Αποστολή αποτελεσμάτων με SMS

Zoigian

Νεοφερμένος

Η Zoigian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Για να μας στειλουν με sms τα αποτελεσματα θα πρεπει να κανουμε αιτηση;
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Antonio

Νεοφερμένος

Ο Antonio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Έχω τουλάχιστον 3 γνωστούς που βάζουν τα στοιχεία τους και τους λέει κάτι του στυλ" δεν βρέθηκαν στοιχεία μαθητή ". Όποιος προσπάθησε, του λειτουργεί κανονικά?
 

chochoru

Νεοφερμένος

Η chochoru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Έχω τουλάχιστον 3 γνωστούς που βάζουν τα στοιχεία τους και τους λέει κάτι του στυλ" δεν βρέθηκαν στοιχεία μαθητή ". Όποιος προσπάθησε, του λειτουργεί κανονικά?
Όχι, και σε εμένα το ίδιο βγάζει. Λογικά, όπως σε όλα σε αυτή τη χώρα, θα αποκατασταθεί το πρόβλημα μέσα στην ημέρα
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Mου λέει δε βρέθηκαν στοιχεία μαθητή.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Έχω τουλάχιστον 3 γνωστούς που βάζουν τα στοιχεία τους και τους λέει κάτι του στυλ" δεν βρέθηκαν στοιχεία μαθητή ". Όποιος προσπάθησε, του λειτουργεί κανονικά?
Κι εμενα το ίδιο
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Εμένα στο σχολείο μου είπανε όταν πήγα να βγάλω κωδικούς ότι θά έρθει μήνυμα στο κινητό τών κηδεμόνων, τί φάση;
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Εμένα στο σχολείο μου είπανε όταν πήγα να βγάλω κωδικούς ότι θά έρθει μήνυμα στο κινητό τών κηδεμόνων, τί φάση;
Γενικά κανεις δεν ήξερε πως θα λειτουργήσει αυτό με τα sms οποτε μάλλον κάνανε μια υπόθεση. Πάντως τώρα που το ξεκαθάρισαν οποιος θέλει δηλώνει εκεί το κινητό του και πάνε στο κινητό που θα δηλώσει τα αποτελέσματα
 

Antonio

Νεοφερμένος

Ο Antonio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ενώ πριν έλεγε Τα στοιχεία μαθητή δεν βρέθηκαν, τώρα λέει προέκυψε σφάλμα, καλά πάμε... Αν δουλέψει σε κάποιον, να μας πει τι βγάζει μόλις βάζουμε τα αρχικά στοιχεία που ζητάει.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ενώ πριν έλεγε Τα στοιχεία μαθητή δεν βρέθηκαν, τώρα λέει προέκυψε σφάλμα, καλά πάμε... Αν δουλέψει σε κάποιον, να μας πει τι βγάζει μόλις βάζουμε τα αρχικά στοιχεία που ζητάει.
Άρχισε να λειτουργεί
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Antonio

Νεοφερμένος

Ο Antonio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εμφανίζει τα στοιχεία σου κανονικά και έρχεται στο κινητό ένας επιβεβαιωτικός κωδικος
Πληκτρολογεις τον αριθμό που θέλεις να σου έρθει το sms στο κινητό? Γιατί σε έναν γνωστό μου στην αίτηση δήλωση το σχολείο είχε βάλει τηλέφωνο το οποίο τώρα δεν λειτουργεί.
 

chochoru

Νεοφερμένος

Η chochoru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Σου δίνει δυνατότητα να βάλεις όποιον αριθμό θέλεις. Μόνο τα στοιχεία με τα ονόματα είναι κλειδωμένα. Οπότε θα μπορέσει να βάλει το κινητό του
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Πληκτρολογεις τον αριθμό που θέλεις να σου έρθει το sms στο κινητό? Γιατί σε έναν γνωστό μου στην αίτηση δήλωση το σχολείο είχε βάλει τηλέφωνο το οποίο τώρα δεν λειτουργεί.
Η αίτηση δεν έχει σχέση. Βάζει το κινητό που θέλει να του έρθουν τα αποτελέσματα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top