Γενικό -  Απορίες για την Α' Λυκείου

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμάς ο λυκειάρχης μας είπε οτι θα το μας το δόσουν αυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω την παρασκευη δεν πηγα στον αγιασμο λογω αρρωστιας και δεν πηρα μαθημα επιλογης και θα παω αυριο να το δηλωσω θα μας χωρισουν αυριο σε τμηματα θα ειναι προχειρα και θα μας τα ξανα αλλαξουν και θα ειναι αναλογα με το επιλεγομενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
εγω την παρασκευη δεν πηγα στον αγιασμο λογω αρρωστιας και δεν πηρα μαθημα επιλογης και θα παω αυριο να το δηλωσω θα μας χωρισουν αυριο σε τμηματα θα ειναι προχειρα και θα μας τα ξανα αλλαξουν και θα ειναι αναλογα με το επιλεγομενο?
Αρχικα περαστικα σου!!!
τωρα στο ερωτημα σου: το πως θα χωρισουν τα τμηματα νομιζω οτι εξαρταται απο το λυκειο!!!Μπορει να σας χωρισουν αλφαβητικα, μπορει να σας χωρισουν με βαση το μαθημα επιλογης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Α ναι ρε! Το ξέχασα. Φέτος δώθηκε εντολή από το υπουργείο να χωρίζονται αλφαβητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Φυσικα αν 12 ζητησαν Πληροφορικη και 2 Ψυχολογια συνηθως ικανοποιειται η απαιτηση των 12.
Πρεπει να συμπληρωθουν καποια ατομα για να γινει τμημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι πιστεύετε οτι αύριο θα κάνουμε μάθημα??? εγώ δε νομίζω αλλά μερικά παιδιά εδώ σε μας επιμένουν οτι αυριο στο δικό μας σχολείο θα γράψουμε επαναληπτικό απο το Γυμνάσιο...Δε νομίζω να ισχύει..Πιστεύω οτι σαν πρώτη μέρα θα γνωριστούμε με τους καθηγητές.....εσεις τι λέτε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ναι θα το πρωτο μαθημα ειναι αυτο της γνωριμιας...για αυτο το επαναληπτικο πρωτη φορα ακουω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι πιστεύετε οτι αύριο θα κάνουμε μάθημα??? εγώ δε νομίζω αλλά μερικά παιδιά εδώ σε μας επιμένουν οτι αυριο στο δικό μας σχολείο θα γράψουμε επαναληπτικό απο το Γυμνάσιο...Δε νομίζω να ισχύει..Πιστεύω οτι σαν πρώτη μέρα θα γνωριστούμε με τους καθηγητές.....εσεις τι λέτε??
μπαα δεν νομίζω!!αν τα επαναληπτικά που λες είναι τα διαγνωστικά τεστάκια,μην φοβάσαι..δεν τα βάζουν ποτέ πρώτη μέρα!αύριο μόνο θα μιλήσετε κ θα γνωριστείτε...θα μπείτε ολίγον στο κλίμα του λυκείου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τα ''διαγνωστικά'' τεστάκια δεν τα βάζουν ποτέ :P. Τι να διαγνώσουν και γιατί στο κάτω κάτω; Προσοχή δεν μιλώ για το τι θα ήταν καλό να γίνεται αλλά για το τι γίνεται πραγματικά.

Παιδιά χαλαρώστε λιγάκι. Μου θυμίζετε βέβαια τον εαυτό μου στις αρχές της Α. Κι εγώ έτσι, είχα άγχος για τα επαναληπτικά διαγωνίσματα τις πρώτες εβδομάδες. Χαζομάρες. Δεν έχετε να φοβηθείτε τίποτα. Οι πρώτες μέρες είναι αυτές της γνωριμίας και της προσαρμογής (στα ελληνικά σχολεία βέβαια είναι και ημέρες μετακίνησης από την μια αίθουσα στην άλλη, συνεχόμενης αλλαγής καθηγητών και, αλίμονο, πειραματισμού προγράμματος).

Ηρεμήστε και ''απολαύστε'' το όσο μπορείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Παιδια λετε να εχουμε μπολικα 6ωρα φετος ή μπαα;
Αν εχουμε σαν περσι ολο 7ωρα θα φρίξω πάντως...:P

Εμείς είχαμε 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
απ τα μαθηματα επιλογης 2 δεν διαλεγουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ενα επιλεγεις και ειναι 2 διδακτικες ωρες την εβδομαδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά έχω ένα πρόβλημα.Αυριο έχουμε 4ωρο τις 2ώρες θα μας μιλήσει ο Λυκειάρχης αλλά κανείς δεν μας είπε τα βιβλία που θα κάνουμε το επόμενο 2ωρο τι πρέπει να πάρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μην πάρεις τίποτα. Πάρε τετράδιο, στυλο αλλά αν δεν σας έχουν πει τίποτα, τότε μην παίρνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Και κάτι άλλο.Σήμερα που μας έδωσαν τα βιβλία έχω 19 αντί για 21 μου λήπει η Λογοτεχνία και η Γεωμετρία πώς μπορώ να τα ζητήσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Και κάτι άλλο.Σήμερα που μας έδωσαν τα βιβλία έχω 19 αντί για 21 μου λήπει η Λογοτεχνία και η Γεωμετρία πώς μπορώ να τα ζητήσω;

Μπορει να εχουν ελλειψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όλα τα άλλα παιδιά είπαν ότι είναι 21
Όλα σε εμένα τυχαίνουν;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Όλα τα άλλα παιδιά είπαν ότι είναι 21
Όλα σε εμένα τυχαίνουν;;;

Πήγαινε αύριο στον Λυκειάρχη και πες του ότι σου λείπουν 2 βιβλία. Πολύ απλό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top