Αποκλίσεις στα γραπτά των πανελληνίων.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Είναι δικιά μου λανθασμένη εντύπωση ή όντως οι βαθμολογητές δεν κάνουν καλά τη δουλεία τους??? Στα λατινικά, τα οποία είναι το πιο στάνταρ μάθημα της θεωρητικής, ο ένας μου έβαλε 99 και ο άλλος 92. Πως γίνεται αυτό? Είναι καλά? Στη βιολογία γενικής που υποτίθεται είναι ένα θετικό μάθημα και δεν πρέπει να υπάρχουν αποκλίσεις ο ένας βάζει 97 και ο άλλος 93. Μην πω για την ιστορία κατ. που ο πρώτος μου βάζει 94, ο δεύτερος 80:'( και ο αναβαθμολογητής (να είναι καλα ;)) 97 . Δε λέω υπάρχει μια υποκειμενικότητα στην ιστορία, ιδίως στις πηγές αλλά όχι τέτοια τεράστια διαφορά. ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΩ στην πρώτη μου επιλογή θα φταίνε ΑΥΤΟΙ:(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Καλα το ιδιο συμβαινει σε πολλους δε χρειαζεται να στεωοχωριεσαι αδικα..χαλωρασε και ζησε το καλοκαιρι σου οτι εγινε εγινε δεν χρειαζεται να τα σκεφτεσαι αλλο αυτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

na_s_ia

Νεοφερμένος

Η na_s_ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μη στεναχωριεσαι παιδι μου..φετος οι βαθμολογητες εδωσαν ρεστα!ρεκορ αναβαθμολογησεων..κ αυτο δειχνει οτι δ ξερουν τι τους γινεται!στην ιστορια να το καταλαβω..αλλα στα λατινικα τη μαγκια ηταν αυτη?ελεος!δ υπαρχει δειγμα υποκειμενικοτητας..εσυ εκανες αυτο που επρεπε..ποια ειναι η 1η σου επιλογη κ ποσο εχεις παραπανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μη στεναχωριεσαι παιδι μου..φετος οι βαθμολογητες εδωσαν ρεστα!ρεκορ αναβαθμολογησεων..κ αυτο δειχνει οτι δ ξερουν τι τους γινεται!στην ιστορια να το καταλαβω..αλλα στα λατινικα τη μαγκια ηταν αυτη?ελεος!δ υπαρχει δειγμα υποκειμενικοτητας..εσυ εκανες αυτο που επρεπε..ποια ειναι η 1η σου επιλογη κ ποσο εχεις παραπανω?
1η μου επιλογή είναι η νομική Αθήνας και έχω 214 μόρια παραπάνω. Να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Σε ποιό σχολείο είσαι thra???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

Drughi

Νεοφερμένος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εμενα εκθεση μου εβαλε ο ενας 90 και ο αλλος 70.Νταξει εκθεση ήταν βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

na_s_ia

Νεοφερμένος

Η na_s_ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Λενε οτι θα ανεβουν οι ατιμες οι βασεις αλλα ποτε δ ξερεις..για θεσσ κ κομοτηνη δ σκεφτεσαι?εκει πιστευω θα εισαι οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ήμουν στο Καστρίτσι


Α οκ,γιατί και εγώ από Πάτρα είμαι αλλά δεν πάω στο Καστρίτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ποσο λετε να παει η νομικη κομοτηνης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

na_s_ia

Νεοφερμένος

Η na_s_ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
λενε γυρω στο 18400 αλλα δ ξερω ρε γμτ το θεωρω πολυ ακραιο...600 μορια?δ ξερω πολυ μου φαινεται..τωρα θα παιξει πολυ η ζητηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Το θεωρώ απίθανο να ανέβουν οι νομικές 600 μόρια. Για την Κομοτηνή βλέπω γύρω στο 18100, Σαλόνικα 18500-18600 και Αθήνα 18800-18900.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ακουσα οτι η νομικη θρακης θα παρει 150 περισσοτερους εισακτεους κ δεν νομιζω να εχει μεγαλη ανοδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
η καθημερινη προεβλεψε οτι θα φθασει τα 18400 αλλα δεν ξερω ποσο εγκυρες ειναι αυτες οι προβλεψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εγω τι να πω;

Στ'αρχαια ο πρωτος μου βαζει 51 κι ο δευτερος 42...


Στην εκθεση ο πρωτος μου βαζει 90,ο δευτερος 71 κι ο τριτος (κανας μεθυστακας προφανως) μου βαζει 44!Αν ειναι δυνατον...

Και στην Ιστορια ΓΠ εγιναν τετοια ωραια...Ο πρωτος 93 κι ο δευτερος 66 (που το βρηκε κι αυτος)...Ευτυχως ο τριτος μου εβαλε 89...Παλι καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Εμενα στην εκθεση περσι ο πρωτος μου εβαλε 50 και ο δευτερος 75!! 25 μοναδες διαφορα οι βλακες, και ο τριτος 62,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εμενα στην εκθεση περσι ο πρωτος μου εβαλε 50 και ο δευτερος 75!! 25 μοναδες διαφορα οι βλακες, και ο τριτος 62,5.

62,5? Απο οτι νομιζω πρεπει ο συνολικος βαθμος του καθε βαθμολογητη να ειναι στρογγυλος αριθμος, δηλ. χωρις δεκαδικα ψηφια.

@journalist, πολυ ατυχος ρε συ..
Εμενα η μεγαλυτερη αποκλιση ηταν 4/100, στην εκθεση(70-74)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
τι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ διαφορες ειναι αυτες... και παραπονιεμαι εγω που ειχα διαφορα (μονο συγκριτικα με αλλους) 12 μοριων στην εκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philosophos

Νεοφερμένος

Ο philosophos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πλωμάρι (Λέσβος). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εγω ειχα χασει 8 μορια στανταρ στο προγραμματισμο..λεω αντε το πολυ 10 αρα θα πηγαινα στο 18..και τελικα βλεπω 17,5...και μαθηματικα γενικης χωρισ να κανω λαθος,απλα υπολογιζα να μην εχω γραψει κατι καλα,ελεγα οτι θα χασω 3-4 μορια..δηλαδη γυρω στο 96-97...και τελικα μου βαζει ο ενασ 95 και ο αλλοσ 91...και στα 2 μαθηματα μικρη η αποκλιση που ειχα αλλα πραγματικα θα ηθελα να μαθω απο που μου κοψανε...θα μεινω με την απορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Και εγω ειχα αποκλεισουλες και σε μαθηματα που δε νομιζω να χωραει μεγαλη αμφιβολια πλην της εκθεσης...
Εκθεση : 1ος 91, 2ος 70 και 3ος 70
Βιολογια κατ/σης : 1ος 96, 2ος 91
Χημεια κατ/σης : 1ος 92, 2ος 84
Φυσικη κατ/σης : 1ος 100, 2ος 96

Ελεος που τα βρηκανε ?? Οκ δε με χαλαει κανενα παντως...Μονο στης εκθεση χαλαστηκα για τη διαφορα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top