Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
παιδια καλησπερα...ειμαι καινουργιο μελος και εκανα εγγραφη ειδικα για αυτο τ θεμα...φετος εδωσα τ ecpe και τωρα περιμενω με μεγαλη αγωνια τ αποτελεσματα...συγνωμη αν η ερωτηση μου ειναι λιγο ακυρη με το θεμα που συζητατε αλλα μηπως γνωριζει καποιος ποτε θα βγουν τ αποτελεσματα???
Καλως ήλθες!
Δεν είναι άκυρη... Όλοι αυτό θέλουμε να μάθουμε εδώ και αρκετές μέρες... Από αυτά που λένε τα παιδιά και οι καθηγητές εδώ, από Δευτέρα τα περιμένουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...debbie...

Νεοφερμένος

Η. ..debbie... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αρχες τις αλλης βδομαδας...!!!!!!!ουφ....θα μας πεθανουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};466403:
Σε μας είχαν πει Αύγουστο, στο εξεταστικό κέντρο... Και σε μια φίλη μου τέλη Αυγούστου! Και τότε, στην τύχη μιλούσαν... Δεν βγάζεις άκρη μ' αυτούς...:mad:
αι καλά...οτι θέλουν λένε!!εν το μεταξύ στο fce και στα γερμανικά που χω δώσει λένε οτι θα τα βγάλουν ας πούμε στις 20και τα αποτελέσματα είναι διαθέσιμα από τις 19!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
καμια ελπιδα οι μαθητες του ecpe να πανε σημερα στο finished υπαρχει?????
γιαυτο κανεις???συνηθως γινεται το πρωι αυτο ή οτι ωρα να ναι???τεολ20???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
αι καλά...οτι θέλουν λένε!!εν το μεταξύ στο fce και στα γερμανικά που χω δώσει λένε οτι θα τα βγάλουν ας πούμε στις 20και τα αποτελέσματα είναι διαθέσιμα από τις 19!!
Και στα Γαλλικά έτσι έκαναν, 10 Ιουλίου είχαν πει, 9 τα βγάλανε!
Τι περιμένεις; Τόσα χρόνια ανοργάνωτοι είναι οι Αμερικάνοι, φέτος θα έφτιαχναν;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συνηθως πρωι βαζουν τους μαθητες απο το Confirmed στο Finished...
Κατι σημερα δεν εγινε παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...debbie...

Νεοφερμένος

Η. ..debbie... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
για cpe ξερουμε τιποτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Συνηθως πρωι βαζουν τους μαθητες απο το Confirmed στο Finished...
Κατι σημερα δεν εγινε παντως...
ας ελπισουμε αυριο λοιπον!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
CPE-->31/07/2009 11.00AM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
α ρε τεο που τα ξερεισ ολα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μην με λετε ξερόλα...:P
Οτι ξερω λεω...
Οτι δεν ξερω το αφήνω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas 34

Νεοφερμένος

Ο nikolas 34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια με εκοψαν γαμωτο ειχα παντου low pass και ενα bf και με εκοψαν μπορω να κανω κατι η .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Φιλε δεν μπορεις να κανεις κατι...:(
Ετσι ειναι το συστημα του Michigan...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Παιδια με εκοψαν γαμωτο ειχα παντου low pass και ενα bf και με εκοψαν μπορω να κανω κατι η .......
οχι δυστυχως..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παντως παιδια ολο το στυλ του Michigan ειναι ενα απολυτο μπαχαλο!!!Ελεος δηλαδη!!Εγω εδωσα lower Cambridge πριν απο 2 χρονια και η οργανωση τους ειναι εκπληκτικη!!Φετος εδωσα πρωτη φορα Michigan(ECPE) και ειναι απαραδεκτοι!!!Επειδη φετος εδωσα και CPE και παλι η οργανωση του Βritish Council ειναι ασυναγωνιστη!Ξερουμε την ακριβη ημερομηνια ανακοινωσης των αποτελεσματων εδω και 1 μηνα και για το ecpe δεν ξερουμε τιποτα!!!
Δεν μπορω αυτην την αγωνια...μου δημιουργει απιστευτη ενταση και με εκνευριζει η ανοργανωσια τους...περνουν ενα σωρο λεφτα απο τοσα παιδια καθε χρονο και για το ecpe παιρνουν περισσοτερα και εξακολουθει να γινεται αυτος ο χαμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια τα αποτελεσματα του ecpe την παρασκευη δεν βγαινουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Παντως παιδια ολο το στυλ του Michigan ειναι ενα απολυτο μπαχαλο!!!Ελεος δηλαδη!!Εγω εδωσα lower Cambridge πριν απο 2 χρονια και η οργανωση τους ειναι εκπληκτικη!!Φετος εδωσα πρωτη φορα Michigan(ECPE) και ειναι απαραδεκτοι!!!Επειδη φετος εδωσα και CPE και παλι η οργανωση του Βritish Council ειναι ασυναγωνιστη!Ξερουμε την ακριβη ημερομηνια ανακοινωσης των αποτελεσματων εδω και 1 μηνα και για το ecpe δεν ξερουμε τιποτα!!!
Δεν μπορω αυτην την αγωνια...μου δημιουργει απιστευτη ενταση και με εκνευριζει η ανοργανωσια τους...περνουν ενα σωρο λεφτα απο τοσα παιδια καθε χρονο και για το ecpe παιρνουν περισσοτερα και εξακολουθει να γινεται αυτος ο χαμος...
Ακριβώς! Κι εγώ πριν 2 χρόνια είχα δώσει το FCE και δεν είχα κανένα παράπονο... Φέτος έδωσα το ECPE και βλέποντας από την κολλητή μου που έδωσε CPE, καταλαβαίνω πόσο χειρότερα λειτουργεί το Michigan από Cambridge...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};466539:
Ακριβώς! Κι εγώ πριν 2 χρόνια είχα δώσει το FCE και δεν είχα κανένα παράπονο... Φέτος έδωσα το ECPE και βλέποντας από την κολλητή μου που έδωσε CPE, καταλαβαίνω πόσο χειρότερα λειτουργεί το Michigan από Cambridge...:mad:
Πραγματικα δεν συγκρινεται το Μιchigan με το Cambridge...να φανταστεις οτι πριν απο λιγες μερες μαθαμε και την ακριβη ωρα ανακοινωσης των αποτελεσματων του cpe ενω για το ecpe δεν ξερουμε καν αν θα ειναι αυτη ή την αλλη βδομαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefelaki

Νεοφερμένος

Ο nefelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας παιδια!!! διαβαζω εδω και μερες τι λετε και μολις εγινα μελος για να μπω κ εγω στη κουβεντα ;) την παρασκευη τελικα βγαινουν ή να παρω τηλεφωνο στη hau??? οτι κ να απαντησετε αγχωνομαι κ μονο που το σκεφτομαι! :D και καλα αποτελεσματα σε οοοοοοολους!!!!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Βαρέθηκα να περιμένω..Είναι ανυπόφορο...Επρεπε τουλάχιστον να δώσουν μια ημερομηνία.Εγώ πάντως φεύγω για διακοπές και οσο λειπω δεν θέλω να μάθω τίποτα...όταν γύρισω..Δε φτάνει που αργησαν σιγά μιην τους αφήσω να μου χαλάσουν και τις διακοπές μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top