Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Για όσους πήραν το ΕCPE και ενδιαφέρονται

HAU offers university scholarships for Michigan Proficiency holders
31/07/2009
Candidates who pass the University of Michigan Examination for the Certificate of Proficiency in English that was administered in May 2009 are eligible to apply for scholarships for study at the Hellenic American University. These scholarships are offered by the Hellenic American Union and cover part of tuition fees for undergraduate or graduate study in the following fields:
Undergraduate


  • B. Sc. in Business Administration
  • B. Sc. in Information Technology
  • B. A. in English Language and Literature
  • B. Sc. in Psychology
  • Bachelor of Music
Graduate


  • MBA
  • Professional MBA
  • M.Sc. in Information Technology
  • M.A. in Applied Linguistics
  • M.A. in Translation
Proficiency holders interested in pursuing graduate studies must already have an undergraduate degree.
For information contact Georgia Dimitrakopoulou by phone at 210 368 0951 or email gdimitrakopoulou@hau.gr .
Career Opportunities in Teaching and Translation/Interpreting

Proficiency holders not interested in pursuing a university degree may still wish to explore career opportunities in the fields of teaching and translation. The Hellenic American Union offers a variety of training programs leading to professional certification in both these fields.
For more information explore the Teacher Education and Translation & Interpretation sites in this portal.

Πηγή

www.hau.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι???
Σήμερα στέλνουν βαθμολογία ταχυδρομικά???

Ναι!;)

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: HP
GCRV: P
WRI: LP

Congratulations!!!;):D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
και εγω το περασα ευτυχώς
Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: P
GCVR: HP
WRI: P
αν και να πω την αληθεια δεν περιμενα HP στο gcvr αλλα στο listening η στα προφορικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
και εγω το περασα ευτυχώς
Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: P
GCVR: HP

αν και να πω την αληθεια δεν περιμενα HP στο gcvr αλλα στο listening η στα προφορικα


Congratulations!!!;):D:no1:

Writing τι ειχες;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
pass αλλα είχα ξεχασει να το βαλω. εντάξει τωρα το διορθωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
:no1:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Τεό τι ώρα λές λογικά να έρθει ταχυδρομικώς η βαθμολογία???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τι ωρα;
Σορρυ αλλα δεν μπορω να ειμαι τοσο ακριβής...:P
Θελω να πιστευω πως μεχρι τα τελη αυτης της βδομαδας ή τις αρχες της αλλης θα τα λαβουν ολοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
To πήρα!!!!!

Exam Results
Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: P
GVR: P
WRI: LP

Μωρε σημασια εχει οτι περασα, τα υπολοιπα ειναι λεπτομερειες!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Eυχαριστω πολυ! Επισης!!!
Μπραβο σε ολους παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σημερα ελαβα το Report of the Examination Results απο το ταχυδρομειο της γειτονιάς μου!

Αρα πρεπει σημερα-αυριο να τα λαβετε και σεις!

Εγω παντως που ειδα και τα γραφηματα εμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημενος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
To πήρα!!!!!

Exam Results
Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: P
GVR: P
WRI: LP

Μωρε σημασια εχει οτι περασα, τα υπολοιπα ειναι λεπτομερειες!!!!:)
Μπράβο, Λένα!!!:no1:
-----------------------------------------
Σημερα ελαβα το Report of the Examination Results απο το ταχυδρομειο της γειτονιάς μου!

Αρα πρεπει σημερα-αυριο να τα λαβετε και σεις!

Εγω παντως που ειδα και τα γραφηματα εμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημενος!:D
Α, ωραία... Αν κι έχω την εντύπωση ότι το δικό μου χαρτί και των συμμαθητών μου, θα πάνε στο φροντιστήριο μας κι όχι στα σπίτια μας... Αλλά τουλάχιστον θα τα λάβουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};486593:
-----------------------------------------

Α, ωραία... Αν κι έχω την εντύπωση ότι το δικό μου χαρτί και των συμμαθητών μου, θα πάνε στο φροντιστήριο μας κι όχι στα σπίτια μας... Αλλά τουλάχιστον θα τα λάβουμε!:)

Oπως και να δωσες εξετασεις ειτε individual ειτε μεμονωμένος θα σου ερθει κανονικα το χαρτι με τα αποτελεσματα στο σπιτι σου μεσω ταχυδρομείου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Oπως και να δωσες εξετασεις ειτε individual ειτε μεμονωμένος θα σου ερθει κανονικα το χαρτι με τα αποτελεσματα στο σπιτι σου μεσω ταχυδρομείου!;)
Δεν ξέρω... Κάθε χρόνο, τα χαρτιά από το φροντιστήριο τα παίρναμε, αλλά είχα δώσει Cambridge... Νομίζω είναι το "σύστημα" τέτοιο... Θα δούμε!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};486606:
Δεν ξέρω... Κάθε χρόνο, τα χαρτιά από το φροντιστήριο τα παίρναμε, αλλά είχα δώσει Cambridge... Νομίζω είναι το "σύστημα" τέτοιο... Θα δούμε!...


Oχι στο Κειμπριτζ ειναι διαφορετικα τα πραγματα.
Τα στελνουν μονο στα φροντιστηρια.
Αλλα στο Μισιγκαν τα στελνουν και στα φροντιστηρια αλλα και σε ολους τους υποψηφιους!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Oχι στο Κειμπριτζ ειναι διαφορετικα τα πραγματα.
Τα στελνουν μονο στα φροντιστηρια.
Αλλα στο Μισιγκαν τα στελνουν και στα φροντιστηρια αλλα και σε ολους τους υποψηφιους!:D:no1:
Α, οκ! Ευχαριστώ για την κατατόπιση!:thanks::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eυχαριστηση μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
εμένα μου ήρθε το πρωί ο φάκελος :) επισημότητες όμως η HAU :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top