Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι LOL...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
τεο μπορείς να σκανάρεις λίγο το γράφημά σου γτ θέλω να συγκρίνω άτι στους βαθμούς μου.... μπορείς???
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ευχαριστως φιλε μου αλλα τωρα ειμαι στο χωριο μου!
Και γω μεσω fax μου το στειλαν.
Αλλα θα το ανεβασω Σαββατο-Kυριακη που θα γυρίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
οκ απλά θέλω να δω κάτι στα low pass γτ έχω την εντύπωση ότι σε 2 ενότητες για λίγο δεν πήρα το pass ;)
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ααα και μενα ετσι ειναι.
Για 0,1 cm περιπου δεν φτανουν το Ρ το GVR και το Listening!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ρε παιδια πως λειτουργουν τα γραφηματα??? υπαρχει καποιος τροπος να δω για ποσο δεν πηρα hp στο listening. γιατι δεν ξερω τους βαθμους μου. μονο οτι εχω 3 P και ενα HP ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ρε παιδια πως λειτουργουν τα γραφηματα??? υπαρχει καποιος τροπος να δω για ποσο δεν πηρα hp στο listening. γιατι δεν ξερω τους βαθμους μου. μονο οτι εχω 3 P και ενα HP ξερω

Γενικα ειναι λιγο δυσκολο να βγαλεις ακρη.
Αλλα με λιγα λογια το καθε γραφημα αντιπροσωπευει στο πως τα πηγες σε σχεση με το pass rate του 65%!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Μου ήρθε κι εμένα το γράμμα από την ΕΑΕ! Δεν έμαθα κάτι καινούριο, αλλά το ότι τα είδα τυπωμένα σε χαρτί, με έκανε να σιγουρευτώ ότι το έχω πάρει 100% :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};488474:
Μου ήρθε κι εμένα το γράμμα από την ΕΑΕ! Δεν έμαθα κάτι καινούριο, αλλά το ότι τα είδα τυπωμένα σε χαρτί, με έκανε να σιγουρευτώ ότι το έχω πάρει 100% :P!

Eεεε τι αλλο να περιμενεις και συ;:P
Tα μαθες και απο την official way και ησυχασες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
teo ειναι σιγουρο πως θα μας στειλει η hau και σε μας σπιτια μας το statement of results?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
teo ειναι σιγουρο πως θα μας στειλει η hau και σε μας σπιτια μας το statement of results?


Ναι απολύτως σίγουρος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Τεο εμενα δεν μου το εστειλαν ακομα!!!!!!!!μηπως γιατι κοπηκα δεν στειλουν?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οχι ρε παιδια σε ολους θα στειλουν.
Περιμεντε ισως ερθουν απο Δευτέρα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

Η aphrodite24fiera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργια εδώ και είναι η πρώτη φορά που γράφω!ούτε ξέρω τις διαδικασίες..παρακολουθώ το thread εδω και ένα μήνα αλλά δε γινόμουν μέλος γιατί με αγχώνατε παραπάνω!τώρα που πέρασα ομως είπα να κάνω την εγγραφή!σήμερα μου ήρθε και μένα το χαρτί με τα αποτελέσματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργια εδώ και είναι η πρώτη φορά που γράφω!ούτε ξέρω τις διαδικασίες..παρακολουθώ το thread εδω και ένα μήνα αλλά δε γινόμουν μέλος γιατί με αγχώνατε παραπάνω!τώρα που πέρασα ομως είπα να κάνω την εγγραφή!σήμερα μου ήρθε και μένα το χαρτί με τα αποτελέσματα..
Καλώς ήρθες :) Τουλάχιστον ήταν θετικά τα αποτελέσματα? Εγώ πρέπει να περιμένω μέχρι τέλη Αυγούστου για να ανέβω Αθήνα και να δω το οριστικό ναι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
CONGRATULATIONS!!!
Τι βαθμους ειχες στα επιμερους παρτς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

Η aphrodite24fiera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ ρε παίδες συγχαρητήρια και σε σας και εις ανώτερα!sorry που αργώ λίγο αλλά δεν είμαι μαθημένη!λοιπόν εγώ είχα:προφορικα:pass,ακουστικο:pass,εκθεση:low pass και gcvr:high pass.αμα έχετε υπ'οψιν σας και κανενα αλλο thread σε σχέση με ξενες γλώσσες να μου το προτείνετε!πήρα φόρα λέμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations agian!:no1:
Και εις ανωτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ ρε παίδες συγχαρητήρια και σε σας και εις ανώτερα!sorry που αργώ λίγο αλλά δεν είμαι μαθημένη!λοιπόν εγώ είχα:προφορικα:pass,ακουστικο:pass,εκθεση:low pass και gcvr:high pass.αμα έχετε υπ'οψιν σας και κανενα αλλο thread σε σχέση με ξενες γλώσσες να μου το προτείνετε!πήρα φόρα λέμε!!!

Σου προτείνω τα ισπανικά. Είναι τέλεια γλώσσα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top