Πόσα μόρια βγάλατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μην το κάνετε αυτό, να λέτε σε άλλους να μη δηλώσουν μια σχολή επειδή τη θέλετε και εσείς ...
Είναι λίγο άσχημο
Φιλικά πάντα


Δεν είναι τόσο άσχημο για τους άλλους που θέλουν να δηλώσουν την σχολη (γιατί κακά τα ψεματα, δεν θα τους σταματήσει κάτι τέτοιο) όσο είναι άσχημο για τον ίδιο τον μαθητή να έχει αυτή την ανταγωνιστική οπτική! Αλλά το κάνουν πολλοί απ όσο βλέπω
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Κρίμα να δημιουργείται μια ανταγωνιστική κοινωνία.
 

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Η BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μην το κάνετε αυτό, να λέτε σε άλλους να μη δηλώσουν μια σχολή επειδή τη θέλετε και εσείς ...
Είναι λίγο άσχημο
Φιλικά πάντα
Μα κι εγώ φιλικά πάντα το λέω επειδή θέλω παρά πολύ τη συγκεκριμένη σχολή και επειδή υπάρχουν πάντα ατομα που τη δηλώνουν χωρίς να τη θέλουν πραγματικά και τη στερούν από άλλους. Καλο θα ήταν να υπάρχει μια αλληλεγγύη <3
 

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μα κι εγώ φιλικά πάντα το λέω επειδή θέλω παρά πολύ τη συγκεκριμένη σχολή και επειδή υπάρχουν πάντα ατομα που τη δηλώνουν χωρίς να τη θέλουν πραγματικά και τη στερούν από άλλους. Καλο θα ήταν να υπάρχει μια αλληλεγγύη <3

Δυστυχώς περιγράφεις μια πραγματική κατάσταση. Ειδικά με το 10% τα πράγματα είναι χειρότερα. Δεν υπάρχει αλληλεγγύη σε μεγάλο βαθμό. Ελπίζω πάντως να περάσεις εκεί που θες με την πρώτη.
 

BlueIvy_

Νεοφερμένος

Η BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δυστυχώς περιγράφεις μια πραγματική κατάσταση. Ειδικά με το 10% τα πράγματα είναι χειρότερα. Δεν υπάρχει αλληλεγγύη σε μεγάλο βαθμό. Ελπίζω πάντως να περάσεις εκεί που θες με την πρώτη.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Και σε σένα εύχομαι ό,τι καλύτερο!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά ξέρετε γενικα τι παιζει με τις αναβαθμολογησεις; Στην εκθεση εγραψα πολυ πιο κάτω απ’ όσο περιμενα και απ’ όσο περίμεναν όλοι καθηγητές φίλοι συμμαθητές κλπ. 15 εγραψα ενώ ηταν σιγουρο ότι θα πηγαινα πάνω από 17 Ε και όσο ναναι δεν είναι και μικρή διαφορα. Μέσω ενός καθηγητή μου που είναι διορθωτής ειχα δει τις οδηγιες σύμφωνα με τις οποίες το υπουργείο ειχε ορίσει να γίνεται η βαθμολόγηση του κάθε ζητούμενου και ηταν σιγουρο ότι είχαν πιασει κάπου 33-34/35 στη θεωρία, κάπου 20/25 στην περιληψη και μετα εκθεση στην χειρότερη περίπτωση κάπου Στα 30/40. Δεν είμαι πολυ φαν των εκτιμήσεων αλλα για την εκθεση ηταν η πρωτη φορα που ήμουν τόσο σιγουρη για το τι εχω γράψει και βλεπω κι αλλα παιδιά που οι διάφορες των βαθμολογητών είναι τραγικά μεγάλες ή έγραψαν πολυ χειρότερα αλλα και καλυτερα αποσο πίστευαν. Προφανώς τετοια γινοται κάθε χρόνο αλλα αρνούμαι να πιστεψω ότι περσι που ειχα βγει τελειως εκτός θέματος, δεν ειχα γράψει επίλογο και ειχα κάνει λαθος τα μισα συνώνυμα ΣΥΝ το ότι η περιληψη μου ηταν γτπ ειχα γράψει ακριβως όσο φέτος που η θεωρία μου ηταν άριστη και η περιληψη και η εκθεση μου ηταν από τις πολυ καλές μου. Αξιζει πίστευετε να το δοκιμάσω; Αποτι μου παν πρέπει να γίνει εισαγγελική παρέμβαση κλπ και δεν ξερω αν τελικα θα βγει και απαυτο η θα φαω τα μούτρα μου.


Τι ορίζει ο νόμος για την επίδειξη γραπτών στις Πανελλαδικές
https://www.news247.gr/paideia/ti-o...kpaideusi-hp&utm_campaign=ekpaideusi-afieroma
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top