Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pumyra

Νεοφερμένος

Η Pumyra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος τι γίνεται στην διαδικασία της επανεξέτασης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσοσ33621

Νεοφερμένος

Ο μητσοσ33621 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
οχι αν και νομιζω οτι δεν εφαρμοζεται σε ολα τα parts .....
οπως gcvr και listening νομιζω δν εφαρμοζεται ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
οχι αν και νομιζω οτι δεν εφαρμοζεται σε ολα τα parts .....
οπως gcvr και listening νομιζω δν εφαρμοζεται ....
nomίζω εφαρμόζεται μόνο στην έκθεση οπού την εξετάζουν πάλι απο την αρχη!θέλει 25ευρώ τα οποία όπως έχω ακούσει τα παίρνεις πίσω αν αλλάξει κατι τελικα στην βαθμολογια
!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pumyra

Νεοφερμένος

Η Pumyra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κόπηκα...προφορικά και έκθεση με BF... Μπορώ να ζητήσω επανεξέταση σε κάποιο από αυτά, ή θα πρέπει να είχα μόνο σε ένα BF? Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Waldorf

Νεοφερμένος

Η Μαριααα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εκ9εση γινεται σιγουρα.

για τα αλλα δν ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Κόπηκα...προφορικά και έκθεση με BF... Μπορώ να ζητήσω επανεξέταση σε κάποιο από αυτά, ή θα πρέπει να είχα μόνο σε ένα BF? Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!!!
ζήτα για την έκθεση!αν μπεις στν hau.gr καπου θα βρεις αιτήσεις για επανεξέταση!!αν έδωσες ecpe κ έχεις μόνο ένα bf θα περάσεις!δεν χάνεις και τιποτα..!!κατι λεφτα πρέπει να δώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Το πήραααααααααααααααααααααααααα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afroula12

Νεοφερμένος

Η Afroula12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

μητσοσ33621

Νεοφερμένος

Ο μητσοσ33621 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πως τα μαθατα ολοι σας και εγω δεν ξερω ακομη τιποτα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Waldorf

Νεοφερμένος

Η Μαριααα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
με ενα bf περνας ?
ειναι σιγουρο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex_gr22

Νεοφερμένος

Ο alex_gr22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afroula12

Νεοφερμένος

Η Afroula12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

Pumyra

Νεοφερμένος

Η Pumyra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ζήτα για την έκθεση!αν μπεις στν hau.gr καπου θα βρεις αιτήσεις για επανεξέταση!!αν έδωσες ecpe κ έχεις μόνο ένα bf θα περάσεις!δεν χάνεις και τιποτα..!!κατι λεφτα πρέπει να δώσεις!

ECPE έδωσα, για αυτό είπα να το "κυνηγήσω" λίγο παραπάνω! Ήμουν μέσα στο θέμα και μάλιστα ήμουν σίγουρη ότι έγραψα και σχετικά καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Αν παρόλα αυτά θέλετε να ζητήσετε την επανεξέταση του γραπτού σας, μπορείτε να το κάνετε το αργότερο μέσα σε 30 ημέρες από την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων. Μετά το πέρας αυτού του διαστήματος δεν θα γίνονται δεκτές αιτήσεις για αναβαθμολόγηση. Οι αιτήσεις αναβαθμολόγησης προωθούνται από το Τμήμα Εξετάσεων στους εξεταστικούς φορείς και με την ολοκλήρωση της διαδικασίας θα λάβετε επιστολή που σας ενημερώνει για το νέο και οριστικό πλέον αποτέλεσμα.
Αν μετά την αναβαθμολόγηση το αποτέλεσμά σας αλλάξει, το τέλος αναβαθμολόγησης επιστρέφεται και εκδίδεται νέο δελτίο επίδοσης υποψηφίου.
-----------------------------------------
https://www.hau.gr/?i=examinations.el.exams-rescoring
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσοσ33621

Νεοφερμένος

Ο μητσοσ33621 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πως μαθατε αν περασατε ρε παιδια ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
μπηκα πριν λιγο και μου λεει δεν εχουν δημοσιευτει ακομα.....
-----------------------------------------
μηπως να παρω κανα τηλ ????
παρε..αλλα αν εισαι απο φροντιστηριο μαλλον δεν θα σου πουν γιατι κ εγω που δεν τα ξερω ακομα πηρα τηλ πριν απο κανα 20λεπτο και επειδη ειμαι απο φροντιστηριο δεν μου τα ειπαν:(αλλα προσπαθησε..μπορει να χεις καλυτερη τυχη απο μενα..^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Waldorf

Νεοφερμένος

Η Μαριααα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ααα ωραιαααα :D
τοτε νταξ το χω παρει μαλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσοσ33621

Νεοφερμένος

Ο μητσοσ33621 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παρε..αλλα αν εισαι απο φροντιστηριο μαλλον δεν θα σου πουν γιατι κ εγω που δεν τα ξερω ακομα πηρα τηλ πριν απο κανα 20λεπτο και επειδη ειμαι απο φροντιστηριο δεν μου τα ειπαν:(αλλα προσπαθησε..μπορει να χεις καλυτερη τυχη απο μενα..^^

και ποιο ειναι το τηλ...:P αυτο που γραφει πανω στο χαρτι η κανα αλλο ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Waldorf

Νεοφερμένος

Η Μαριααα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μπες στην hau για σιγουρια
το γραφει εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top