροφορηση ειναι να λες οτι δεν θα βγουν.
Κανεις δεν ξερει. Ενταξει υπαρχει επισημη ανακοινωση για την ωρα στα σχολεια. Αλλα με το νετ δεν ξερω τι παιζει.
Τωρα χρειαζεται ηρεμια, και οχι προβλεψεις και εικασιες που μπορει να προκαλεσουν αγχος ή χαος.

Φιλικα παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μια πρόβλεψη έκανα,επειδή είμαστε στο σκοτάδι εδώ και μια μέρα ,και από χθες το μεσήμερη που θα έβγεναν πάμε από ώρα σε ώρα.Το ξαναλέω μακάρι να βγω λάθος,πραγματικά το εύχομαι...

και εγώ με πολύ αγωνία τα περιμένω,ξάπλωσα στις 2.30 και δεν μπόρεσα να κοιμηθώ ούτε 5 λεπτά

Σε τι έλεγχο τα περνανε??

Για να είμαι απολύτως ειλικρινής δεν ξέρω.Την διαδικασία μου την περιέγραψε ένας καθηγητής από το σχολείο.Τεσπα τέρμα οι προβλέψεις κτλ σε λίγες ώρες θα ξέρουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδιά αν βγούν σε κανενός το σχολείο ας ενημερώσει αν γίνετε...:(:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Μια πρόβλεψη έκανα,επειδή είμαστε στο σκοτάδι εδώ και μια μέρα ,και από χθες το μεσήμερη που θα έβγεναν πάμε από ώρα σε ώρα.Το ξαναλέω μακάρι να βγω λάθος,πραγματικά το εύχομαι...

και εγώ με πολύ αγωνία τα περιμένω,ξάπλωσα στις 2.30 και δεν μπόρεσα να κοιμηθώ ούτε 5 λεπτά



Για να είμαι απολύτως ειλικρινής δεν ξέρω.Την διαδικασία μου την περιέγραψε ένας καθηγητής από το σχολείο.Τεσπα τέρμα οι προβλέψεις κτλ σε λίγες ώρες θα ξέρουμε...

οκ:)

παντως δεν αναφερομουν μονο σε σενα. Γενικα. Καταλαβαινω παντως παιδια, ειναι δυσκολο...Υπομονη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Το ότι θα βγουν στο ιντερνετ είναι σίγουρο?Θα βγούν δηλαδή εδώ https://www.ypepth.gr/el_ec_category11440.htm ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
παιδια χαλαρωστε... αρκετες ωρες της ζωης μας καψαμε με αυτη τη μαλακια... μην αγχονεστε και τωρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
το έγραψαν μερικές εφημερίδες,και από την στιγμή που βγήκαν για τα ΤΕΕ γιατί να μην βγουν και για εμάς?

Νομίζω πως είναι σχεδόν σίγουρο πως θα βγούν.... (σε αυτο το link που έδωσες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πάντως εγώ αγχώνομαι , επειδή πέρα απο την απογοήτευση ,θα φάω και μεγάλο κράξιμο απο τους γονείς μου και θα περάσω μαύρο καλοκαίρι...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εγω παιδια εχω αγχωθει αρκετα διοτι αρκετοι γνωστοι μου(με βισμα) που πηραν βαθμους δεν πηγαν καλα. Σε εκεινη την εκθεση θερισαν οι εξεταστες, πεσαν τα 10αρια συννεφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βγήκαν τα αποτελέσματα στα σχολεία ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Οχι απλα οσοι ειχαν βσμα πηραν χθες βαθμους απο την διευθυνση δευτεροβαθμιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
καλημερα και απο εμενα παιδια...Υπομονη σε 5 ωρες θα ξερουμε το τι γραψαμε στο καθε μαθημα οποτε καθολου αγχις και συνεχιζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Καλημέρα :xixi:

παιδια χαλαρωστε... αρκετες ωρες της ζωης μας καψαμε με αυτη τη μαλακια... μην αγχονεστε και τωρα :)

Συμφωνώ απόλυτα, σε λίγες ώρες θα ξέρουμε οπότε relax..;)

Καλή μας επιτυχίαααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Αχ καλή επιτυχία σε όλους!!!!!!!!! Σε λίγο θα ξέρουμε!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Χαλαρώστε:D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PkGDrV_2ehI[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Πηγαινετε κα μεχρι τη κοντινη σας εκκλησια να αναψετε κανα κερακι...εγω προσωπικα θα παω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ναι και εγώ θα πάω...Θα βοηθήσει αρκετά..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Πραγματικά ο Θεός βοηθός για να τελειώσει το μαρτύριο....Πω πω ολόκληρη ώρα δεν κοιμήθηκα συνέχεια ξυπνούσα και η καρδιά μου χτύπαγε δυνατά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σήμερα παιδιά! Ο Θεός να βάλει το χέρι του να πάνε όλα καλά!!!:bye:
Κοιμηθήκατε καθόλου χθες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top