Πόσα μόρια βγάλατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Εκθεση 16.8
Μαθηματικα 16.1 (πολυ εκνευρισμενος γιατι οι βαθμολογητες εχουν 10 μοναδες διαφορα)
Φυσικη 13.8
Χημεια 16.2

Συνολο 15.600 και μαλλον περναω εκει που θελω
 

petrossss

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εκθεση 13.3
Μαθηματικα 10.1
ΑΕΠΠ 19.6
ΑΟΘ 17.6
Συνολο μοριων 14.665

Ειμαι ικανοποιημενος αλλα θα μπορουσα να ειχα 19.6 και στο ΑΟΘ αν δεν εχανα και τα δυο στην πολλαπλη επιλογη
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.
Έγραψα σε όλα πάνω από 15 για να με καταστρέψουν τα μαθηματικά.

Έκθεση: 15.3
Αεππ: 15.9
Αοθ: 16.1
Μαθηματικά: 7.9

Σύνολο: 13.194 (έβγαλα 1.549 μόρια περισσότερα από πέρσι).

Στο Αοθ ο 1ος μου έβαλα 85 και ο 2ος 76 ότι να ναι.
 

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Με παρηγορει παρα πολυ αυτο που μου λες.

Ευχαριστώ.
Βεβαια αυτος ο φιλος σου, που εγραψε και αυτος κατω απο 10.000 μορια στις πανελληνιες, πηγε σε ιδιωτικη σχολη τελικά για γραφιστικη και animation?

Και ναι καλα θυμασαι, οντως ειχα αναφερθει οτι μου αρεσει το animation και η γραφιστικη.

Ναι, πήγε σε ιδιωτική σχολή, νομίζω σε μία απ' αυτές που είναι παραρτήματα αγγλικών πανεπιστημίων, δεν θυμάμαι σε ποια αλλά δεν έχει και σημασία.
Σημασία έχει ότι κυνήγησε (στην κυριολεξία κυνήγησε) πολλές πρακτικές, έτρεξε, το έψαξε πολύ, έστελνε σε κάθε διαγωνισμό δημιουργίας αφίσας/προγράμματος/μενού κλπ. και ακόμα στέλνει, το ψάχνει πολύ γενικά. Σου το ανέφερα ως παράδειγμα για να σου δείξω ότι ένα άτομο που το έχει το μεράκι και αγωνίζεται πολύ, μπορεί να τα καταφέρει ανεξάρτητα από τους βαθμούς των Πανελληνίων.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Εκθεση 13.3
Μαθηματικα 10.1
ΑΕΠΠ 19.6
ΑΟΘ 17.6
Συνολο μοριων 14.665

Ειμαι ικανοποιημενος αλλα θα μπορουσα να ειχα 19.6 και στο ΑΟΘ αν δεν εχανα και τα δυο στην πολλαπλη επιλογη

Συνονόματε, είναι πολύ κοντά οι βαθμοί μας!! :D
Οι δικοί μου:



Σύνολο: 14.421
Είμαι αρκετά ικανοποιημένος (ειδικά αν σκεφτούμε ότι δεν επένδυσα μέσα στη χρονιά ιδιαίτερα πολύ χρόνο για τις πανελλήνιες).

Περνάω σίγουρα σε σχολή πληροφορικής επαρχίας και για κάποιους λόγους, μπορώ να πάρω μετεγγραφή για την Πληροφορική ΟΠΑ που με ενδιαφέρει :)
 

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Αρχαία: 16.6
Λατινικά: 19.5
Έκθεση: 15.4
Ιστορία: 17

Σύνολο: 17.048
Περνάω εκεί που θέλω, είμαι 800 μόρια παραπάνω!!!
 

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.
Debby, διάβασες για να βγάλεις τέτοια μόρια ή πήγες αδιάβαστη; Γιατί αν πήγες αδιάβαστη η βαθμολογία αυτή δεν σημαίνει τίποτα και να μην σε παίρνει από κάτω.Αν πάλι ξεσκιστηκες όλη τη χρονία,ώρες το πήγε στραβά,διόρθωσε το και ξαναδωσε


Αν εξαιρέσω την Debby εσυ δεν μας έλεγες ότι δεν πηγές καλά;
 

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Συνονόματε, είναι πολύ κοντά οι βαθμοί μας!! :D
Οι δικοί μου:



Σύνολο: 14.421
Είμαι αρκετά ικανοποιημένος (ειδικά αν σκεφτούμε ότι δεν επένδυσα μέσα στη χρονιά ιδιαίτερα πολύ χρόνο για τις πανελλήνιες).

Περνάω σίγουρα σε σχολή πληροφορικής επαρχίας και για κάποιους λόγους, μπορώ να πάρω μετεγγραφή για την Πληροφορική ΟΠΑ που με ενδιαφέρει :)


58 78 χααχαχαχα τι διαολο. Αυτα τα ατομα ειναι φουλ κομπλεξικα
 

Nafsika19

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ας ελπίζουμε να πέσουν πολύ οι βάσεις του χημικού
 

Teopara1

Νεοφερμένος

Ο Teopara1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
16855, αστυφυλάκων
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Έγραψα σε όλα πάνω από 15 για να με καταστρέψουν τα μαθηματικά.

Έκθεση: 15.3
Αεππ: 15.9
Αοθ: 16.1
Μαθηματικά: 7.9

Σύνολο: 13.194 (έβγαλα 1.549 μόρια περισσότερα από πέρσι).

Στο Αοθ ο 1ος μου έβαλα 85 και ο 2ος 76 ότι να ναι.

Είσαι πάνω από τη περσινή βάση από όσο κοίταξα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
58 78 χααχαχαχα τι διαολο. Αυτα τα ατομα ειναι φουλ κομπλεξικα
Συμφωνώ!! Ρε συ κι εγώ 15.5 με 16 περίμενα έκθεση (78 - 80), την πρόσεξα πάρα πολύ την έκθεσή μου :(

Αλλά τι να το κάνεις, είναι που θα πέσεις, δεν υπάρχει αντικειμενικότητα στην αξιολόγηση εκθέσεων.
 

Nafsika19

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μακάρι να πέσουν οι βάσεις του χημικού γιατί με 16683 δεν μπαίνω :)
 

petrossss

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Συνονόματε, είναι πολύ κοντά οι βαθμοί μας!! :D
Οι δικοί μου:



Σύνολο: 14.421
Είμαι αρκετά ικανοποιημένος (ειδικά αν σκεφτούμε ότι δεν επένδυσα μέσα στη χρονιά ιδιαίτερα πολύ χρόνο για τις πανελλήνιες).

Περνάω σίγουρα σε σχολή πληροφορικής επαρχίας και για κάποιους λόγους, μπορώ να πάρω μετεγγραφή για την Πληροφορική ΟΠΑ που με ενδιαφέρει :)
Συγχαρητηρια Πετρο
Και γω πληροφορικη θελω, συγκεκριμενα το τμημα πληροφορικης και τηλεματικης. Αν πεσει λιγο η βαση την πιανω, αλλιως παω για ψηφιακα συστηματα στο ΠΑ.ΠΕΙ
 

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ΕΚΘ: 18,5
ΛΑΤ: 19,1
ΑΡΧ: 18,1
ΙΣΤ: 18,4


ΣΥΝ: 18.461


Μετά διθυραμβικών ιαχών, PRIMO VICTORIA :paladin:

Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά! Και για τα αποτελέσματα αλλά κυρίως για την προσπάθειά μας!



Έκθεση: 18.4 (96, 88)
Αρχαία: 19.7 (98, 99)
Ιστορία: 19.5 (96, 99)
Λατινικά: 20 (100, 100)

Σύνολο: 19.446

ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ

Δεν ήξερα ότι έχουμε συμφορουμίτη τον ίδιο τον Μάρκο Αυρήλιο (συγχαρητήρια μεγάλε :P)
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
ΕΚΘ: 18,5
ΛΑΤ: 19,1
ΑΡΧ: 18,1
ΙΣΤ: 18,4


ΣΥΝ: 18.461


Μετά διθυραμβικών ιαχών, PRIMO VICTORIA :paladin:

Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά! Και για τα αποτελέσματα αλλά κυρίως για την προσπάθειά μας!





Δεν ήξερα ότι έχουμε συμφορουμίτη τον ίδιο τον Μάρκο Αυρήλιο (συγχαρητήρια μεγάλε :P)
Κι εσύ δεν πας πίσω... Πολλά συγχαρητήρια!!!

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά! Άξιοι όλοι
 

Debby63

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Ντεμπι μπορείς να δηλώσεις όσες σχολές θέλεις! Δεν είναι μόνο ή αυτές ή εκείνες! Κανε μηχανογραφικό σαν να έχεις γράψει 20000 όπως σου είπε και κάποιος πιο πάνω, αλλά Να τις βάλεις όλες μήπως κάπου περασεις για να πάρεις πάσο.


Δηλαδη εγω που εχω προσβαση σε δυο πεδια μπορω να δηλωσω και παραπανω απο τριες ή θα εχω θεμα;
Διοτι ακουσα πως πρέπει μεχρι τρεις να δηλωνεις στο μηχανογραφικο.

Και επίσης, τι σημαινει του να παρεις πασο οταν περνας σε σχολη ακομα και οταν η ιδια η σχολη δε σου αρεσει;

Ναι, πήγε σε ιδιωτική σχολή, νομίζω σε μία απ' αυτές που είναι παραρτήματα αγγλικών πανεπιστημίων, δεν θυμάμαι σε ποια αλλά δεν έχει και σημασία.
Σημασία έχει ότι κυνήγησε (στην κυριολεξία κυνήγησε) πολλές πρακτικές, έτρεξε, το έψαξε πολύ, έστελνε σε κάθε διαγωνισμό δημιουργίας αφίσας/προγράμματος/μενού κλπ. και ακόμα στέλνει, το ψάχνει πολύ γενικά. Σου το ανέφερα ως παράδειγμα για να σου δείξω ότι ένα άτομο που το έχει το μεράκι και αγωνίζεται πολύ, μπορεί να τα καταφέρει ανεξάρτητα από τους βαθμούς των Πανελληνίων.


Αρα το ιδιο μπορω να κανω και εγω και όποιος αλλος εχει γραψει κατω απο 10.000 μορια.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Έβαλα δημοσκόπηση πάνω πάνω, για ψηφίστε. :playboy:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top