Αποτελέσματα ειδικών μαθημάτων

Maria.MaC

Νεοφερμένος

Η Μάρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ποτε βγαινουν ρε παιδια τα αποτελεσματα;;; ελπιζω πριν την ληξη για την υποβολη των μηχανογραφικων.... οποιος γνωριζει ας μας φωτισει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δες αυτό: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=107854
Περιμένουμε ανακοίνωση, αλλά δε νομίζω να πάρει πάνω από 1.5 εβδομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteraki29

Νεοφερμένος

Η asteraki29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αχχ παιδιάά έχω γράψει 17,988 μόρια και περιμένω για τα αγγλικά!
πφφφ έχω πολύ άγχος....με ενα 14 νομίζω πως την έχω...τα θέματα ήταν πολύ περίεργα φέτος και πιστεύω πως θα πέσουν οι βάσεις....
αλλιώς με βλέπω για ψυχολογία( μου αρέσει πάάάλι καλα) ...εε την πιάνω τι στο δι...λο? :O :O :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ναι,άντε να βγούνε....Γιατί με περιμένει η ισπανική φιλολογία μου....έρωτας μεγάλος :P Αντε,καλά μας αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
τα αγγλικά πότε θα βγούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ

Νεοφερμένος

Η ΝΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δεν ξερω..ελπιζω αυριο,μεθαυριο ή εστω τη Δευτερα!
Ακόμα βαθμολογούν.Αυριο τελειώνουν.Δευτερα τα αποτελέσματα μαζί και του σχεδίου.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ακόμα βαθμολογούν.Αυριο τελειώνουν.Δευτερα τα αποτελέσματα μαζί και του σχεδίου.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

σιγουρα τη δευτερα??? γιατι την τριτη θα κανω το μηχανογραφικο!! να ξερω ποσο εχω βγαλει και με το ειδικο μαθημα!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ

Νεοφερμένος

Η ΝΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σιγουρα τη δευτερα??? γιατι την τριτη θα κανω το μηχανογραφικο!! να ξερω ποσο εχω βγαλει και με το ειδικο μαθημα!! :hmm:
Δευτερα μου είπε καθηγητρια που βαθμολογει τα αγγλικά.Και χθές τελειωσε τα τελευταία γραπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Δευτερα μου είπε καθηγητρια που βαθμολογει τα αγγλικά.Και χθές τελειωσε τα τελευταία γραπτά.

σου ειπε γενικα απο τα γραπτα που διορθωσε αν εχουν γραψει καλα σε γενικες γραμμες η οχι ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.MaC

Νεοφερμένος

Η Μάρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω θελω Δ.Ε.Σ αλλα πρπει να δω κ τ αγγλικα αλλιως θα εχω προβλημα με το μηχανογραφικο :/ Καλα Αποτελεσματα σε ολους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τ' Αγγλικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τ' Αγγλικά;
κάτι για δευτέρα ακούγεται! και γώ αυτά περιμένω! για να δούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Καλά όχι οτι θα με σώσουν τα αγγλικα ...Θέλω αγγλική αλλά μάλλον δεν την πιανω γτ πρέπει να χω γράψει ένα 14-15 στα αγγλικά και δε νομίζω να χω γράψει :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ποτε βγαινουν τελικα?

μετα απο τη ληξη του μηχανογραφικου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων θα μπορούμε να τα δούμε στο site του υπουργείου λογικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
κανεις για τη γαλλικη αθηνας ειναι απ δω??
και τι γινεται ρε παιδια αν βγουν μετα τη ληξη της προθεσμιας των μηχανογραφικων?? (οχι οτι ανησυχω και πολυ αν θα περασω αφου η γαλλικη εχει 12.911 κ εγω εβγαλα 17.200 χωρις τα γαλλικα)απλα ετσι ρωταω . . .
καλα αποτελεσματα σε ολους ευχομαι!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων θα μπορούμε να τα δούμε στο site του υπουργείου λογικά;
Λογικά ναι...
Να ρωτήσω εγώ κάτι άλλο: τα αποτελέσματα όλων των ειδικών μαθημάτων ανακοινώνονται ταυτόχρονα ή δεν είναι απαραίτητο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
νομιζω δευτερα ανακοικωνονται....τα αγγλικα τουλαχιστον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Έχει βγει καμιά σχετική ανακοίνωση ή απλά φημολογείται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Έχει βγει καμιά σχετική ανακοίνωση ή απλά φημολογείται;

μου το ειπε μια κοπελα απο το forum που η καθηγητρια της διορθωνε γραπτα αγγλικων για πανελλαδικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top