Απιστίες

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
είσαι πολύ φιλοσοφημένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makisr91

Νεοφερμένος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
δεν ειναι ουτε λογικο ουτε παραλογο, μα ανηπαρκτο!!!!!!!! πως???? εισαι νεος και δεν με ξες στο φορουμ....εδω και 8 χρονια ειμαι ερωτευμενος με την ιδια. δεν με φτιαχνει καθολου.
Ok, σόρρυ τότε. Πάω πάσο. Δεν ήξερα ότι το έβλεπες σοβαρά το θέμα...
Εγώ σου είπα απλά τη δική μου γνώμη γι'αυτό. Και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν είμαι ο μοναδικός:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
αν μιλας για γκομενες της μιας βδομαδας, οκ, ισως!
-----------------------------------------
είσαι πολύ φιλοσοφημένος

σωστα αραγε????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ok, σόρρυ τότε. Πάω πάσο. Δεν ήξερα ότι το έβλεπες σοβαρά το θέμα...
Εγώ σου είπα απλά τη δική μου γνώμη γι'αυτό. Και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν είμαι ο μοναδικός:nono:

Ο μοναδικός δεν είσαι, άμα περίμενες ότι είναι τόσο εύκολο να είσαι μοναδικός δεν είναι. Αλλά είναι ωραίο που βλέπω ανθρώπους που εκφράζουν εύκολα την σεξουαλική τους ζωή χωρίς φόβο.. ελπίζω από θάρρος και όχι από άγνοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εγώ πάντως george, πιστεύω πως εμάς τους άντρες μας φτιάχνει έστω και λίγο η ιδέα ότι η κοπέλα μας, μας απατά. Κι ας μην το παραδεχόμαστε:P

Να μιλάς για λογαριασμό σου. Άμα σε φτιάχνει το γεγονός ότι αδιαφορεί για σένα ή ότι σε βαρέθηκε ή ότι δεν της αρέσεις στο κρεβάτι, τότε έχεις πρόβλημα.

δεν ειναι ουτε λογικο ουτε παραλογο, μα ανυπαρκτο!!!!!!!! πως???? εισαι νεος και δεν με ξες στο φορουμ....εδω και 8 χρονια ειμαι ερωτευμενος με την ιδια. δεν με φτιαχνει καθολου.

Έχει αποδώσει? Εγώ ήμουν 5 περίπου και στον 6ο απέδωσε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
σωστά υποθέτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
σωστά υποθέτω

Ισως. Κατι το σκεφτομαστε 2 φορες πριν το δηλωσουμε. Βεβαια στη σκεψη εχουμε απλετα περιθωρια λαθους!!! Τεσπα ειμαστε οφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ο μοναδικός δεν είσαι, άμα περίμενες ότι είναι τόσο εύκολο να είσαι μοναδικός δεν είναι. Αλλά είναι ωραίο που βλέπω ανθρώπους που εκφράζουν εύκολα την σεξουαλική τους ζωή χωρίς φόβο.. ελπίζω από θάρρος και όχι από άγνοια.

Ίσως και για μοστρα λεω εγω η κακοπροαιρετη(χωρις να θελω να υπονοησω κατι για τον συγκεκριμενο απλα πολυ το λενε χωρις καν να το πιστευουν).

Πέρα απο αυτα είμαι της άποψης ότι αν είναι να απατήσεις κάποιον τότε κάλυτερα να μην είσαι καν μαζί του.Και γένικα όμως όλο το θέμα της απιστίας θεωρώ ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης γιατί εφόσον δεν βλέπεις κάτι σοβαρά μπορείς πολύ απλά να μη κάνεις σχέση,δεν είναι και τόσο δύσκολο.Επίσης δεν μπορώ να ακούω δικαιολογίες του τύπου "είχα μεθύσει και δεν ήξερα τι έκανα,μου την έπεσε εε και έγινε","δεν μπορούσα να κρατηθώ γιατι ήταν μεγάλος ο πειρασμός" και μπλα μπλα μπλα.Αυτά ειναι φθήνες δικαιολογίες γιάτι στο χέρι του καθενός είναι το τι θα κάνει.Επίσης μου γυρίζει το μάτι οταν ακούω κάποιον να λέει οτι είναι άπιστος/η αλλά την/τον αγαπαει.Αν αγαπάς τον άλλο υπάρχει μόνο αυτός στη ζωή σου,κατά τη γνώμη μου, και απατώντας τον μαλλον το αντίθετο προσπαθείς να δείξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ίσως και για μοστρα λεω εγω η κακοπροαιρετη(χωρις να θελω να υπονοησω κατι για τον συγκεκριμενο απλα πολυ το λενε χωρις καν να το πιστευουν).

Πέρα απο αυτα είμαι της άποψης ότι αν είναι να απατήσεις κάποιον τότε κάλυτερα να μην είσαι καν μαζί του.Και γένικα όμως όλο το θέμα της απιστίας θεωρώ ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης γιατί εφόσον δεν βλέπεις κάτι σοβαρά μπορείς πολύ απλά να μη κάνεις σχέση,δεν είναι και τόσο δύσκολο.Επίσης δεν μπορώ να ακούω δικαιολογίες του τύπου "είχα μεθύσει και δεν ήξερα τι έκανα,μου την έπεσε εε και έγινε","δεν μπορούσα να κρατηθώ γιατι ήταν μεγάλος ο πειρασμός" και μπλα μπλα μπλα.Αυτά ειναι φθήνες δικαιολογίες γιάτι στο χέρι του καθενός είναι το τι θα κάνει.Επίσης μου γυρίζει το μάτι οταν ακούω κάποιον να λέει οτι είναι άπιστος/η αλλά την/τον αγαπαει.Αν αγαπάς τον άλλο υπάρχει μόνο αυτός στη ζωή σου,κατά τη γνώμη μου, και απατώντας τον μαλλον το αντίθετο προσπαθείς να δείξεις.

ye ye. Σου βγαζω το καπελακι μου:P:no1:
Ειναι πολυ ασχημο, ενω την εχεις απατησει, να λες οτι την αγαπας ακομα, δεν λεω οτι δεν μπορει να ισχυει,απλα ειναι ακομα πιο κακο να μπερδευεις κι αλλο αυτην που "αγαπας" για να μη πω οτι οι πιο πολλοι το κανουν για να βγουν λαδι. Τεσπα, μετα σε περιπτωση που τα ξαναβρουν, η σχεση δεν θα' ναι ιδια. Θα εχει κενα, ανασφαλειες, δεν θα υπαρχει εμπιστοσυνη πλεον, και γενικα πολυ ψυχρα, κι αν δεν το θελουν πραγματικα και οι δυο, ο χωρισμος θα ειναι ακομα πιο σκληρος εστω και μονοπλευρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ίσως και για μοστρα λεω εγω η κακοπροαιρετη(χωρις να θελω να υπονοησω κατι για τον συγκεκριμενο απλα πολυ το λενε χωρις καν να το πιστευουν).

Πέρα απο αυτα είμαι της άποψης ότι αν είναι να απατήσεις κάποιον τότε κάλυτερα να μην είσαι καν μαζί του.Και γένικα όμως όλο το θέμα της απιστίας θεωρώ ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης γιατί εφόσον δεν βλέπεις κάτι σοβαρά μπορείς πολύ απλά να μη κάνεις σχέση,δεν είναι και τόσο δύσκολο.Επίσης δεν μπορώ να ακούω δικαιολογίες του τύπου "είχα μεθύσει και δεν ήξερα τι έκανα,μου την έπεσε εε και έγινε","δεν μπορούσα να κρατηθώ γιατι ήταν μεγάλος ο πειρασμός" και μπλα μπλα μπλα.Αυτά ειναι φθήνες δικαιολογίες γιάτι στο χέρι του καθενός είναι το τι θα κάνει.Επίσης μου γυρίζει το μάτι οταν ακούω κάποιον να λέει οτι είναι άπιστος/η αλλά την/τον αγαπαει.Αν αγαπάς τον άλλο υπάρχει μόνο αυτός στη ζωή σου,κατά τη γνώμη μου, και απατώντας τον μαλλον το αντίθετο προσπαθείς να δείξεις.

ye ye. Σου βγαζω το καπελακι μου:P:no1:
Ειναι πολυ ασχημο, ενω την εχεις απατησει, να λες οτι την αγαπας ακομα, δεν λεω οτι δεν μπορει να ισχυει,απλα ειναι ακομα πιο κακο να μπερδευεις κι αλλο αυτην που "αγαπας" για να μη πω οτι οι πιο πολλοι το κανουν για να βγουν λαδι. Τεσπα, μετα σε περιπτωση που τα ξαναβρουν, η σχεση δεν θα' ναι ιδια. Θα εχει κενα, ανασφαλειες, δεν θα υπαρχει εμπιστοσυνη πλεον, και γενικα πολυ ψυχρα, κι αν δεν το θελουν πραγματικα και οι δυο, ο χωρισμος θα ειναι ακομα πιο σκληρος εστω και μονοπλευρα.
:iagree::no1::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Ίσως και για μοστρα λεω εγω η κακοπροαιρετη(χωρις να θελω να υπονοησω κατι για τον συγκεκριμενο απλα πολυ το λενε χωρις καν να το πιστευουν).

Πέρα απο αυτα είμαι της άποψης ότι αν είναι να απατήσεις κάποιον τότε κάλυτερα να μην είσαι καν μαζί του.Και γένικα όμως όλο το θέμα της απιστίας θεωρώ ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης γιατί εφόσον δεν βλέπεις κάτι σοβαρά μπορείς πολύ απλά να μη κάνεις σχέση

Ειδικα σε μικρες ηλικιες ,νομιζεις οτι τις βλεπουν ολοι σοβαρα τις σχεσεις ? Εμπειριες αποκτας και μερικες φορες μπορει απλα και να περνας τον χρονο σου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ειδικα σε μικρες ηλικιες ,νομιζεις οτι τις βλεπουν ολοι σοβαρα τις σχεσεις ? Εμπειριες αποκτας και μερικες φορες μπορει απλα και να περνας τον χρονο σου .

Μα τοτε δεν μιλαμε για σχεση,μιλαμε για 2 παιδακια που λενε το ενα στο αλλο αν θελει να "τα φτιαξουν".Αλλα ακόμα και τοτε η πραξη αυτή δήλωνει ότι θες για καποιους λόγους να είσαι με ένα άτομο.Αν ταυτόχρονα θες να είσαι και με άλλους 5, δε σου φταιει ο αλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μα τοτε δεν μιλαμε για σχεση,μιλαμε για 2 παιδακια που λενε το ενα στο αλλο αν θελει να "τα φτιαξουν".Αλλα ακόμα και τοτε η πραξη αυτή δήλωνει ότι θες για καποιους λόγους να είσαι με ένα άτομο.Αν ταυτόχρονα θες να είσαι και με άλλους 5, δε σου φταιει ο αλλος.


Έχεις σκεφτεί οτι υπάρχουν άνθρωποι που κάνουν σχέσεις όχι επειδή τρέφουν αισθήματα για τον άλλο άνθρωπο αλλά μόνο και μόνο επειδή φοβούνται την μοναξιά?!
Ένας τέτοιος άνθρωπος είναι εξαιρετικά εύκολο να απατήσει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Έχεις σκεφτεί οτι υπάρχουν άνθρωποι που κάνουν σχέσεις όχι επειδή τρέφουν αισθήματα για τον άλλο άνθρωπο αλλά μόνο και μόνο επειδή φοβούνται την μοναξιά?!
Ένας τέτοιος άνθρωπος είναι εξαιρετικά εύκολο να απατήσει....

Αυτο εννοω , αν εξαιρεσεις το "επειδη φοβουνται την μοναξια ".
Απλα εφοσον μπορεις κι εχεις την δυνατοτητα, γιατι να εισαι μονος σου , οταν μπορεις να εχεις μια σχεση που να μην οδηγει σε κατι σοβαρο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Απολυτα (ΑΑΑΑΑΑ)πιστος.:ok:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Δεν εχω απιστησει μεχρι τωρα και ελπιζω να μην το κανω ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μα τοτε δεν μιλαμε για σχεση,μιλαμε για 2 παιδακια που λενε το ενα στο αλλο αν θελει να "τα φτιαξουν".Αλλα ακόμα και τοτε η πραξη αυτή δήλωνει ότι θες για καποιους λόγους να είσαι με ένα άτομο.Αν ταυτόχρονα θες να είσαι και με άλλους 5, δε σου φταιει ο αλλος.

ναι, ή γουσταρεις ή οχι. ποιος ο λογος να κοροιδευεις εσενα και τον αλλο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Πέρα απο αυτα είμαι της άποψης ότι αν είναι να απατήσεις κάποιον τότε κάλυτερα να μην είσαι καν μαζί του.Και γένικα όμως όλο το θέμα της απιστίας θεωρώ ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης γιατί εφόσον δεν βλέπεις κάτι σοβαρά μπορείς πολύ απλά να μη κάνεις σχέση,δεν είναι και τόσο δύσκολο.Επίσης δεν μπορώ να ακούω δικαιολογίες του τύπου "είχα μεθύσει και δεν ήξερα τι έκανα,μου την έπεσε εε και έγινε","δεν μπορούσα να κρατηθώ γιατι ήταν μεγάλος ο πειρασμός" και μπλα μπλα μπλα.Αυτά ειναι φθήνες δικαιολογίες γιάτι στο χέρι του καθενός είναι το τι θα κάνει.Επίσης μου γυρίζει το μάτι οταν ακούω κάποιον να λέει οτι είναι άπιστος/η αλλά την/τον αγαπαει.Αν αγαπάς τον άλλο υπάρχει μόνο αυτός στη ζωή σου,κατά τη γνώμη μου, και απατώντας τον μαλλον το αντίθετο προσπαθείς να δείξεις.

Αχ, ναι στην αρχή της σχέσης γιατί να απατήσεις, λογικά μου φαίνονται όλα αυτά που λες, μόνο που όταν ο χρόνος περνάει και ρουτινιάζει η σχέση μέρα με μέρα, τα πράγματα αλλάζουν. Ναι πολλοί καταπιέζονται στο να μην κάνουν κάτι, κάποιοι το κάνουν λάθος και κρυφά καμιά από της δυο δεν είναι η σωστή, είναι επιλογή του ζευγαριού να μπορούν να κάνουν έρωτα και με τρίτους, βέβαια αφού έχει συζητηθεί. Μην κλείνεστε τόσο πολύ στην δικιά σας αντίληψη και θεωρείτε πως μόνο η δικιά σας είναι η "σωστή".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ναι πολλοί καταπιέζονται στο να μην κάνουν κάτι, κάποιοι το κάνουν λάθος και κρυφά καμιά από της δυο δεν είναι η σωστή, είναι επιλογή του ζευγαριού να μπορούν να κάνουν έρωτα και με τρίτους, βέβαια αφού έχει συζητηθεί. Μην κλείνεστε τόσο πολύ στην δικιά σας αντίληψη και θεωρείτε πως μόνο η δικιά σας είναι η "σωστή".

Μα αν το ξερουν και οι 2,συμφωνουν και το δεχονται ειναι αλλο πραγμα.Προσωπικα με βαση αυτο που εχω στο μυαλο μου ως σχεση,κατι τετοιο δεν λεγεται σχεση,και αυτη η "συμφωνια" ας πουμε δεν περιλαμβανει την εννοια της απιστιας.Αν βολευει καποιον αυτο με γεια του με χαρα του:P. Περα απο αυτο εγω μιλησα για την περιπτωση που ο ενας απαταει και ο αλλος δε τo ξερει καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Δεν υπάρχει απιστία, εκτός κι αν το μάθει κάποια απ τις 2 (ή και περισσότερες) πλευρές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top