Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};470293:
Όντως, αυτό που λες evi είναι πολύ σωστό... Είχα 4 συμμαθήτριες φέτος που ήταν οι 2 φοιτήτριες και οι άλλες 2 είχαν τελειώσει... Δεν ξέρω αν το πήραν, αλλά ειδικά η μία (25 χρονών, δουλεύει), έλεγε ξανά και ξανά πως όταν ήταν φοιτήτρια που είχε ξαναδώσει ECPE και δεν το είχε πάρει, ήταν πολύ καλύτερη από τώρα, που είχαν περάσει 3 χρόνια και τα είχε ξεχάσει... Και να φανταστείς ήταν από τις καλύτερες στην τάξη.
Βέβαια τώρα στο Λύκειο ίσως πιεστεί, ίσως δεν προλαβαίνει... Αλλά απ' ότι έχω ακούσει στις δουλειές ζητάνε να έχεις το proficiency maximum 3 χρόνια για να σε προσλάβουν...

Μόλις τώρα έμαθα με τι βαθμούς πήρα το ECPE:
GCVR: HP (στο φροντιστήριο ποτέ δεν είχα πιάσει τόσο!!!!)
Listening: P (περίμενα BF!!!)
Writing: LP
Speaking: LP
:D:jumpy::D:jumpy::D:jumpy::D:jumpy::D
Κι εγώ περίμενα να έχω LP σε όλα και 1 BF στο ακουστικό!!!
βασικα η μεγαλη βλακεια μου ηταν οτι σταματησα τ αγγλικα για ενα χρονο..πηρα lower δευτερα γυμνασιου κ τριτη βαριομουν κ δν συνεχισα..κ ξεκινησα παλι τωρα στν πρωτη λυκειου κ εκανα μονο 6 μηνες μαθημα..αλλα με στεναχωρει που περασα gcvr και κοπηκα listening..ημουν αρκετα καλη σ αυτο..αντιθετα gcvr σπανια επιανα ακομα και την βαση(50%)..!!! ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: LP
WRI: LP
δειτε γιατι λιγο με εκοψαν!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: LP
WRI: LP
δειτε γιατι λιγο με εκοψαν!!!!!!!!
ανωμαλοι που ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: LP
WRI: LP
δειτε γιατι λιγο με εκοψαν!!!!!!!!


Μα crazyharis βγηκε ενας νομος που ελεγε οτι εαν εχεις 3 λοου πας και ενα βορντερλαιν φειλ σε περνανε...!!! τι συνεβη τωρα??? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: LP
WRI: LP
δειτε γιατι λιγο με εκοψαν!!!!!!!!
Ελεος!!!Ζητα αναβαθμολογιση!!!:no1:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Μα crazyharis βγηκε ενας νομος που ελεγε οτι εαν εχεις 3 λοου πας και ενα βορντερλαιν φειλ σε περνανε...!!! τι συνεβη τωρα??? :/
ισχυει μονο για το ecpe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!!!!!
-----------------------------------------
Ελεος!!!Ζητα αναβαθμολογιση!!!:no1:!
Ναι! Ζήτα αναβαθμολόγηση της έκθεσης, έτσι ώστε αν πάρεις λίιιιγο παραπάνω, να έχεις πολλές πιθανότητες να το πάρεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: LP
WRI: LP
δειτε γιατι λιγο με εκοψαν!!!!!!!!
και εγω την πρωτη φορα lower τα ιδια ακριβως ειχα..
αυτο με τα 3 LP και ενα BF ειναι μονο για proficiency..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ισχυει μονο για το ecpe


α νομιζα γενικα..!!!! κριμααααααα αλλα εσυ μην πεφτεις!!!! θα το παρεις την επομενη φορα 100%...!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
περασε και η φιλη μου...ομως δεν περασε το ξαδερφακι μου,,,......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
και εγω την πρωτη φορα lower τα ιδια ακριβως ειχα..
αυτο με τα 3 LP και ενα BF ειναι μονο για proficiency..
και εσενα σε ειχαν κοψει?????????????
-----------------------------------------
α νομιζα γενικα..!!!! κριμααααααα αλλα εσυ μην πεφτεις!!!! θα το παρεις την επομενη φορα 100%...!!!! ;)
τωρα περιμενω το fce!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ρε παιδια υπαρχει κανενας αλλος που να πηρε BF η F στα προφορικα??
εγω πηρα BF και παραξενευτηκα κυριως γιατι ακουγα οτι κοβονται ελαχιστοι στα προφορικα του ECPE. θυμαμαι ενα πολυ μικρο ποσοστο που ειχε αναφερει καποιος μια φορα. φανταστειτε ποσο κακη εντυπωση τους εκανα δλδ. η αληθεια ειναι οτι λογω αγχους εκανα λαθη που χωρις αγχος δεν θα εκανα με τιποτα αλλα ελεγα εστω ενα λοου πασσ θα το τσιμπαγα.
για το fail στο listening δεν παραξενευτηκα βεβαια. απο την αρχη πιστευα οτι θα κοβομουν εκει αν δεν μου εβγαιναν τα αναγκαστικα λοττο που επαιξα σε πολλες απαντησεις...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endlesstrip1994

Νεοφερμένος

Η endlesstrip1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, κι εγώ μόλις έγινα μέλος... Συγγνώμη αν κάνω την ίδια ερώτηση με άλλους εκατοντάδες στο ίδιο θέμα γιατί δεν έχς υπομονή να διαβάσω τις άλλες απαντήσεις, αλλά μήπως ξέρει κανείς αν βγήκαν τα αποτελέσματα του ecpe; Εμένα πάντως δεν μου τα βγάζει... Αν μπορεί κανείς να απαντήσει είμαι πραγματικά ευγνώμων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: LP
GVR: BF
WRI: LP
We regret to inform you that you did not pass the examination you requested the results for.
για εναααα :@ :@ :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, κι εγώ μόλις έγινα μέλος... Συγγνώμη αν κάνω την ίδια ερώτηση με άλλους εκατοντάδες στο ίδιο θέμα γιατί δεν έχς υπομονή να διαβάσω τις άλλες απαντήσεις, αλλά μήπως ξέρει κανείς αν βγήκαν τα αποτελέσματα του ecpe; Εμένα πάντως δεν μου τα βγάζει... Αν μπορεί κανείς να απαντήσει είμαι πραγματικά ευγνώμων...
Καλως ηρθες στο φορουμ:bye:!Ναι εχουν βγει αλλα μονο στο σαιτ των φροντιστηριουχων;)!
-----------------------------------------
Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: LP
GVR: BF
WRI: LP
We regret to inform you that you did not pass the examination you requested the results for.
για εναααα :@ :@ :@
Απαραδεκτοι:mad:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
και εσενα σε ειχαν κοψει?????????????
-----------------------------------------

τωρα περιμενω το fce!!!!!!!!

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙς ΠΑΝΤΩς... ΤΟ FCE ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΞΕΛ..??? Η ΤΟ ΚΕΜΠΡΙΤΖ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιζει να ειμαι και ο μονος απο το φορουμ που καταφερε να παρει BF στα προφορικα...:D

παντως παιδια επαναλαμβανω πως σε εμενα και τους συμμαθητες μου στο φροντιστηριο τα αποτελεσματα του ecpe εμφανιζονται κανονικα στον ορφεα απο τις 2.30 το μεσημερι μαλιστα. και δεν ανηκουμε σε αυτους που τα ειδαν κατα τυχη το πρωι.
οποτε προσπαθηστε ολοι ακομα και αν δεν εχετε κωδικο φροντιστηριου.

εγω πηγαινω στην ευρωγνωση της Καντζας. κανενας καθηγητης δεν επικοινωνησε μεχρι στιγμης μαζι μου να με ενημερωσει και ολοι οι συμμαθητες μου και εγω τα ειδαμε μονοι μας απο τον Ορφεα με τον κωδικο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ORAL: p
LST: p
GVR: LP
WRI: LP

Παιδιά ξέρει κανείς να μου πει τι βαθμό βγάζω με αυτά?
Ξέρω ότι πέρασα, με ενημέρωσε το φροντιστήριο μου...αλλά δεν μου είπαν με τι βαθμό πέρασα...ευχαριστώωωωω:jumpy::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top