Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΥΠΕΥΘΗΝΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ECPE? ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΓΗΚΑΝ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΩ?:thanks:


κατ'αρχας μην γραφεις με κεφαλαια!!!! κατα δευτερον ναι βγηκανε!!! και κατα τριτον... δεν ξερουμε πως μπορουμε να τα δουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Τι να πει και αυτήν!
Υπαλληλος στο κατω-κατω είναι...;)
ναι ομως καπου πρεπει να τα πουμε και εμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: απο την Ενωση μου ειπαν να ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ μεχρι τις 3μιση. παρακαλω ακολουθηστε τις οδηγιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endj3

Νεοφερμένος

Ο endj3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τελικα βγηκαν του ECPE????γιατι ειδα ενα μελος που εβαλε τα αποτελεσματα του...εγω τωρα προσπθω αλλα μου βγαζει ή error ή ασπρη σελιδα...και μολις τωρα μου εβγαλε
Your results have not been published yet.!!


αρα τι εγινε ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
τουλαχιστον δεν μπορει ν μΑς πει αφου παρακολουθει αν τα πρωινα ποτελεσματα ηταν αληθινα για το προφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: απο την Ενωση μου ειπαν να ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ μεχρι τις 3μιση. παρακαλω ακολουθηστε τις οδηγιες...


καλα θα προσπαθησουμε!!! αλλα μετα θα εχουν βγει στις 3 μιση για τους μαθητες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρα μαλακιζονται...
Αυτο έγινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
τελικα βγηκαν του ECPE????γιατι ειδα ενα μελος που εβαλε τα αποτελεσματα του...εγω τωρα προσπθω αλλα μου βγαζει ή error ή ασπρη σελιδα...και μολις τωρα μου εβγαλε
Your results have not been published yet.!!


αρα τι εγινε ρε παιδια?
δεν ξερω....δεν ξερουμε...αναμενουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: HP
GCRV: HP
WRI: P

Τι σημαίνει το P/F? Και το Final?

To ΗΡ τί σημαίνει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝ ΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΝΑΙ ΛΑΘΟΣ... ΗΜΑΡΤΟΝ. ΟΣΟΙ ΕΙΔΑΤΕ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΔΑΤΕ ΟΤΙ ΜΕΙΝΑΤΕ ΜΕΙΝΑΤΕ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ,ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.
παντως και μενα σωστα ηταν αυτα που ειχα δει....με πηραν και τηλεφωνο απο την hau και μου το επιβεβαιωσαν επειδη τους ειχα παρει και τους ειχα κραξει...επισης πριν κανα 20 λεπτο ξαναμπηκα και τα ξαναειδα...ολα καλα λοιπον..αλλα αυτοι οι ανθρωποι δεν σε αφηνουν να χαρεις....
καλη επιτυχια και στους υπολοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Και να σας ενημερωσω πως η HAU και ιδιαιτερα η Αλεξιου παρακολουθει ischool.gr και λεει πως ειμαστε υπερβολικοι!!!

Αμα την πηδηξω να δουμε τι θα λεει!!!

xaxaxax αγαπαμε τεο!!!!! :inlove: :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τους πήρα τηλ. πριν από ένα μισάωρο και μου ζητήσαν τον κωδικό μ και μ είπαν συγχαρητήρια Σταυρούλα το πέρασες....Ήταν ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα απ'τα πρωινά οπότε ξέρετε αν περάσατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
καλα θα προσπαθησουμε!!! αλλα μετα θα εχουν βγει στις 3 μιση για τους μαθητες???
σιγα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν μας χεζουν λεω εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

severus

Νεοφερμένος

Ο severus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ HAU ...
ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΣ ,ΔΙΧΩς ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥς ΖΗΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ..

ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ....

ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ...ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΕΡΕΥΣΑΝ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia l.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nantia l. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Τους πήρα τηλ. πριν από ένα μισάωρο και μου ζητήσαν τον κωδικό μ και μ είπαν συγχαρητήρια Σταυρούλα το πέρασες....Ήταν ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα απ'τα πρωινά οπότε ξέρετε αν περάσατε...
ευχαριστω σταυρουλα μου δινεις ελπιδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
καλα θα προσπαθησουμε!!! αλλα μετα θα εχουν βγει στις 3 μιση για τους μαθητες???
εχουνε ηδη βγει απλα τα διωχνει ο σερβερ οταν μπαινουν πολλα ατομα μαζι. Παρακαλω διαδωστε το μηνυμα για να εχουμε τα αποτελεσματα μεχρι τις 3μιση αλλιως το απογευμα και αν!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Παιδια μην κανετε τον κόπο.
Ο σερβερ τα χει παιξει.

Και να σας ενημερωσω πως η HAU και ιδιαιτερα η Αλεξιου παρακολουθει ischool.gr και λεει πως ειμαστε υπερβολικοι!!!

Αμα την πηδηξω να δουμε τι θα λεει!!!
χαχαχαχαχχαχα :lol::lol::lol: ωραίος ρε τεο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy_twilight

Νεοφερμένος

Η sandy_twilight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: απο την Ενωση μου ειπαν να ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ μεχρι τις 3μιση. παρακαλω ακολουθηστε τις οδηγιες...

ωραια αλλα το καλο που τσ θελω ν το φτιαξουν κ ν αντεξει ολους μας μεσα..γτ...αντε τρ..:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ωραια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top