Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
την παρασκευη θα βγουν! θα το δειτε! 2 μερες μενουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Είμαι νέο μέλος αλλά έχω διαβάσει όλα τα σχόλια σας σε σχέση με τα αποτελέσματα του ecce και ecpe. 'Έχω να πω λοιπόν ότι ένας φίλος μου που δώσαμε μαζί ecpe έμαθε τα αποτελέσματα του γιατί είχε να γνωστό μέσα στην hau... Οι υπόλοιποι αρχές Αυγούστου! :nono:

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος αν ισχύει το παρακάτω: "Οι εξεταζόμενοι που επιτυγχάνουν σε τρεις ενότητες με LP (ή υψηλότερο) και λαμβάνουν βαθμολογία όχι χαμηλότερη του BF σε μια ενότητα θα αποκτούν το πιστοποιητικό ECPE. Η αλλαγή αυτή ισχύει από την τρέχουσα εξεταστική περίοδο του Μαΐου 2009."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Είμαι νέο μέλος αλλά έχω διαβάσει όλα τα σχόλια σας σε σχέση με τα αποτελέσματα του ecce και ecpe. 'Έχω να πω λοιπόν ότι ένας φίλος μου που δώσαμε μαζί ecpe έμαθε τα αποτελέσματα του γιατί είχε ενα γνωστό μέσα στην hau... Οι υπόλοιποι αρχές Αυγούστου! :nono:

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος αν ισχύει το παρακάτω: "Οι εξεταζόμενοι που επιτυγχάνουν σε τρεις ενότητες με LP (ή υψηλότερο) και λαμβάνουν βαθμολογία όχι χαμηλότερη του BF σε μια ενότητα θα αποκτούν το πιστοποιητικό ECPE. Η αλλαγή αυτή ισχύει από την τρέχουσα εξεταστική περίοδο του Μαΐου 2009."
οριστε??? πως γινεται αυτο? δηλαδη η hau τα εχει αυτη τη στιγμη τα αποτελεσματα? ποτε τα εμαθε ο φιλος σου? τελικα περασε?και αν ναι,με τι βαθμολογια? μα καλα αν τα εχει η hau τα αποτελεσματα τι τα κανει τοσες μερες? τα κλοσαει?!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη για αυτό που λες για τον φίλο σου? Γιατί το μεσημέρι που πήρα την ελληνοαμερικανική και ανέφερα ένα παρόμοιο περιστατικό για το ecce μου είπαν ότι είναι ψέμματα και να μη πιστεύω κανένα. Ότι δεν υπάρχει τρόπος να τα έχουν μάθει μέσα από την ελληνοαμερικανική. Σε παρακαλώ διευκρίνισε το γιατι θα τους ξαναπάρω αύριο να δω τι θα μου πουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη για αυτό που λες για τον φίλο σου? Γιατί το μεσημέρι που πήρα την ελληνοαμερικανική και ανέφερα ένα παρόμοιο περιστατικό για το ecce μου είπαν ότι είναι ψέμματα και να μη πιστεύω κανένα. Ότι δεν υπάρχει τρόπος να τα έχουν μάθει μέσα από την ελληνοαμερικανική. Σε παρακαλώ διευκρίνισε το γιατι θα τους ξαναπάρω αύριο να δω τι θα μου πουν.
για το ecce??? :/ αφου του ecce πλεον δεν μπορουν οντως να τα μαθαινουν και μεσω της hau? ή μηπως εννοειτε οτι καποιος ειπε οτι εμαθε του ecce πριν βγουν μεσω καποιου ''γνωστου'' μεσα στη hau???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
αυτό φυσικά εννοώ. Ένας φίλος μαθητή μου ήξερε τα αποτελέσματα από το σάββατο και όταν το είπα στην υπάλληλο της ελληνοαμερικανικής μου είπε ότι είναι ψέμματα και να μην πιστεύω τον οποιοδήποτε. Αλλά αν αυτό γίνεται και στο ecpe και τα έχουν ας τα ανακοινώσουν σε όλους να τελειώνουμε γιατί παρατράβηξε η ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Είμαι απούτως σίγουρη για αυτο που λεω γιατι η ίδια είδα το χαρτί που του είχαν στείλει μέσο e-mail και μάλιστα έγραφε πάνω ORFEAS! Ο φίλος μου πέρασε με hp 3 ενότητες και με pass την μία. Τελίκα αν έχουμε BF σε μια μόνο ενότητα περνάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Είμαι νέο μέλος αλλά έχω διαβάσει όλα τα σχόλια σας σε σχέση με τα αποτελέσματα του ecce και ecpe. 'Έχω να πω λοιπόν ότι ένας φίλος μου που δώσαμε μαζί ecpe έμαθε τα αποτελέσματα του γιατί είχε να γνωστό μέσα στην hau... Οι υπόλοιποι αρχές Αυγούστου! :nono:

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος αν ισχύει το παρακάτω: "Οι εξεταζόμενοι που επιτυγχάνουν σε τρεις ενότητες με LP (ή υψηλότερο) και λαμβάνουν βαθμολογία όχι χαμηλότερη του BF σε μια ενότητα θα αποκτούν το πιστοποιητικό ECPE. Η αλλαγή αυτή ισχύει από την τρέχουσα εξεταστική περίοδο του Μαΐου 2009."
το νεο συστημα ισχυει απο την τρεχουσα εξεταση!
εισαι σιγουρη για αρχες αυγουστου...εχεις καποια πληροφορηση?αν ειναι πες μας και μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
αυτό που διάβασες στην ελληνοαμερικανική για το bf ισχύει από την εξεταστική του μαιου. Σε ευχαριστώ για τη διευκρίνιση σχετικά με τον φίλο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Είμαι απούτως σίγουρη για αυτο που λεω γιατι η ίδια είδα το χαρτί που του είχαν στείλει μέσο e-mail και μάλιστα έγραφε πάνω ORFEAS! Ο φίλος μου πέρασε με hp 3 ενότητες και με pass την μία. Τελίκα αν έχουμε BF σε μια μόνο ενότητα περνάμε;
χμμμ.........περιεργα πραγματα συμβαινουν...δηλαδη..ο καθενας απο εμας που εχει καποιον γνωστο μεσα στη hau μπορει να μαθει τα αποτελεσματα..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη ότι θα βγούν αρχές Αύγουστου. Ελπίζω μέχρι την Παρασκευή να ξέρουμε όλοι γιατί το έχουν τραβήξει λιγο το θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
δεν αντεχω αλλο! ελεος πια! αυριο εχουμε 29/07 και ακομα να βγουν!γιατι περσι να βγηκαν 22/07 και τωρα να αργουν τοσο πολυ! αν το πανε για αυγουστο θα αποτρελαθω! παρασκευη πιστευω!
-----------------------------------------
τωρα ομως που το σκεφτομαι..αν ειναι να βγουν την παρασκευη τοτε αυριο θα μας το πουν απο τη hau! και του ecce που βγηκαν την δευτερα το ειχαν πει απτο σαββατο! οποτε παιδια προσευχηθειτε αυριο να μας πουν απτη hau οτι θα βγουν την παρασκευη μετα τις 09:00!!!!! παρτε ολοι τηλ να ρωτησετε για ecpe αυριο λοιπον..! ΟΚ??????????????????? Και μετα να ρθουμε να πουμε ο ενας στον αλλον τι μας ειπαν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missdenim

Νεοφερμένος

Η natassoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!!!
τελικα...ισχυει αυτο με τα 3 Lp και το 1 bf...οτι περνας ???!?!?!?!?!

(βασικα εμενα το γραμμα που μου ειχαν στειλει περυσι...ελεγε οτι αν εχεισ ενα bf....μπορει να περασεις κ μπορει κ να μην περασεις...αναλογα με την βαθμολογια σου στα υπολοιπα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
φετος αλλαξε τ συστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!!!
τελικα...ισχυει αυτο με τα 3 Lp και το 1 bf...οτι περνας ???!?!?!?!?!

(βασικα εμενα το γραμμα που μου ειχαν στειλει περυσι...ελεγε οτι αν εχεισ ενα bf....μπορει να περασεις κ μπορει κ να μην περασεις...αναλογα με την βαθμολογια σου στα υπολοιπα!)
με 1 bf και 3 low pass (τουλαχιστον) μπορεις να περασεις στο proffisiency! αλλαξε απο αυτον τον μαιο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missdenim

Νεοφερμένος

Η natassoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μονο στο proficiency ε...? εγω lower εδωσα....για 2η φορα......δυστυχως...!
δν εχω παρει τηλεφωνο την καθηγητρια μου!δεν θελω να ξερω!θα τα δω αυριο στο ιντερνετ!
-----------------------------------------
Υποψήφιοι με μη επιτυχή επίδοση σε ΕΝΑ μέρος της εξέτασης μπορεί να έχουν επιτυχή ή μη επιτυχή τελική επίδοση. Τελική επιτυχή επίδοση έχουν μόνο υποψήφιοι με βαθμολογία αρκετά υψηλή στα υπόλοιπα μέρη της εξέτασης ώστε να καλύπτει τη χαμηλότερη επίδοση στο ένα μέρος.

δειτε και αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον απο αυριο το πρωι ολοι οι υποψηφιοι του ECCE θα εχουν προσβαση στα αποτελεσματα τους ειτε τα εμαθαν ειτε όχι.

Για το ECPE αν αρχισαν οι διαρροες μαλλον ξεκινησε η μεταδοση των αποτελεσματων και καποιοι επιτηδειοι μπηκαν στην μέση και τα εμαθαν.Φυσικα μεσα απο την HAU αυτοι και αυτο γιατι τα αποτελεσματα στελνονται via secure email και ειναι αδυνατον να τα "χακεψει" καποιος τρίτος.
Μονο οι τεχνικοι της HAU που τα ανεβαζουν...
Σαν να μην μας τα λεει καλα η HAU!

Oπως και να χει για 5162η φορα Καλα Αποτελεσματα και Καλο κουραγιο στους υπόλοιπους.
Ας ειναια αυτήν η αναμονη τουλαχιστον για καλό και να μην μας βγει ξινή.

Απο αυριο περιμενουμε και αναλυτικα αποτελεσματα απο τα παιδια του ECCE για να ξερουμε και την γενικοτερη επιδοση.Αν και απο οτι ειδα σε καποια φροντιστηρια ηταν σκετη αποτυχια οπου παιρναν μονο 1-2 παιδια σε συνολο 7-8.
Οπως και να χει παιδια μην παρατατε τις ελπίδες σας και κρατήστε γερα.
Τιποτα δεν εχει τελειωσει ακομη.

Προσωπικα θα σας παρακαλεσω οποιος συμφωνει μαζί μου να στειλουμε ενα email στην HAU με παράπονα!

Και για οσους θελουν να παρουν τηλεφωνο να ρωτησουν οριστε τα τηλεφωνα τους:

2103680000
2103680020
2103680022
2103680024
2103680025
2103680067
2103680068
2103680984
2103680027
2103680933
2103680955
2103680996
2103680982
2103680090
2103680091
2103680092

Μπολικα ειναι δοκιμαστε και παρτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Είμαι νέο μέλος αλλά έχω διαβάσει όλα τα σχόλια σας σε σχέση με τα αποτελέσματα του ecce και ecpe. 'Έχω να πω λοιπόν ότι ένας φίλος μου που δώσαμε μαζί ecpe έμαθε τα αποτελέσματα του γιατί είχε να γνωστό μέσα στην hau... Οι υπόλοιποι αρχές Αυγούστου! :nono:

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος αν ισχύει το παρακάτω: "Οι εξεταζόμενοι που επιτυγχάνουν σε τρεις ενότητες με LP (ή υψηλότερο) και λαμβάνουν βαθμολογία όχι χαμηλότερη του BF σε μια ενότητα θα αποκτούν το πιστοποιητικό ECPE. Η αλλαγή αυτή ισχύει από την τρέχουσα εξεταστική περίοδο του Μαΐου 2009."
E οχι ε οχι τωρα το ειδα..αυτο παραπαει..ε ρε κατι μηνυσεις που θα πεσουν!!πανε καλα οι ανθρωποι??εζησα να το δω κιαυτο..και ποιος μου λεει εμενα πως εκτος απο τετοιες χαζομαρες δεν παραποιουν και τα αποτελεσματα των παιδιων??αυτοι οχι ι-μαιλ..μηνυση θελουν!και να δουμε μετα απο ποιους ηλιθιους θα τα τρωνε..αντε γτ ως εδω ειμαι...!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ειναι για δέσιμο.
Σου λεει πως με ενα BF μπορει και να περασεις μπορει και οχι.
Φυσικα αυτα ισχυουν μονο στο ECCE.
Στο ECPE με ενα BF παιρνάς...
Αλλα παραιτούμαι...
Δεν μπορω να τους ανεχτω αλλο...
Τα νευρα ΜΟΥ!
Ενα Lexotanil!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris13

Νεοφερμένος

Ο Sotiris13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Το πήραααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top