Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: BF
GVR: P
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Εγώ στο φροντιστήριο δεν έκανα τη χρονιά του lower και πήγα κατ'ευθείαν από την E'Class και έδωσα απλά για να δω πώς είναι.
Τελικά προς μεγάλη μου χαρά το πήρα αλλά πλην του listening που ξέρω ότι δε τα πάω και καλά, σε writing και speaking δε περίμενα LP πόσο μάλλον στο speaking που δε κόλλησα καθόλου στην εξέταση.
Πραγματικά δε ξέρω γιατί έπεσε τσεκούρι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Ντρεπομαι βσκ:emm:
κ εγώ ντρεπόμουν!!όταν πάρεις και το σηκώσουν θα σου φύγει!!παρε και πες:"καλημερα μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε τα αποτελεσματα του προφισενσι??"θα σου πουν:"εδωσες μονη σ η με φροντιστηριο??" ε και θα πεις με φροντιστηριο και δυστυχως δεν μπορω να βρω την καθηγητρια μου και τετοια...μην ντρεπεσαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Waldorf

Νεοφερμένος

Η Μαριααα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αααα φοβαμαιιι
[ για το τι 9α ακουσω βσκ να παρω οχι κ τοσο :P ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pumyra

Νεοφερμένος

Η Pumyra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους και συγχαρητήρια στα παιδιά που κατάφεραν να περάσουν επιτυχώς τις εξετάσεις! ...Έτσι αποφάσισα να δώσω και εγώ Proficiency (Michigan), μετά απο 14 χρόνια που είχα πάρει το Lower και με 1.5 μήνα μαθήματα - ήταν να δώσω τον Νοέμβριο, αλλα λέω, δεν πάω να δω και πώς είναι? Τα αποτελέσματα? Κατάφερα και εγώ το..."ακατόρθωτο"! Κόπηκα με BF στα ...προφορικά και... στην έκθεση!!! :-) Και ειδικά για την έκθεση, ημούν και μέσα στο θέμα και πίστευα ότι έγραψα και σχετικά καλά! (Στα προφορικά ακόμα δεν κατάλαβα γιατί με κόψανε...Το άτομο που ήμουν μαζί μέσα στην αίθουσα για την εξέταση στα προφορικά, δεν ήξερε καν ότι είχε αλλάξει ο τρόπος εξέτασης των προφορικών και προσπαθούσα να βοηθήσω μέσα από τη συζήτηση να καταλάβει πώς γίνεται ο τρόπος εξέτασης!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos94

Νεοφερμένος

Ο miltos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Student

Name: MILTIADIS CHATZIIOANNOU
Student Code: 864056
E-mail: sirxatz62@yahoo.gr
Birthdate: 19/12/1994
Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GCRV: LP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
Performance Range

HP = Honors Pass.
P = Pass.
LP = Low Pass.
BF = Borderline-Fail.
F = Fail.
Y = Examinee did not take this section of the examination.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Waldorf

Νεοφερμένος

Η Μαριααα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ααα εμενα μ ειπαν
οτι απο αυριο μπορω να το δω με τν κωδικο μουυ

πφφ ο,τι να ναι. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
ααα εμενα μ ειπαν
οτι απο αυριο μπορω να το δω με τν κωδικο μουυ

πφφ ο,τι να ναι. =/
πήρες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Waldorf

Νεοφερμένος

Η Μαριααα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
πηρα
και ειπα οτι η κα9ηγητρια μ λειπει
και δν μπορω να τα δω απ το Internet
και μ λεει απο αυριο 9α μπορω =/

το παιδι απο πανω ^
δλδ πως τ ειδε ? :S :S
πφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
πηρα
και ειπα οτι η κα9ηγητρια μ λειπει
και δν μπορω να τα δω απ το Internet
και μ λεει απο αυριο 9α μπορω =/

το παιδι απο πανω ^
δλδ πως τ ειδε ? :S :S
πφ.
τι βλάκες!!!!το παιδί απο πάνω μάλλον έκανε ιδιαίτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Waldorf

Νεοφερμένος

Η Μαριααα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μπορει =/
πφ κ εχω αγωνιααα.

το ειχα παρει χαλαρα στην αρχη
αλλα οταν εμα9α οτι βγηκαν μ επιασε το αγχος μου :P :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
μολις πηρα και εγω κ τους ζητησα πολυ ευγενικα να μου τα πουν και μου ειπαν απο αυριο..........:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Waldorf

Νεοφερμένος

Η Μαριααα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
τι να πεις.


ο,τι μα ο,τι να ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: HP
GVR: HP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Εγω με τι το πηρα ρε παιδια? Α,B or C?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
μεταξύ Α και Β :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
μολις πηρα και εγω κ τους ζητησα πολυ ευγενικα να μου τα πουν και μου ειπαν απο αυριο..........:mad:
απ οτι καταλαβες δεν τους νοιάζει αν έχεις αγωνία!!τι να πω?ούτε να εξυπηρετήσουν δεν μπορουν??

ρε παιδιά σορρυ!!μπορω να ρωτησω κατι άσχετο?πως δημιουργώ θέμα??σορρυ ειν τελειως ασχετο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

miltos94

Νεοφερμένος

Ο miltos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
πηρα proficiency και οτι θελετε πειτε:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Name: MILTIADIS CHATZIIOANNOU
Student Code: 864056
E-mail: sirxatz62@yahoo.gr
Birthdate: 19/12/1994
Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GCRV: LP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
Performance Range

HP = Honors Pass.
P = Pass.
LP = Low Pass.
BF = Borderline-Fail.
F = Fail.
Y = Examinee did not take this section of the examination.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
συγχαρητήριααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Waldorf

Νεοφερμένος

Η Μαριααα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μπραβοοοο


εγω να δω τ εχω κανει.


φεχω σοβαρες αμφιβολιες για τα προφορικα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσοσ33621

Νεοφερμένος

Ο μητσοσ33621 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μπηκα πριν λιγο και μου λεει δεν εχουν δημοσιευτει ακομα.....
-----------------------------------------
μηπως να παρω κανα τηλ ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top