Αποκλίσεις στα γραπτά των πανελληνίων.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Πφ μα είναι λογικό σε κάτι μαθηματικά κλπ να υπάρχουν τέτοιες αποκλίσεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ελα ντε! Εγω ειχα δυο αποκλισεις που δεν μου φαινονται και τοσο λογικες... Στη Βιολογια Κατευθυνσης ειχα 80/89 (9 μορια αποκλιση) και στα Μαθηματικα Κατευθυνσης 47/58 (11 μορια αποκλιση). Στη Βιολογια περιμενα 100 (στη χειροτερη 95) και στα Μαθηματικα 55-60.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ξέρω και γω. Καλά πες στην βιολογία καμιά διατύπωση κάτι... Αλλά μαθηματικά? Δηλαδή σε τι μπορεί να υπάρχει τόση μεγάλη διαφωνία για να έχουν τέτοια απόκλιση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Κι εγώ στα μαθηματικά κατεύθυνσης είχα 8 μόρια διαφορά (στα 100).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Μακάρι να πάρω κι εγώ τέτοιους βαθμούς και δε θα έχω κανένα πρόβλημα...πίστεψέ με. αλλά για να το λές σίγουρα έχεις λόγο... Κοίτα από τι στιγμή που πληρώνονται ανά γραπ΄το, κάνουν γρήγορα για να διορθώσουν όσα μπορούν πιο πολλά, γι ανα πληρωθούν καλά. Χέστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
νομιζω πλεον οι διορθωτες μπορουν να παρουν ενα συγκεκριμενο αριθμο γραπτων ακριβως για να μη συμβαινει αυτο που λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Στην Καθημερινή είχε στις εκτιμήσεις των βάσεων ότι θα είναι κάπου 18400...αν θέλετε και για καμιά άλλη σχολή πείτε μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Πότε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και εγώ έχω απορία που στο διάολο βρήκαν τα 16 μόρια απόκλιση στα μαθηματικά κατεύθυνσης!

Σημείωση: Τα μηνύματα προήλθαν από το θέμα " Πανελλήνιες 2012".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KathrineDestiny

Νεοφερμένος

Η KathrineDestiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Και εγώ έχω απορία που στο διάολο βρήκαν τα 16 μόρια απόκλιση στα μαθηματικά κατεύθυνσης!
Σε εμένα έκθεση είχαν 10 οι δύο μεταξύ τους.
Αλλά και βιολογία κατεύθυσνης 10 ε όχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και εγώ έχω απορία που στο διάολο βρήκαν τα 16 μόρια απόκλιση στα μαθηματικά κατεύθυνσης!

Γαμησε τα και μενα η διαφορα των βαθμολογητων ηταν 9 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ΝΑΙ ΑΛΛΑ 16??? Στα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ? I LOLED HARD.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KathrineDestiny

Νεοφερμένος

Η KathrineDestiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Aν είναι πάνω από από 12 μόρια γνωρίζω ότι πάει σε 3ο. Μπορεί να μην του άρεσε ο τρόπος σου του ενός και να σου έκοψε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Aν είναι πάνω από από 12 μόρια γνωρίζω ότι πάει σε 3ο. Μπορεί να μην του άρεσε ο τρόπος σου του ενός και να σου έκοψε!

Ευτυχώς που υπάρχει ο τρίτος και έβαλε τον ίδιο βαθμό με τον πρώτο. Ο δεύτερος κανένας καθυστερημένος μ@λακας πρέπει να ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ είχα απόκλιση 10 μόρια στη χημεία.Στα άλλα ήταν νορμαλ.
Μαθηματικά μου βάλαν το ίδιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
δε καταλαβενετε τον πονο μου, Ιστορια, 1ος βαθμολογητης 99, 2ος 90! ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ μου ρθε να σησιξαγηα9δασφα9(********)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KathrineDestiny

Νεοφερμένος

Η KathrineDestiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εμένα 11 είχανε έκθεση.. 1 ακόμα και θα πήγαινα για αναβαθμολόγηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
και εγω 10 μορια αποκλιση ειχα στα μαθηματικα κατ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Έλα παιδιά να μεγαλώνει το κλαμπ!!Εγώ 9 στα Μαθηματικά Κατ,9 στην Ηλεκτρολογία (που πιστέψτε με,ίσως είναι πιο τρράτζικ κι απ' τα Μαθηματικά) και 12 στην Έκθεση!!Και με 12 δεν μπήκε τρίτος,ήθελε πάνω από 12....Πφφ...Γελοίοι.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Μέχρις στιγμής έχω το ρεκόρ με 16 μόρια 9στα μαθηματικά όχι σε κανένα θεωρητικό). Να δούμε αν θα με ξεπεράσει κάποιος.

Σε πέρασα. 21 μόρια απόκλιση. 98 ο ένας, 77 ο άλλος.
Πήγα σε αναβαθμολόγηση σε 4 μαθήματα και όλως τυχαίως οι αναβαθμολογητές έπεσαν σχεδόν στη μέση.
Απ'ότι μου είπαν οι καθηγητές πρέπει να έφταιγαν τα γράμματα μου. Υπήρχαν άνθρωποι που είχαν την υπομονή και διόρθωναν κανονικά το γραπτό και άλλοι που έβαζαν βαθμό στην τύχη.

Με τούτα και με κείνα, ενώ κανονικά (σύμφωνα με τις βαθμολογίες των "σωστών" βαθμολογητών) έβγαζα 19240 μόρια, έπεσα πολύ κάτω και με βλέπω για κτηνιατρική ή ναυπηγούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top