Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pennykwn

Νεοφερμένος

Η pennykwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ok σευχαριστω τεο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Διαφωνώ... θεωρώ οτι είναι η καλύτερη περίοδος να δημιουργήσεις και να κάνεις πράγματα που μόνο εσύ θέλεις και σε ενδιαφέρουν. Έχεις 4-5 ολοκληρα χρόνια μονο για σενα! Όσο για το διαβασμα και την εξεταστική? Από τη στιγμή που μπαινεις στη σχολή που γουστάρεις δεν σε απασχολούν τόσο και αν σε απασχολήσουν θα γίνεται σε βατά πλαίσια...
αν με ρωτούσες πριν από 3 χρόνια θα σου έλεγα ακριβώς τα ίδια αλλά το τίμημα της ελευθερίας και της ''φοιτητικής τεμπελιάς'' πάντα έρχεται η ώρα να το πληρώσεις...και όταν έρχεται η ώρα να αναλάβεις τις ευθύνες σου...τότε η πεζότητα είναι που παίρνει θέση...
τελείωσα στο πέμπτο έτος τη σχολή μου και κουράστηκα πολύ να αναπληρώσω τα κένα της ''δήθεν'' ξεγνοιασιάς και τώρα ψάχνω για δουλειά και αναρωτιέμαι κάθε μέρα γιατί δεν πήρα και εκείνο το πτυχιο??γιατί δεν παρακολούθησα εκείνο το σεμινάριο???ίσως έτσι να έπαιρνα εγώ τη δουλειά...απόλαυσέ το τώρα που μπορείς αλλα χωρίς αυριανές απώλειες όπως τις δικές μου...τώρα χτίζεις το μέλλον σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τιποτα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Το ecpe βγήκε;;;;;;; Λέει your results have not been published yet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
αυριο 10 η ωρα θα βγουνε και στο ιντερνετ για ολους του προφισιενσι....τεο εσυ ποιο εχεις παρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι για τα φροντιστηρια και τους μεμονωμενους υποψηφιους και για ΟΛΟΥΣ τους υποψηφιους αυριο στο results.hau.gr

Καλα αποτελεσματα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
αν με ρωτούσες πριν από 3 χρόνια θα σου έλεγα ακριβώς τα ίδια αλλά το τίμημα της ελευθερίας και της ''φοιτητικής τεμπελιάς'' πάντα έρχεται η ώρα να το πληρώσεις...και όταν έρχεται η ώρα να αναλάβεις τις ευθύνες σου...τότε η πεζότητα είναι που παίρνει θέση...
τελείωσα στο πέμπτο έτος τη σχολή μου και κουράστηκα πολύ να αναπληρώσω τα κένα της ''δήθεν'' ξεγνοιασιάς και τώρα ψάχνω για δουλειά και αναρωτιέμαι κάθε μέρα γιατί δεν πήρα και εκείνο το πτυχιο??γιατί δεν παρακολούθησα εκείνο το σεμινάριο???ίσως έτσι να έπαιρνα εγώ τη δουλειά...απόλαυσέ το τώρα που μπορείς αλλα χωρίς αυριανές απώλειες όπως τις δικές μου...τώρα χτίζεις το μέλλον σου
έμαθες απο τα λάθη σου όμως! και δεν εχει νοημα να σκαλιζουμε το παρελθόν απο τη στιγμή που δεν μπορούμε να το αλλάξουμε παρά μόνο να πάρουμε μαθήματα για το μέλλον. Ποτέ δεν είναι αργά για ενα ακόμη πτυχίο ή για ένα σεμινάριο. Ο κάθε άνθρωπος χρειάζεται τον χρόνο του. Και ακόμη σκέψου το άλλο: αν ήσουν η απόλυτα τυπική φοιτήτρια και τέλειωνες στα 4 χρόνια, τώρα ίσως να έλεγες ότι δεν 'εζησες' τίποτα στα πιο ξεγνοιαστα χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδιά εγώ λέω να κάνω μια προσπάθεια κατα της 12+ δεν ξέρεις μπορεί έστω και για μια φορά να μας εκπλήξει η hau ευχάριστα...θα στείλω να σας πω τα αποτελέσματα του πειράματος :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΟΚ!
Αν και μαλλον ακαρπες θα ειναι οι προσπαθειες σου make a try...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
έμαθες απο τα λάθη σου όμως! και δεν εχει νοημα να σκαλιζουμε το παρελθόν απο τη στιγμή που δεν μπορούμε να το αλλάξουμε παρά μόνο να πάρουμε μαθήματα για το μέλλον. Ποτέ δεν είναι αργά για ενα ακόμη πτυχίο ή για ένα σεμινάριο. Ο κάθε άνθρωπος χρειάζεται τον χρόνο του. Και ακόμη σκέψου το άλλο: αν ήσουν η απόλυτα τυπική φοιτήτρια και τέλειωνες στα 4 χρόνια, τώρα ίσως να έλεγες ότι δεν 'εζησες' τίποτα στα πιο ξεγνοιαστα χρόνια...
έτσι είναι...έχεις δίκιο άλλωστε το ανθρώπινο εγώ είναι το μόνο που μένει πάντα ανικανοποίητο...χαίρομαι που το βλέπεις έτσι...άλλωστε μόλις πήρα το proficiency δεν είναι σωστο εκ μέρους μου να γκρινιάζω...πάντως σε ευχαριστώ πολύ η απάντησή σου με έβγαλε αρκετά από τη σημέρινή μου απογοήτευση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
κι εγώ περιμένω να περάσει 00:00 μήπως και καταχωρήθουν αυτόματα τ'αποτελέσματα του cambridge... λετε να εχουμε ελπίδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
:no1:
-----------------------------------------
κι εγώ περιμένω να περάσει 00:00 μήπως και καταχωρήθουν αυτόματα τ'αποτελέσματα του cambridge... λετε να εχουμε ελπίδες?

Μππααα...
02.00 ωρα Ελλαδος θα τα στειλει το Cambridge στην Ελλάδα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
έτσι είναι...έχεις δίκιο άλλωστε το ανθρώπινο εγώ είναι το μόνο που μένει πάντα ανικανοποίητο...χαίρομαι που το βλέπεις έτσι...άλλωστε μόλις πήρα το proficiency δεν είναι σωστο εκ μέρους μου να γκρινιάζω...πάντως σε ευχαριστώ πολύ η απάντησή σου με έβγαλε αρκετά από τη σημέρινή μου απογοήτευση...
Μπράβο σου!! Συγχαρητήρια λοιπόν! Είδες? Στο μυαλό μας είναι όλα... Τα πάντα μπορούμε να καταφέρουμε, αγαπητή μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εννοειται!
Και Practice Makes Perfect!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
:no1:
-----------------------------------------


Μππααα...
02.00 ωρα Ελλαδος θα τα στειλει το Cambridge στην Ελλάδα!;)
δεν θα τη παλέψω μέχρι τις 02.00.... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mπαα το πρωι θα τα βάλλουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

Geo TM

Νεοφερμένος

Ο Geo TM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
:no1:
-----------------------------------------


Μππααα...
02.00 ωρα Ελλαδος θα τα στειλει το Cambridge στην Ελλάδα!;)

Ποιο ειναι το site του Cambridge ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εννοειται!
Και Practice Makes Perfect!:no1:

Μπράβο σου!! Συγχαρητήρια λοιπόν! Είδες? Στο μυαλό μας είναι όλα... Τα πάντα μπορούμε να καταφέρουμε, αγαπητή μου!
είδατε βρε??μέχρι και χρωματιστό μάτι έβαλα εξαιτίας σας...
τεσπα///μάλλον θα φαγωνόμαστε αύριο πάλι για τα αποτελέσματα...καινούριος γύρως Cambridge- Michigan, 1-0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mην ξενυχτατε!
Δεν θα γινει τιποτα...
Αυριο βλεπω πρωτα να βγαινει το Cambridge και μετα το Michigan!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top