Αποτελέσματα ειδικών μαθημάτων

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δυστυχώς αυτό θα το ξέρουμε τον Αύγουστο....Τώρα δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο εκτός απο εικασίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Μπαίνω στη σελίδα του υπουργείου για να δω το βαθμό μου ειδικά μαθήματα αλλά μου λεει πως δεν υπάρχουν τα στοιχεία κτλ κτλ:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
έδωσε κανείς σχέδια;
για πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς πήγατε...

έριξα μια ματιά και νομίζω πως το φετινό θέμα στο ελεύθερο ήταν λίγο βαρετό.
το γραμμικό αναμενόμενο-βατό... φαντάζομαι πήγατε καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
έδωσε κανείς σχέδια;
για πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς πήγατε...

έριξα μια ματιά και νομίζω πως το φετινό θέμα στο ελεύθερο ήταν λίγο βαρετό.
το γραμμικό αναμενόμενο-βατό... φαντάζομαι πήγατε καλά
Εγώ έδωσα σχέδιο...:P
Το ελεύθερο δεν μ'άρεσε και ναι, το γραμμικό αν και νομίζω ότι ήταν ένα τόνο λίγο πιο δύσκολο από πέρυσι ήταν βατό για όσους προετοιμάζονταν...:D
Δεν ξέρω αν γενικά συνέβη σε πολλούς αλλά σε μένα και 1-2 γνωστούς μου άλλους βαθμούς περιμέναμε (ειδικά στο ελεύθερο) και άλλοι μας ήρθαν...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

din88

Νεοφερμένος

Η din88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ρε παιδια θελω βοηθεια εδω περα!!!καποιος να με φωτισει...αν και αρχικα ηθελα αγγλικη φιλολογια και αν και την επιανα ανετα στο εκπα τελευταια στιγμη εβαλα γερμανικη γτ θεωρησα πως αγγλικα ξερει και η κουτση μαρια και με ενα proficiency o καθενας μπορει να διδαξει αλλα και γτ μ'αρεσουν πολυ τα γερμανικα σαν γλωσσα..αλλα ακουσα πως οι ελληνες στη γερμανια αντιμετωπιζουν μεγαλο ρατσισμο και στις δουλειες δεν προσλαμβανουν καθολου ελληνες..μαλιστα μερικοι αναγκαστηκαν να αλλαξουν και το ονομα της εταιριας τους αν τυχαινε και ηταν ελληνικο προκειμενου να επιβιωσουν!!! εχετε ακουσει εσεις κατι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ρε παιδια θελω βοηθεια εδω περα!!!καποιος να με φωτισει...αν και αρχικα ηθελα αγγλικη φιλολογια και αν και την επιανα ανετα στο εκπα τελευταια στιγμη εβαλα γερμανικη γτ θεωρησα πως αγγλικα ξερει και η κουτση μαρια και με ενα proficiency o καθενας μπορει να διδαξει αλλα και γτ μ'αρεσουν πολυ τα γερμανικα σαν γλωσσα..αλλα ακουσα πως οι ελληνες στη γερμανια αντιμετωπιζουν μεγαλο ρατσισμο και στις δουλειες δεν προσλαμβανουν καθολου ελληνες..μαλιστα μερικοι αναγκαστηκαν να αλλαξουν και το ονομα της εταιριας τους αν τυχαινε και ηταν ελληνικο προκειμενου να επιβιωσουν!!! εχετε ακουσει εσεις κατι??
χωρις να ξερω κατι συγκεκριμενο, αυτα ακουγονται λιγο υπερβολικα. νομιζω σωστα επραξες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά,να ρωτήσω κάτι;Μήπως θα έπρεπε να ήμασταν λίγο ποιο επιφυλακτικοί με αυτά τα ποσοστά;Μην ονειρευόμαστε άλλα και άλλα μας έρθουν;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymo$

Νεοφερμένος

Ο anwnymo$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
έδωσε κανείς σχέδια;
για πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς πήγατε...

έριξα μια ματιά και νομίζω πως το φετινό θέμα στο ελεύθερο ήταν λίγο βαρετό.
το γραμμικό αναμενόμενο-βατό... φαντάζομαι πήγατε καλά

Το ελευθερο κατα τη γνωμη μου ηταν οτι χειροτερο μπορουσαν να βαλουν...3 οτι να ναι αντικειμενα σκορπια χωρις να αποτελουν μερος μιας αρμονικης συνθεσης.Δεν υπηρχαν καν προοπτικες φυγες και δεν αναδεικνυαν σε καμια περιπτωση τισ δυνατοτητες των μαθητων και τις κριτικες τους ικανοτητες οσον αφορα το χωρο.Το μονο ενδιαφερον ηταν το τσαλακωμενο πανι...Το γραμμικο παλι ηταν βατο(πρωτη φορα ολοκληρωσα σχεδιο!)αλλα σαφως δυσκολοτερο απο το αντιστοιχο περσινο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Το ελευθερο κατα τη γνωμη μου ηταν οτι χειροτερο μπορουσαν να βαλουν...3 οτι να ναι αντικειμενα σκορπια χωρις να αποτελουν μερος μιας αρμονικης συνθεσης.Δεν υπηρχαν καν προοπτικες φυγες και δεν αναδεικνυαν σε καμια περιπτωση τισ δυνατοτητες των μαθητων και τις κριτικες τους ικανοτητες οσον αφορα το χωρο.Το μονο ενδιαφερον ηταν το τσαλακωμενο πανι...Το γραμμικο παλι ηταν βατο(πρωτη φορα ολοκληρωσα σχεδιο!)αλλα σαφως δυσκολοτερο απο το αντιστοιχο περσινο.

Αφού όλα τα άλλα ήταν σκ@τά, δεν έπρεπε να βάλουν το πανί.:xtipao::P
Πάντως συμφωνώ σ'αυτά που λες...;)
αρχιτεκτονικήηη;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymo$

Νεοφερμένος

Ο anwnymo$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Και ολα ηταν γυαλιστερα!!! ολα ειχαν αντανακλασεις και ηταν ολα σκουρα και ιδιας τονικοτητας!ελεος δηλαδη , αυτοι που βαζουν τα θεματα τα καταφερνουν καθε χρονο και χειροτερα...Οτι πιο φθηνο και κακογουστο αντικειμενο βρουν βαζουν...Στο γραμμικο παλι βαζω το χερι μου στη φωτια στηριχτηκαν στο περσινο θεμα και το εμπλουτισαν...Ιδιο ακριβως ''concept'' τα ιδια ακριβως σχεδια...Και το κορυφαιο? ξεχασαν να αλλαξουν τον τιτλο στη μια φωτοτυπια!!! ηρθε και διευκρινιση γιαυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Α καλά ναι.:P Τι περιμένεις; Μες το καλοκαίρι, τελευταίο μάθημα κιόλας, να βγάζουν θέματα;:P Η μ@λακία στον εγκέφαλό τους φαίνεται μόνο από τον λανθασμένο τίτλο.:PΤα άλλα ήταν για να μην βαριόμαστε:P
Στην δική μας αίθουσα στο ελεύθερο ξεκόλλησε το πανί από πίσω και προσπαθούσαν πόση ώρα να το διορθώσουν! Μετά ο καλός ο άνεμος μας έριξε την σκούπα και άντε να ξαναμετράνε....:whistle:
Α! Γενικά άκουσες αν τα παιδιά ήταν ευχαριστημένα από τις βαθμολογίες τους; Έχω την εντύπωση ότι χαντάκωσαν λίγο...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymo$

Νεοφερμένος

Ο anwnymo$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Νομιζω οτι στο ελευθερο χαντακωθηκαν παρα πολλοι, αλλα νομιζω παντα υπαρχουν αντιδρασεις γιατι ειναι ακρως υποκειμενικο...Εγω παντως δεν ξαφνιαστηκα απο το βαθμο μου.Στο φροντιστηριο παντως πολυ περισσοτεροι αριστευσαν στο γραμμικο παρα στο ελευθερο...Μια στο ελευθερο πηρε 19.6!!!
Τωρα που το θυμιθικα...στο ελευθερο περιμεναμε ποση ωρα και το θεμα το ειχαν ψιλοστησει πανω-κατω χωρις ομως τισ οδηγιες...μονο απο φωτογραφια.Ετσι λοιπον αρχισαμε ολοι πριν την ωρα εναρξης και κοντευαμε να τελειωσουμε οσπου....Ηρθαν οδηγιες και για λιγα εκατοστα μας αλλαξαν την τοποθετηση!! Φτου κι απ την αρχη...Ξενερωσα αφανταστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε γαμώτο τι έγινε, αλλά εγώ είχα μεγάλη απόκλιση στο ελεύθερο από τον βαθμό που υπολόγιζα κι από εκείνον που τελικά πήρα...:confused:Και στο γραμμικό είχα ενστάσεις, αλλά οι διαφορές δεν ήταν τόσο μεγάλες όσο στο ελεύθερο...:/:
Ααα εμείς στην αρχή, βλέποντας ένα μακρόστενο αντικείμενο μέσα σε σακούλα σκουπιδιών πάνω στην έδρα νομίζαμε πως θα 'ταν καμιά σκούπα (μαζί με κοντάρι:P), άντε και κανένα σκαμπό από δίπλα...Ωραία λέμε, οι 6 ώρες θα περάσουν γρήγορα..:DΌταν αποκαλύφθηκε όμως το θέμα, σχεδόν όλοι ξενερώσαμε:P Εμείς μόνο διαστάσεις μετρούσαμε με την βελόνα, μας είχαν πει να μην ξεκινήσουμε να σχεδιάζουμε γιατί δεν είχαμε τις οδηγίες..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymo$

Νεοφερμένος

Ο anwnymo$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε γαμώτο τι έγινε, αλλά εγώ είχα μεγάλη απόκλιση στο ελεύθερο από τον βαθμό που υπολόγιζα κι από εκείνον που τελικά πήρα...:confused:Και στο γραμμικό είχα ενστάσεις, αλλά οι διαφορές δεν ήταν τόσο μεγάλες όσο στο ελεύθερο...:/:
Ααα εμείς στην αρχή, βλέποντας ένα μακρόστενο αντικείμενο μέσα σε σακούλα σκουπιδιών πάνω στην έδρα νομίζαμε πως θα 'ταν καμιά σκούπα (μαζί με κοντάρι:P), άντε και κανένα σκαμπό από δίπλα...Ωραία λέμε, οι 6 ώρες θα περάσουν γρήγορα..:DΌταν αποκαλύφθηκε όμως το θέμα, σχεδόν όλοι ξενερώσαμε:P Εμείς μόνο διαστάσεις μετρούσαμε με την βελόνα, μας είχαν πει να μην ξεκινήσουμε να σχεδιάζουμε γιατί δεν είχαμε τις οδηγίες..:P:P

ποσο πηρες στο καθενα? (αν επιτρεπεται?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ρε παιδια θελω βοηθεια εδω περα!!!καποιος να με φωτισει...αν και αρχικα ηθελα αγγλικη φιλολογια και αν και την επιανα ανετα στο εκπα τελευταια στιγμη εβαλα γερμανικη γτ θεωρησα πως αγγλικα ξερει και η κουτση μαρια και με ενα proficiency o καθενας μπορει να διδαξει αλλα και γτ μ'αρεσουν πολυ τα γερμανικα σαν γλωσσα..αλλα ακουσα πως οι ελληνες στη γερμανια αντιμετωπιζουν μεγαλο ρατσισμο και στις δουλειες δεν προσλαμβανουν καθολου ελληνες..μαλιστα μερικοι αναγκαστηκαν να αλλαξουν και το ονομα της εταιριας τους αν τυχαινε και ηταν ελληνικο προκειμενου να επιβιωσουν!!! εχετε ακουσει εσεις κατι??

Έκανες καλά, τα γερμανικά είναι σε άνοδο πλέον.... όσο για τη Γερμανία, απ' όσο ξέρω από γνωστούς μου που είναι εκεί, ναι, υπάρχουν και οι ηλίθιοι που περιμένουν να βρουν Ελληνα για να του την πουν, αλλά είναι η μειοψηφία. Οι περισσότεροι δεν ασχολούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Παιδιά καμιά εκτίμηση για Αγγλική υπάρχει;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ποσο πηρες στο καθενα? (αν επιτρεπεται?)

12.5 στο ελεύθερο :blink:(αν και περίμενα 15+) και 17.5 στο γραμμικό (εδώ εντάξει, περίμενα 18-19:P)....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salalala

Νεοφερμένος

Η παναγιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά καμιά εκτίμηση για Αγγλική υπάρχει;;;:hmm:

πάνω κάτω στα ίδια σύμφωνα με τις εκτιμήσεις του έθνους! Πάντως εμένα προσωπικα τα αγγλικά με έσωσαν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din88

Νεοφερμένος

Η din88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
χωρις να ξερω κατι συγκεκριμενο, αυτα ακουγονται λιγο υπερβολικα. νομιζω σωστα επραξες

κοιτα αυτα μου τα ειπε η κτηνιατρος μου νεπειδη ολα οσα αναφερω τα εχει παθει μια φιλη της και αλλοι ελληνες..ελπιζω οντως να ειναι υπερβολες γτ θελω πραγματικα να βγω εξω..τωρα οσο για τα γερμανικα που τα επελεξα τελευταια στιγμη η καθηγητρια που μου εκανε αγγλικα κοντεψε να παθει εγκεφαλικο οταν της το ειπα..αλλα εμενα μ αρεσαν πιο πολυ τα γερμανικα..πως να το κανουμε τωραα...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top