Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
εμενα σχολειο μου ειπαν πωσ μετα τισ 20 ιουνιου μερα με την μερα να περιμενουμε....παντως η φιλολογος μου μας ειπε πως μετα θα πηγαινε στο βαθμολογικο για την ΕΚΘΕΣΗ.....εχει γινει μας ειπε μεγαλο μπερδεμα με την εκθεση....ολα τα αλλα ειναι οκ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Στο διάστημα μεταξύ 24-26 Ιουνίου «βλέπει» το υπουργείο Παιδείας την ανακοίνωση των βαθμολογικών επιδόσεων των υποψηφίων, που έλαβαν μέρος στις φετινές πανελλαδικές εξετάσεις. Οπως υπογράμμισε χθες στο «Εθνος» στέλεχος του υπουργείου Παιδείας, η βαθμολόγηση προχωρεί με κανονικούς ρυθμούς σε όλα τα βαθμολογικά κέντρα της χώρας.




Οι εκπαιδευτικοί διόρθωναν τα γραπτά και κατά τη διάρκεια του τριημέρου, ενώ η διενέργεια των ευρωεκλογών δεν προκάλεσε καθυστερήσεις. Ο ίδιος τόνισε ότι ολοκληρώνεται πλήρως η διαδικασία βαθμολόγησης των τριών πρώτων μαθημάτων, ενώ ικανοποιητικά έχει προχωρήσει και για τα υπόλοιπα και συνεπώς οι εκτιμήσεις δείχνουν ότι μέσα στο τριήμερο 24-26 του μήνα θα σταλούν στα σχολεία οι βαθμολογικές επιδόσεις των υποψηφίων και ταυτόχρονα θα δοθούν στη δημοσιότητα και τα σχετικά στατιστικά στοιχεία που αφορούν όλους όσοι πήραν μέρος στους διαγωνισμούς.
Στη συνέχεια θα δοθούν και οι βαθμοί στα ειδικά μαθήματα, ώστε οι υποψήφιοι να μπορέσουν να κάνουν τους «υπολογισμούς τους» και ανάλογα να καταθέσουν και τα μηχανογραφικά τους δελτία.
Παρά το γεγονός ότι φέτος οι εξετάσεις ξεκίνησαν λίγο νωρίτερα συγκριτικά με το 2008, οι υπηρεσιακοί παράγοντες εκτιμούν ότι οι βάσεις και τα ονόματα των επιτυχόντων στα πανεπιστήμια και στα ΤΕΙ θα ανακοινωθούν και πάλι προς το τέλος του Αυγούστου (πέρυσι είχαν ανακοινωθεί στις 26 Αυγούστου).
Τα μόρια
Οσον αφορά, πάντως, την πορεία των βάσεων για την ώρα, τα... προγνωστικά είναι δύσκολα, καθώς φαίνεται ότι φέτος τα μόρια θα πάρουν την ανιούσα λόγω των -σε γενικές γραμμές- καλύτερων επιδόσεων των υποψηφίων, αλλά θα υπάρξουν και υψηλόβαθμα τμήματα στα οποία θα σημειωθούν εκπλήξεις με πτώση των βάσεων, έστω και οριακή.
Περισσότερο ξεκάθαρη μοιάζει να είναι, τουλάχιστον αυτήν τη στιγμή, η πορεία των βάσεων μόνο στα τμήματα του 5ου Πεδίου, όπου οι αρκετά καλές επιδόσεις στο μάθημα Αρχές Οικονομικής Θεωρίας κατά πάσα πιθανότητα θα επιφέρουν και άνοδο των βάσεων.
ΝΙΚΟΛ. ΤΡΙΓΚΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και εγω πιστευω πως μετα τις 26 γιατι εμεις τα επαλ τελεωνουμε τις ενδοσχολικες 26 του μηνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Ο roling γιατί ψήφισε στο 19-20000, χωρίς να έχει δώσει;(!) Μάλλον για περυσι θα εννοεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
και εγω πιστευω πως μετα τις 26 γιατι εμεις τα επαλ τελεωνουμε τις ενδοσχολικες 26 του μηνος
Δεν νομιζω κ μετα τις 26 γτ 27 δινουμε ειδικα μαθηματα και συνηθως τα αποτελεσματα βγαινουν πριν τα ειδικα...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoula18

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αληθεια;
μακαρι να κατεβουν οι βασεις!
θελω να περασω φετος ειμαι θεωρητικη!
καλη επιτυχια!
υ.γ. 24-26 διαβασα και γω ( εγω δυστυχως θα τα μαθω νωριτερα κλαψ!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gorthaur

Νεοφερμένος

Ο Καλλίδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ελπίζω όντως να πέσουν οι σχολές του 1ο πεδίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Αχ ναι,μακάρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
αληθεια;
μακαρι να κατεβουν οι βασεις!
θελω να περασω φετος ειμαι θεωρητικη!
καλη επιτυχια!
υ.γ. 24-26 διαβασα και γω ( εγω δυστυχως θα τα μαθω νωριτερα κλαψ!!)
γιατί αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΛΤΣ.

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αληθεια;
μακαρι να κατεβουν οι βασεις!
θελω να περασω φετος ειμαι θεωρητικη!
καλη επιτυχια!
υ.γ. 24-26 διαβασα και γω ( εγω δυστυχως θα τα μαθω νωριτερα κλαψ!!)

Γίνεται αυτό;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλημερα, παρακολουθω αρκετο καιρο το φορουμ σαν απλος επισκεπτης, αλλα σημερα ειπα να κανω και την εγγραφη γιατι δεν αντεχω αλλο... Με χει κυριευσει η αγωνια και το αγχος!!! Περιμενω πως και πως να βγουν οι βαθμολογιες, κυριως γιατι εδω και χροναι θελω να περασω απεγνωσμενα στη σχολη που εχω επιλεξει και θελω να δω αν τελικα την πιανω... Παντως σημερα στο σχολειο μου ειπαν (η υποδιευθυντρια και μια καθηγητρια) πως θα βγουν στις 25 με 26:mad::'(!! Η δικια μου προβλεψη ειναι για τις 25...

Υ.Γ Οσο για το απο πανω, προφανως η κοπελα εχει καποιο γνωστο στη δευτεροβαθμια!! Το εκανε και μια γνωστη μου περυσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Καλημερα, παρακολουθω αρκετο καιρο το φορουμ σαν απλος επισκεπτης, αλλα σημερα ειπα να κανω και την εγγραφη γιατι δεν αντεχω αλλο... Με χει κυριευσει η αγωνια και το αγχος!!! Περιμενω πως και πως να βγουν οι βαθμολογιες, κυριως γιατι εδω και χροναι θελω να περασω απεγνωσμενα στη σχολη που εχω επιλεξει και θελω να δω αν τελικα την πιανω... Παντως σημερα στο σχολειο μου ειπαν (η υποδιευθυντρια και μια καθηγητρια) πως θα βγουν στις 25 με 26:mad::'(!! Η δικια μου προβλεψη ειναι για τις 25...

Υ.Γ Οσο για το απο πανω, προφανως η κοπελα εχει καποιο γνωστο στη δευτεροβαθμια!! Το εκανε και μια γνωστη μου περυσι...

Φέτος είναι πιο δύσκολα τα πράγματα για να τα μαθεις πιο πριν.....κάτι ξερω που σας λέω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Παιδιά, μεχρι τις 15 υποχερεουνται ολα τα βαθμολογικα να εχουν στειλει τους βαθμους και να εχει γινει αντιπαραβολη. Το πολύ μεχρι τις 23-24 θα έχουν βγει.Το πάρα πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
24 - 26 Εγκυροτατη πηγη πλεον!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φέτος είναι πιο δύσκολα τα πράγματα για να τα μαθεις πιο πριν.....κάτι ξερω που σας λέω ;)
Για να το λες εσυ κατι παραπανω θα ξερεις...:)

24 - 26 Εγκυροτατη πηγη πλεον!!! :)
Και επειδη τα τελευταια χρονια οι βαθμοι βγαινουν την Πεμπτη, η δικη μου προβλεψη ειναι για τις 25!! Να δειτε που θα πεσω μεσα:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν φέτος θα βγούν και στο νετ οπως έγινε και με τα τεε?Δεν έχω και πολύ όρεξη να πάω σχολείο με όλους τους υπόλοιπους συμμαθητές μου να περιμένουν κι αυτοί με αγωνία...το άγχος πολλαπλασιάζεται έτσι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Και επειδη τα τελευταια χρονια οι βαθμοι βγαινουν την Πεμπτη, η δικη μου προβλεψη ειναι για τις 25!! Να δειτε που θα πεσω μεσα:P...

Περσι βγηκαν Δευτερα-Τριτη :P

Ξέρει κανείς αν φέτος θα βγούν και στο νετ οπως έγινε και με τα τεε?Δεν έχω και πολύ όρεξη να πάω σχολείο με όλους τους υπόλοιπους συμμαθητές μου να περιμένουν κι αυτοί με αγωνία...το άγχος πολλαπλασιάζεται έτσι!:P

Μπορεις να παρεις τηλ στο σχολειο σου και να ρωτησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavros4u

Νεοφερμένος

Ο Stavros4u αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
καθε χρόνο δεν βγαίνουν στο ιντερνετ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Oι βαθμοι θα βγουν σιγουρα και στο site του ypepth, αλλα επειδη θα ειναι υπερφορτωμενο, μεχρι να καταφερεις να τους δεις θα βαρεθεις και θα πας στο σχολειο σου...:P Οσο για τους βαθμους εχω την εντυπωση οτι και περυσι Πεμπτη βγηκανε!! Εισαι σιγουρη γι'αυτο που λες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top