Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vassiliki

Νεοφερμένος

Η vassiliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Σαν καθηγήτρια δεν έχω αντίρρηση να έχουν ένα βαθμό δυσκολίας, είναι πτυχία επιπέδου, δεν είμαι απ'αυτές που στέλνουν τα παιδιά να δώσουν με κολπάκια για να χειρίζονται τις ασκήσεις. Διδάσκω τη γλώσσα και επιμένω να την μάθουν για να επικοινωνούν. Θα σας χρειαστούν τα Αγγλικά, καλό είναι να τα μάθετε, όχι όμως να καιγόμαστε στην προετοιμασία και να προσπαθούμε να βρούμε τον πιο τίμιο φορέα εξετάσεων!! Τι άλλο μπορείς να κάνεις από το να πρετοιμάσεις καλά έναν υποψήφιο; Να εύχεσαι να μην έχεις πέσει σε κερδοσκόπους μάλλον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οι Αμερικανοι παντως καπως την εχουν δει και κανουν οτι τους καπνισει...
Περσι με κοψανε στο ECCE για 1%!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ΟΛΟΙ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΙ ΕΙΝΑΙ κακά τα ψέματα.Ίσως και τους μισούς που κόβουν να μπορούσαν να τους περάσουν και να το κάνουν για να έχουν περισσότερους υποψήφιους την επόμενη εξεταστική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εεε καλα αυτο ειναι σιγουρο Λιλη.
Αλλα τα ποσοστα του Μισιγκαν ειναι πολυ ασταθη!
Απο 34 ως 60%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εεε καλα αυτο ειναι σιγουρο Λιλη.
Αλλα τα ποσοστα του Μισιγκαν ειναι πολυ ασταθη!
Απο 34 ως 60%
Πέρυσι πόσο ήταν, θυμάσαι; Τα αντίστοιχα του Κέμπριτζ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εγώ έχω θυμώσει με τους παλιόαμερικάνους...με έχουν κάνει να μην τρωω απο το άγχος...2 μέρες έχω να φάω κανονικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Εχω να πω κτ που το εχω πει αρκετες φορες εδω στο φορουμ ομως ειναι πραγματικα πολυ λυπητερο γεγονος και για μενα και για τη καθηγητρια μου..
Προς ολους τους καθηγητες εδω μεσα λοιπον εχω να σας πω πως δεν εχει καμια σχεση το ποσο πιανει ο μαθητης στο φροντηστηριο με το ποσο θα πιασει εκει..οταν εδινα πρωτη φορα michigan ecpe επιανα στα ακουστικα παντα πανω απο 45/50..το χαμηλοτερο ηταν 42/50 και αυτο επειδη ημουν αρρωστη και πηγα εκει και ειχα bf στο listening..η καθηγητρια μου απλα τρελαθηκε ..δε μπορουσε να πιστεψει στα ματια της..δεν το περιμενε με τιποτα..κιομως ετσι ηταν.....κιαυτο γτ ειχα παει κουρασμενη απο τα ξενυχτια γτ διαβαζα..γτ ειχα παει αγχωμενη και οχι χαλαρα..γτ γτ γτ..
οταν ομως πηγα τη 2η φορα ημουν ανετη χαλαρη σιγουρη και το πηρα..οποτε δεν εξαρταται μονο απο τους βαθμους του μαθητη το αποτελεσμα του..θα ελεγα αυτο ειναι το τελευταιο που πρεπει να κοιτατε..οσο θυμαμαι αυτο που ειχε συμβει σε μενα αλλο τοσο φοβαμαι για ολα τα παιδια που δινουν αυτο το πτυχιο..θελει τροπο για να παρεις το μισιγκαν..θελει χαλαροτητα και ανεση με τη γλωσσα..με πιεση δε γινεται τπτ..και το πιο τραγικο απολα ηταν οτι ενα χρονο μετα τωρα δλδ αλλαξαν το συστημα που σημαινει πως τη 1η φορα θα ειχα περασει ανετα..ειναι να μην τους παρει ο διαολος??οπως και να εχει σας παρεθεσα αυτα ποου περασα τα οποια δε θελω ουτε να τα σκεφτομαι τωρα πλεον και ελπιζω να σας βοηθησουν για την παιρετερω βελτιωση των μαθητων σας..
-Χριστινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassiliki

Νεοφερμένος

Η vassiliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αλλά εσύ τους εκδικήθηκες φέτος!! Μπράβο! Πρέπει να είσαι καλός πάντως, ασχολείσαι πολύ με τα Αγγλικά!! Μακάρι τον Δεκεέμβριο να έχω κι εγώ καλά νέα!! Παιδιά είναι φοβερή ευθύνη να προετοιμάζεις παιδιά, ειδικά στο ιδιαίτερο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι τους εκδικήθηκα!
Αν και ειχα δωσει 2 Γ1 ενα εκ των οποιο το ΚΠΓ το πηρα με 71 ξανα εδωσα ΚΠγ και για αυτο το λογο αλλα και για εναν αλλο και το περασα.
Αντιθετα πολλα παιδια που ξερω κοπηκαν εκει...:(

Στοχος τωρα να παρω ECPE και CPE!

Καλη επιτυχια στους μαθητες σας τον Δεκεμβριο!Ειμαι σιγουρος πως θα το πάρουν!:no1:
Φετος ηταν παλι μια ατυχια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassiliki

Νεοφερμένος

Η vassiliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Συμφωνώ Χριστίνα, πάνω απ'όλα πρέπει να αισθάνεσαι ότι ξέρεις τη γλώσσα. Όχι ότι πας για εξετάσεις, δεν είναι όμως όλα τα παιδιά έτσι. Και όταν σου έρχονται να τα αναλάβεις στο επίπεδο Β2, έχοντας ρεμπελέψει όλα τα προηγούμενα χρόνια γιατί πήγαιναν στο Χ φροντιστήριο που τα κορόιδευε- αυτή είναι η περίπτωση αυτών των παιδιών που έδωσαν- σου παίρνει 2 χρόνια να τα συνεφέρεις, τότε μετράνε και οι αριθμοί, εκεί στηρίζεται και ο καθηγητής και τα παιδιά. Αυτό είναι άλλο θέμα όμως, εξηγεί όμως το γιατί οι αριθμοί μας πρόδωσαν!! Καλή επιτυχια σε ότι κάνεις, περιμένεις ECPE αν δεν κάνω λάθος, καλά αποτελέσματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Συμφωνώ Χριστίνα, πάνω απ'όλα πρέπει να αισθάνεσαι ότι ξέρεις τη γλώσσα. Όχι ότι πας για εξετάσεις, δεν είναι όμως όλα τα παιδιά έτσι. Και όταν σου έρχονται να τα αναλάβεις στο επίπεδο Β2, έχοντας ρεμπελέψει όλα τα προηγούμενα χρόνια γιατί πήγαιναν στο Χ φροντιστήριο που τα κορόιδευε- αυτή είναι η περίπτωση αυτών των παιδιών που έδωσαν- σου παίρνει 2 χρόνια να τα συνεφέρεις, τότε μετράνε και οι αριθμοί, εκεί στηρίζεται και ο καθηγητής και τα παιδιά. Αυτό είναι άλλο θέμα όμως, εξηγεί όμως το γιατί οι αριθμοί μας πρόδωσαν!! Καλή επιτυχια σε ότι κάνεις, περιμένεις ECPE αν δεν κάνω λάθος, καλά αποτελέσματα!!
οχι δε περιμενω τελειωσα..το πηρα τον νοεμβρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
ρε παιδιά..αν τα αποτελεσματα του ecpe βγουν από Δευτέρα οι άνθρωποι ειναι για βρίσιμο!!δηλαδή ελεος!!!όταν γράφαμε μας είπανε το πολύ μεχρι τέλος ιουλίου τα αποτελέσματα θα έχουν βγει!!!που είναι??αλλά θα μου πείτε τι τους νοιάζει αυτούς??τα λεφτά τους τα έχουν ήδη πάρει!!δεν υπάρχει λόγος να βιάζονται!!!ουφ..!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
καμια ελπιδα οι μαθητες του ecpe να πανε σημερα στο finished υπαρχει?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Οι Αμερικανοι παντως καπως την εχουν δει και κανουν οτι τους καπνισει...
Περσι με κοψανε στο ECCE για 1%!!!

Δεν έχει και πολλή λογική αυτό που λες πάντως.. Γιατί αν περνούσαν εσένα με 64%, το ίδιο θα απαιτούσα κι εγώ αν έπιανα 63% που λέει ο λόγος. Καλώς ή κακώς πρέπει να υπάρχουν κάποια όρια, χωρίς ± και τα συναφή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία11

Νεοφερμένος

Η Μαρία11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ναι τα αποτελεσματα του ECPE θα γυρω γυρω στις αρχες της αλλης βδομαδας τελικα.

Τωρα απο αυριο οσοι δεν μπορειτε να βρειτε τους φροντιστηριουχους σας θα τα δειτε στο results.hau.gr.

Kαι παλι υπομονη και καλά αποτελεσματα!
Ευχαριστουμε... :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...debbie...

Νεοφερμένος

Η. ..debbie... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια καλησπερα...ειμαι καινουργιο μελος και εκανα εγγραφη ειδικα για αυτο τ θεμα...φετος εδωσα τ ecpe και τωρα περιμενω με μεγαλη αγωνια τ αποτελεσματα...συγνωμη αν η ερωτηση μου ειναι λιγο ακυρη με το θεμα που συζητατε αλλα μηπως γνωριζει καποιος ποτε θα βγουν τ αποτελεσματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ρε παιδιά..αν τα αποτελεσματα του ecpe βγουν από Δευτέρα οι άνθρωποι ειναι για βρίσιμο!!δηλαδή ελεος!!!όταν γράφαμε μας είπανε το πολύ μεχρι τέλος ιουλίου τα αποτελέσματα θα έχουν βγει!!!που είναι??αλλά θα μου πείτε τι τους νοιάζει αυτούς??τα λεφτά τους τα έχουν ήδη πάρει!!δεν υπάρχει λόγος να βιάζονται!!!ουφ..!!!!:mad:
Σε μας είχαν πει Αύγουστο, στο εξεταστικό κέντρο... Και σε μια φίλη μου τέλη Αυγούστου! Και τότε, στην τύχη μιλούσαν... Δεν βγάζεις άκρη μ' αυτούς...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
παιδια καλησπερα...ειμαι καινουργιο μελος και εκανα εγγραφη ειδικα για αυτο τ θεμα...φετος εδωσα τ ecpe και τωρα περιμενω με μεγαλη αγωνια τ αποτελεσματα...συγνωμη αν η ερωτηση μου ειναι λιγο ακυρη με το θεμα που συζητατε αλλα μηπως γνωριζει καποιος ποτε θα βγουν τ αποτελεσματα???
ακυρη??????καθολου!λενε απο βδομαδα!!και γω μολις εκανα εγγραφη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παιδια καλησπερα...ειμαι καινουργιο μελος και εκανα εγγραφη ειδικα για αυτο τ θεμα...φετος εδωσα τ ecpe και τωρα περιμενω με μεγαλη αγωνια τ αποτελεσματα...συγνωμη αν η ερωτηση μου ειναι λιγο ακυρη με το θεμα που συζητατε αλλα μηπως γνωριζει καποιος ποτε θα βγουν τ αποτελεσματα???
παρασκευη ή δευτερα ειναι πολυ πιθανον ν βγουν...αλλα για τους μεμωνομενους υποψηφιους και τους φροντηστηριουχους μονο...
για τα παιδια που εδωσαν με φροντηστηριο ή θα τα μαθουν απο το φροντ τους ή μετα απο 2μερες δηλαδη περιπου την αλλη τεταρτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aπο βδομαδα και ισως υπαρχει και μια πολυ μικρη πιθανοτητα για Παρασκευη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top