Απορία

ειδήμων

Νεοφερμένος

Ο ειδήμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για Αλεξανδρούπολη είμαι κάτω για 25 μόρια και 150 από Λάρισα υπάρχει περίπτωση να πέσουν έστω για Αλεξανδρούπολη?
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Όλα είναι πιθανά αλλά δυστυχώς μέχρι στιγμής έχω διαβάσει μόνο για μικρή άνοδο ή στασιμότητα των βάσεων στην καλύτερη. Ελπίζω να διαψευστούν γιατί κι εγώ είμαι οριακά για την οδοντιατρική τουλάχιστον
 

ειδήμων

Νεοφερμένος

Ο ειδήμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θα δείξει ελπίζω στο γεγονός πως Αλεξανδρούπολη η νότια Ελλάδα από Λαμία και κάτω δεν θα δηλώσει γιατι είναι στον διαλο αλλά αυτό που είπες παίζονται όλα
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Θα δείξει ελπίζω στο γεγονός πως Αλεξανδρούπολη η νότια Ελλάδα από Λαμία και κάτω δεν θα δηλώσει γιατι είναι στον διαλο αλλά αυτό που είπες παίζονται όλα
Κι εγω το ελπίζω αλλά συνήθως η πλειονότητα βάζει όλες τις ιατρικές, ας είναι και στου διαόλου την μάνα που λες, και μετά παίρνει μετεγγραφή άμα δεν βολεύει η πόλη
 

ειδήμων

Νεοφερμένος

Ο ειδήμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έχει βγει κάποιος ειδικός στρατηγακης η βαφειδακης του οεφε νμζ κάπως έτσι λέγεται να πουν απόψεις για ιατρικές οδοντιατρικες?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top